פינוי דירה בכפר מעש

שי פינוי דירה בכפר מעש

פינוי דירה בכפר מעש – מכירים מישהו בכפר מעש הזקוק לסיוע? קשיש, אספן כפייתי או נכה שלא יכול לסדר ולפנות את הדירה לבד? אל תתייאשו אם אתם לא יכולים לסייע לבד. אנחנו כאן בעבורכם. היו אזרחים או חברים טובים וצרו קשר איתנו בחברת מומחה פינוי דירה, כדי שתוכלו להתמודד עם הבעיה. אנחנו כאן, מחכים לשמוע מכם!

כפר מעש

כפר מעש הוא כפר באזור השרון הדרומי, קרוב לקריית אונו. ישוב הוקם משתי שכונות בפתח תקווה ב-1935, שהחליטו להתאחד כישוב נפרד: בהדרגה ויובל. הקבוצה שהקימה אותו החלה לעבוד על הקמת ישוב נפרד כבר ב-1928 ורק שנים מאוחר יותר הם הצליחו בכך. כיום כמובן המקימים כבר רובם אינם בחיים, אבל גם מי שממשיך אותם מזדקן, ופעמים רבות נדרש לפנות את ביתו בגלל מעבר לבית אבות. אם אתם מכירים מישהו כזה באזור, או אפילו אספן כפייתי, אנחנו הכתובת. התקשרו היום!

 

חברת פינוי דירה מומלצת

אנחנו בחברת פינוי דירה התמחינו בשנים האחרונות בעבודות פינוי לאנשים מבוגרים. בשנים הרבות שאנחנו בעסקי פינוי הדירות פתחנו שיטות מיוחדות כדי להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר, הן טכנית, הן בטיחותית והן רגשית. לעבודה שלנו יש פן חברתי חזק מאד, התעסקות עם אדם בעת מצוקתו, ולכן הצוות שלנו הוא רגיש, איכותי ואוהב אדם. אנחנו לא מאמינים בפרנסה בלבד, אלא גם בסיוע לאנשים שנזקקים לנו. לרוב הלקוחות שלנו מבוגרים, נכים או אספנים כפייתיים, בין אם הם מתקשרים, בין אם בני משפחותיהם / שכניהם או שירותי הרווחה. השירות שלנו הוא מכל הלב, ואם אתם צריכים סיוע לעזור בעבודת פינוי דירה בכפר מעש, אנחנו כאן בעבורכם. מחכים לשמוע

פינוי לקראת מעבר לבית אבות

מדובר בעבודה לא פשוטה. פעמים רבות התכולה במצב בסדר גמור ואנחנו צריכים להחליט מה לעשות. בנוסף מדובר ברגע קשה לאותו קשיש ומשפחתו. לכן נדרשת רגישות שיא, הן לאנשים והן לתכולה. אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר, כדי להעריך את המצב ולשוחח עם הקשיש / קשישה ובני משפחתם. לאחר שהחלטנו מה עושים והבנו מה היא התכולה וערכה, אנחנו עושים את השירותים הבאים:

  1. פירוק, מיון, אריזה וסבלות.
  2. שינוע התכולה על פי שוויה ליעדה הבא: תכולה שלא שווה דבר אנחנו זורקים לפח. תכולה ישנה אנחנו תורמים לעמותות נזקקים. תכולה ששווה כסף אנחנו מוכרים שוק הפשפשים. אתם מקבלים את הדירה ריקה.
  3. חוזרים לנקות את הדירה בצורה טובה, על מנת שאפשר יהיה להשכיר או למכור את המקום.

 הסכנות בפינוי הדירה לבד

  1. מדובר בתכולה כבדה מאד, שיכולה לפצוע אתכם. אל תרימו לבד, אין לכם כוח, ניסיון או צוות לכך.
  2. מדובר בשינוע מורכב, אל תסיעו את זה לבד. אין לכם אוטו, מנוף או אישורים לכך.
  3. מדובר במשימה קשה נפשית, למה לכם להתעסק בזה לבד אם יש אותנו?

 התקשרו היום!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו