פינוי דירה בכפר ותקין

שי פינוי דירה בכפר ויתקין

מכירים דייר של כפר ויתקין שסובל מאספנות כפייתית, או נכות שלא מאפשרת לו לנקות את הבית? מישהו זקוק לפינוי דירה בכפר ותקין ואתם לא יודעים איך להתמודד עם הבעיה? אנחנו כאן בעבורכם. חברת מומחה פינוי דירה היא המומחית מספר אחת בעבודות פינוי דירה בכפר ותקין, ואנחנו יכולים לסייע לכם בכל מקרה. התקשרו היום!

כפר ויתקין

כפר ותקין הוא מושב עובדים קרוב לנתניה, הקרוי על שם איש החינוך ואיש העלייה הראשונה והשנייה, יוסף ותקין. הכפר הוקם כמו הרבה ישובים בתקופה ההיא ב-1930, ובהתחלה היה מושב עראי, עד שב-1933 קיבל מעמד קבע.

בהתחלה כולם היו עובדי אדמה, ולכן יש בו הרבה מאד בקתות, בתים ישנים ועוד, דבר שמוביל היום למצב לא קל של הקשישים והמקימים, שלעתים לא השכילו לעבור לתקופה החדשה. הרבה מאד בתים, דירות, מחסנים, אזורים חקלאים ובקתות מייצרות הרבה זבל, עוני, הזנחה ומה לא. ממש לא כמו שהיה פעם. מכירים מישהו שזקוק לפינוי דירה בכפר ותקין? אנחנו כאן!

חברת פינוי דירה מומלצת

למה דווקא אנחנו? חברת מומחה פינוי דירה ראתה כבר הכול. הצוות החזק, המנוסה והמצויד שלנו יכול להתמודד עם כל אתגר, לא משנה מי גר בבית, באיזה קומה ובאיזה מצב הבית. גם אם הבית מוזנח מאד, או שגר בו אספן כפייתי, פינוי דירה בכפר ותקין הוא משהו שאנחנו עושים בקלות. אם אתם צריכים סיוע של צוות מקצועי, עם כל הכלים הלוגיסטיים ורגישות ברמה גבוהה, אנחנו כאן. בנוסף, אנחנו מאמינים בשליחות חברתית, כך שהעבודה היא לא רק פרנסה עבורנו.

ניקיון, סידור ופינוי – מה זה אומר?

אנחנו מגיעים בבוקר כדי למיין את התכולה ולהבין במה מדובר. אנחנו מחליטים אתכם מה הולך לאיפה, בעיקר על פי השווי של התכולה. זה אומר, שאנחנו מפזרים את התכולה בזבל אם לא שווה הרבה, מוכרים אותה אם היא שווה הרבה, ואם היא משומשת במצב סביר אפשר לתרום אותה לנזקקים. אחר שאנחנו ממיינים אנחנו מפרקים, אורזים ומשנעים את התכולה כפי שנאמר לעיל. אנחנו עושים עבודה מקצועית, מהירה ומסודרת. בנוסף, אנחנו חוזרים ומנקים את הדירה בחומרים מיוחדים ששומרים על הדירה נקייה לאורך זמן.

פינוי דירה בכפר ותקין – למה לא לעשות את העבודה לבד?

 לא כדאי לעשות את העבודה לבד, מכיוון שמדובר בעבודה כבדה, מסורבלת ומסובכת. אתם עלולים להיפצע, המשקל האדיר עלול להותיר בכם פציעות וחבלות, שלא לדבר על העובדה שאפשר לעשות נזק לתכולה או למבנה. בנוסף, השינוע מסובך, וצריך מנוף ומכולה ומשאית, ואין לכם ידע, אישורים או צוות לכך. וכמובן ישנו הקושי הנפשי של פינוי בית קשיש, נפטר או אספן כפייתי. עשו לעצמכם טובה והשאירו את העבודה לנו! מדובר על עבודה לא פשוטה נפשית ופיזית, אין לכם הכלים, הזמן או הניסיון לכך, ולכן אין סיבה שתעשו זאת לבד.

התקשרו היום!

 
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו