פינוי דירה בכפר אז"ר

שי פינוי דירה בכפר אז"ר

מכירים מישהו בכפר אז"ר שזקוק לסיוע של פינוי דירה? מכירים קשיש, נכה או אספן כפייתי שזקוק לסיוע באזור קריית אונו? הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן בעבורכם. אם אתם צריכים מישהו שיסייע לכם או למישהו שאתם מכירים בשעה הקשה שלו, הגעתם לחברה הנכונה. אנחנו בחברת מומחה פינוי דירה נעשה את המאמץ הגדול ביותר כדי לסייע לכם. צרו קשר היום!

כפר אז"ר

 כפר אז"ר (הכפר על שם הסופר אלכסנדר זיסקינד רבינוביץ') היה כפר חקלאי עצמאי שקם ב-1932. גודלו 1000 דונם, ויש בו כ-500 תושבים. היום הוא שייך מוניציפלית לרמת גן, דבר שלצערנו, לא הותיר אותו כשהיה. הוא קרוב לגהה, רמת אפעל ורמת גן, ויש בו הרבה מאד אנשים שחיים בתנאים לא טובים. ממש לא כמו המצב שהיה כשהקימו את הכפר. כיום קשישים ומבוגרים רבים חיים בו במצב לא טוב, בדומה לשכונות רבות השכנות אליו, מרמת גן. מכירים מישהו הזקוק לעבודת פינוי דירה בכפר אז"ר? אנחנו כאן.

חברת פינוי מומלצת

חברתנו חברת מומחה פינוי דירה עשתה לעצמה שם בתחום פינוי הדירות, בעיקר בגלל פתרון האתגרים האיכותי שלנו, היכולת שלנו להתמודד עם כל סוג כבודה במהירות ובמקצועיות ובגלל הרגישות הגבוהה שלנו לסיטואציה. אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר, מסדרים את התכולה לפי שווי, גודל וסוג, ואז מורידים את הכול באמצעות הצוות החזק והמצויד שלנו. אנחנו יודעים לעשות את העבודה במהירות ובמקצועיות ובשל כך לקוחותינו ממשיכים להמליץ עלינו. בנוסף, לעבודה יש פן משמעותי בתחום החברתי, ולא רק כפרנסה. בשל כך, אנחנו מתייחסים לאנשים בצורה מאד עדינה וגם לרכוש שלהם, לא משנה אם מדובר ב"זבל". נשמח לעמוד לשירותכם בשעתכם הקשה.

פינוי אספנות כפייתית

אספנים כפייתיים לרוב אוגרים דברים חסרי ערך, כמו בקבוקים, שקיות או עיתונים, ולפעמים גם שתן, צואה או פגרים. אם אתם מכירים מישהו כזה, נסו לעזור לו באמצעות יצירת קשר איתנו, מכיוון שהוא אדם סובל, עם מחלת נפש מאד לא נעימה, שמסכנת אותו, את בריאותו ואת נפשו.

מדוע לא לעשות את העבודה לבד

  1. לנו יש כלים טובים משלכם גם מקצועית, גם טכנית וגם לוגיסטית. אנחנו יודעים איך להתמודד עם כל משקל, קומה או מיקום, ויודעים להתעסק עם כל הציוד. אתם לא!
  2. אנחנו בעלי ניסיון רב, הצוות שלנו גדול וחזק. בשל כך אנחנו יודעים להתמודד עם האתגר בצורה בטוחה, בעוד אתם מסתכנים בחבלה או בהרס של הרכוש.
  3. אנחנו יכולים לשנע את התכולה, ולכן אין את האפשרות הזאת. לנו יש גם את האישורים הנדרשים לעשות את העבודה, קשרים בעירייה של רמת גן ועוד.
  4. והכי חשוב, אנחנו יודעים להתמודד עם רגישות הסיטואציה, בעוד אתם מעורבים בה ויהיה לכם קשה להתמודד איתה פסיכולוגית.

מחכים לשמוע מכם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו