פינוי דירה ביגל

שי פינוי דירה ביגל

פינוי דירה ביגל – מכירים מישהו שזקוק לעזרה במושב יגל? מישהו בקרבת שדה התעופה או לוד זקוק לפינוי דירה, אספן כפייתי או קשיש ונכה? אל תתמודדו עם המצב לבד. בדיוק בשביל סיטואציה כזאת אנחנו קיימים. אם אתם צריכים עזרה להתמודד עם מצב חברתי קשה ולא יודעים איך להתחיל, הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן בשבילכם, התקשרו היום!

מושב יגל

מושב יגל הוא בקרבת שדה התעופה ולוד, והוא שייך למועצה אזורית עמק לוד. הוא הוקם על ידי עולים מעירק ב1950, והוא היה אמור להיות המשך של לוד מבחינה מוניציפלית. שם הישוב לקוח מתהילים. כיום גרים בו הרבה אנשים קשי יום, המשך של אפלייה שהתחילה לפני 60 שנה. הבתים בחלקם מוזנחים וגם הקרקע לא שווה הרבה בגלל הקרבה לשדה התעופה. המצב מאד בעייתי ולכן יש שם הרבה קשישים וגם אספנים כפייתיים ונכים. אם אתם מכירים מישהו שזקוק לסיוע ועבודת פינוי דירה ביגל, אנחנו כאן בעבורכם. צרו קשר כבר היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

פינוי דירה מוזנחת

דירה מוזנחת, כמו שיש ביגל, למשל או בשכונות מסוימות בלוד והאזור, הן דבר שרואים בישראל יותר מדי. אנחנו בחברת מומחה פינוי דירה יכולים לעשות את עבודת הפינוי תוך התחשבות במצב החברתי הרגיש ובמצב הכלכלי הקשה ששורר במדינה ובאזור הזה בפרט. אנחנו מתורגלים בכל אתגר, שכן ראינו כבר את הכול, ולכן יש לנו הניסיון, הכישורים והכלים להתמודד עם המצב. אנחנו מגיעים בבוקר, אורזים ועושים סבלות לאוטו – בידיים או באמצעות מנוף – ואז מפזרים את התכולה לאיפה שנקבע. האפשרויות של הפיזור הן:

  1. תכולה שווה נמכרת בשוק הפשפשים
  2. תכולה ישנה נתרמת לנזקקים
  3. תכולה שלא שווה דבר אנחנו זורקים לזבל

דירות מוזנחות מאופיינות בדרך כלל במצב תברואה, תשתית והיגיינה ירודים, הכול שבור, רטוב ומלא אבק וטחב. באמצעות העבודה שלנו נוכל להיפטר מתכולה מסכנת חיים, ולאפשר לאותו דייר להתאושש כלכלית, חברתית, בריאותית ונפשית ולנסות להתחיל את החיים מחדש.

מיון תכולה וחפצים 

חלק מהעבודה שלנו הוא למיין את החפצים על מנת שנוכל לדעת לאיפה לפזר אותם, וכמובן גם כדי שנוכל להשליט סדר על המצב. אנחנו רוצים לאפשר לאותו אדם לגור בדירה במצב טוב, ואת זה מתחילים במיון התכולה והחפצים. פינוי דירה ביגל דורשת סבלנות, כוח פיזי והרבה ידע מקצועי. השאירו את העבודה המקצועית, שמתחילה במיון ונגמרת בפיזור – לנו אנשי המקצוע.

סידור דירה

לאחר שסיימנו את הפינוי אנחנו חוזרים אליכם לדירה ומנקים אותה בחומרים מיוחדים ששומרים עליה נקייה להרבה זמן. החומרים מחטאים את המבנה, וגם שומרים עליו ללא אבק, טחב, רטיבות או פטריות וחלודה להרבה זמן. לכן אנחנו מבטיחים לכם עבודת פינוי יסודית הכוללת גם חזרה לחיים נורמליים באמצעות בית נקי במיוחד, מסודר, משופץ וצבוע.

התקשרו היום!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו