פינוי דירה בחרוצים

שי פינוי דירה בחרוצים

פינוי דירה בחרוצים – אם אתם מכירים מישהו במושב חרוצים שזקוק לסיוע, כמו קשיש או אספן כפייתי שצריכים שיפנו את הבית שלהם מתכולה, אל תתמודדו עם הסוגיה לבד. בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו מבטיחים את העבודה המהירה, המקצועית והאיכותית ביותר, ורוצים להיות לצדכם בשעתכם הקשה. אם החלטתם להיות אזרחים, שכנים או בני משפחה טובים יותר ולסייע לאדם במצוקה, אל תתמודדו עם זה לבד. אנחנו הכתובת שלכם! התקשרו!

ישוב קהילתי חרוצים

 חרוצים הוא יישוב הקרוב לרעננה מהצפון שלה, ושייכת למועצה אזורית חוף השרון. הישוב הוקם ב-1951 בעזרת תרומה אמריקאית. במקור הוא היה יישוב חקלאי, אבל עם השנים עבר הפרטה והאנשים שגרים בו עבדו במקצועות חופשיים. אז גם התחילו הבעיות בגללן רבים מתושבי חרוצים סובלים מבעיות כלכליות, וחלקם, בעיקר המבוגרים סובלים מתנאי מגורים ירודים. זו בעיה חברתית משמעותית, ואנחנו כאן כדי לסייע. אם אתם מכירים מישהו שזקוק לפנוי דירה בחרוצים – אנחנו הכתובת. אנחנו מאמינים בעבודה חברתית ועזרה לזולת, ולא רק בפרנסה. לכן חשוב לנו לסייע בשליחות זו, ולא רק מטעמי פרנסה.

מי אנחנו

חברת מומחה פינוי דירה מעניקה את כל השירותים ההיקפיים הקשורים בפינוי דירה בחרוצים. אנחנו עושים את כל מה שצריך כדי שתוכלו להיות בראש שקט, באמצעות עבודת פינוי דירה בחרוצים. אנחנו מגיעים בבוקר, מסייעים לארוז, ממיינים את התכולה, מפורקת וארוזה, ואז אנחנו משנעים אותה לאיפה שנקבע. אנחנו מגיעים עם ניסיון רב של שנים רבות, כבר ראינו את כל המקרים הכי קשים שאתם יכולים לדמיין. אנחנו מאמינים בעבודה רגישה, מהירה ומקצועית, ומגיעים עם צוות חזק, מנוסה ומצויד, עם כל הכלים הטכניים, הלוגיסטיים והבירוקרטיים כדי לעשות בעבורכם עבודה איכותית. אנחנו מכירים את כל הרשויות בישראל, לרבות את האזור של יישוב קהילתי חרוצים, ויכולים לסייע במאמץ להחזיר את הבית למצב טוב. אם אתם צריכים סיוע בדמות פינוי דירה בחרוצים התקשרו היום!

מפנים חפצים מדירה

אנחנו מפנים חפצים מדירה בסיבות הבאות: ירושה, תרומה, אספנות כפייתית, ואנשים שלא יכולים לסדר את או לארגן את הבית לבד, כלומר, קשישים או נכים. אם אתם מכירים מישהו כזה, התקשרו אלינו עכשיו! פינוי הדירה והשירותים שאנחנו מעניקים הולכים להלן:

  1. אנחנו מגיעים כדי למיין, לארוז, לפרק ולהוריד לאוטו את כל התכולה. אנחנו עושים שימוש במנוף אם צריך. לאחר ההעמסה והסבלות אנחנו מעבירים את התכולה של הבית לאיפה שנקבע שזה אחד מהיעדים הבאים: זבל אנחנו משליכים באשפה, עם התחשבות במחזור. תכולה ישנה אנחנו תורמים לנזקקים. תכולה בעלת ערך כלכלי אנחנו מוכרים בשוק הפשפשים.
  2. לאחר שסיימנו לפזר את התכולה של הבית איפה שקבענו אנחנו חוזרים כדי לנקות, לחטא, לצבוע, לשפץ ולתקן את החשמל כדי שהחיים בבית יוכלו לחזור להיות תקינים.

התקשרו היום!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו