פינוי דירה בחמד

שי פינוי דירה בחמד

מכירים מישהו במושב חמד שנמצא בתנאים לא טובים? מישהו באזור לוד או המושב שזקוק לשירות פינוי דירה בחמד? אספן כפייתי, קשיש או נכה עריריים שאתם לא רוצים להזניח? הגעתם למי שיכול לסייע לכם. אנחנו בחברת מומחה פינוי דירה מבטיחים לכם את העבודה הטובה ביותר שתוכלו לבקש, ולסייע לכם להיות אנשים טובים יותר. התקשרו כבר היום!

מושב חמד

חמד הוא מושב ציוני דתי, ראשי תיבות של חיילים משוחררים דתיים. הוא הוקם על ידי הפועל המזרחי ליד לוד ב-1950, על ידי חיילים שעלו מצ'כיה, סלובקיה, פולין, רומניה והונגריה. לרוב במקרים כמו מושב זה, הדירות אינן מוזנחות במיוחד, והמושב גם מפרנס הרבה עסקים כמו אחד מספקי התאורה הגדולים בארץ, אבל מה שקורה הוא קשישים עריריים, שזקוקים לסיוע וניקיון, בנים ממשיכים שזקוקים לפינוי הדירה, וגם אספנים כפייתיים.

מי מבקש את העזרה שלנו

לרוב מי שיוצר קשר הם יתומים שזקוקים לפינוי הדירה בה גרו הוריהם, או קשישים / נכים שזקוקים לסיוע בפינוי דירה בחמד בגלל שאין מי שיעזור להם. בנוסף, מדי פעם אנחנו גם מקבלים קריאות שקשורות באספנים כפייתיים. לרוב מדובר גם פה באנשים שהם לא בריאים בנפשם, קשישים שמפתחים את התסמונת הזאת בגלל טראומה. רבים ממקימי ישוב חמד הם ניצולי שואה, וכאלו הם גם בטראומה מתמשכת מן הסתם, דבר שגורם להם לאסוף כמויות אדירות של אשפה. אם אתם מכירים מישהו כזה, התקשרו אלינו כבר היום!

מי אנחנו – חברה מומלצת לפינוי דירה

מומחה פינוי דירה היא החברה האיכותית ביותר בישראל בכל הקשור לפינוי דירה בחמד, ובכלל. אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר כדי לסדר, למיין, לארוז ולפרק את התכולה. אנחנו עושים עבודה מהירה, מקצועית ואדיבה, תוך התחשבות במצב הרגיש. אנחנו בעלי ניסיון רב, ובשנים הרבות שאנחנו בעסק כבר ראינו הכול. לכן אנחנו יכולים להתמודד עם כל מצב, כולל הקשים ביותר, גם אם מדובר בלכלוך קשה מאד, ריח ומשקל אדיר של תכולה. אל תעשו את העבודה לבד, שכן היא כבדה, מלוכלכת ומסובכת מאד, שלא לדבר על השינוע, ועל הסכנות כמו פציעה, חבלה או נזק לרכוש. תנו להתמודד עם המשימה. בנוסף, אנחנו מאמינים בבני אדם, ולכן חשובה לנו גם העשייה החברתית ולא רק הפרנסה. אנחנו רוצים לאנשים במצוקה. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להגיע מחר ולסייע לכם.

מפנים דירות מאגרנות כפייתית

אגרנים כפייתיים לרוב אוספים דברים מאד לא נקיים ומסודרים ולאוסף שלהם אין ערך כלכלי. מדובר על דברים כמו שקיות, קרטונים או עיתונים, אבל גם במקרים קשים הם אוספים שתן, צואה, פגרים, אוכל ושיער. לכן זוהי משימה לא רק לבריאות הנפש ולשירותי הרווחה, אלא גם לאנשים כמונו שאין להם בעיה נפשית או פיזית להתמודד עם הבעיה. מדובר על תכולה כבדה מאד, מלוכלכת ומסוכנת לבריאות, ולכן חשוב לעשות את העבודה בצורה מקצועית.

מחכים לשמוע מכם! אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו