פינוי דירה בחירות

שי פינוי דירה בחרות

פינוי דירה בחירות – אם יש לכם מכר או בן משפחה שחי בתנאים לא טובים וזקוק לעזרה, אל תתנו לו להתמודד לבד. פינוי דירה בפריסה ארצית, הכוללת גם פינוי דירה בחירות או בכל מושבי השרון, היא ההתמחות שלנו. אנחנו מאמינים בעזרה מהירה ומקצועית לזולת ואין סיבה שתתמודדו עם פינוי של דירה מוזנחת לבד. התקשרו כבר היום ונשמח לסייע לכם.

מושב חירות

מושב חירות הוא מושב בשרון קרוב לתל מונד, אשר עלה על הקרקע ב-1930. הוא קרוב מאד לישובים ערבים ויהודים כאחד, ובשל כך הוא גם מערב אוכלוסיות מכל סוגי המצבים הסוציו אקונומיים. הוא הוקם על ידי אנשי העלייה השנייה והשלישית, ובשל כך יש בו הרבה מחסנים, בתים ישנים ומקומות מוזנחים, של אנשים קשישים, נכי צה"ל והרבה מאד אוכלוסייה מבוגרת שפעם הייתה החלוץ והיום היא סובלת הרבה פעמים מהזנחה. זאת כמובן לצד בתים יוקרתיים מאד.

חברה מומלצת לפינוי דירה

פינוי דירה הוא משימה לא פשוטה, בוודאי אם מדובר בפינוי דירה במושב חירות של אנשים קשישים, שחיים בהזנחה, לאחר שהיו בין מקימי המדינה. זה עצוב, זה קשה, ולצערנו כבר ראינו הכול. אנחנו חברת מומחה פינוי דירה, מומלצים על ידי הלקוחות שלנו בעבר, בעיקר בגלל שאנחנו עושים עבודה טובה, מתוך אהבת האדם, ועושים זאת גם משליחות חברתית ולא רק מטעמי פרנסה. המטרה שלנו היא לסייע לאנשים נזקקים כמו קשישים, נכים, אספנים כפייתיים ועוד ולכן אם אתם מכירים מקרה כזה, אל תסבלו לבד, אל תזניחו – אלא התקשרו אלינו כמה שיותר מהר. אנחנו מגיעים בבוקר, מסדרים ומפנים את הדירה, והצוות החזק והמוכשר שלנו מסייע לכם להתמודד עם הבעיה במהירות.

מפנים דירות מאספנות כפייתית

אספנות כפייתית היא בעיה רצינית, בעיקר של קשישים, שלא מסכימים לזרוק דבר. זוהי מחלה נפשית מסוג OCD, הדורש טיפול תרופתי ופסיכולוגי, אבל גם עזרה של ניקיון וסידור היא התחלה טובה. אנחנו מתמחים בסוג כזה של פינוי, שאיננו קל נפשית או פיזית. אל תעשו זאת לבד – אלא איתנו. מדוע

  1. מדובר בדרך כלל בפיזור של מאות קילוגרמים של זבל מלוכלך, שיכול לחבול בכם וגם לפצוע או לעשות נזק למבנה
  2. מדובר בשינוע מסובך וכבד שללא כלים, צוות חזק ומנוף ומכולה לא תוכלו לבצע
  3. מדובר בבית מלוכלך מאד שאתם ממש לא רוצים להיכנס אליו ללא ציוד מגן וחומרי חיטוי מיוחדים
  4. מדובר במשימה קשה נפשית – כי אותו אספן לא רוצה לזרוק את הדברים ולכן נדרשים ניסיון ורגישות

 התקשרו היום!

סידור דירה

לאחר פיזור האשפה במטמנה הקרובה אנחנו חוזרים לדירה במושב חירות ומנקים את הבית בצורה יסודית, עם חומרים שמחזיקים זמן רב, וככה אנחנו מאפשרים לאותו אדם לחזור לחיים נורמליים בבית נקי. החומרים דוחי חיידקים ופטריות, ומאפשרים לניקיון להישאר זמן רב.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו