פינוי דירה בחינם

פינוי דירה חינמי

כל דבר שמוצע בחינם בהתחלה מאד מפתה, אבל כשחושבים עוד קצת, מתעורר חשד מסוים. מדוע שמישהו יציע לנו דבר מה בחינם? כך הדבר גם כשמציעים לכם פינוי דירה ללא תשלום. פינוי דירה זו עבודה קשה, לעיתים מפרכת, שדורשת כוח ארגון ועבודה פיזית מרובה אז כשמישהו מציע לכם פינוי דירה בחינם, עליכם לשאול את עצמכם, מה הוא מרוויח מהצעה כל כך נדיבה. אזז עוד לפני שאתם מקבלים הסבר על למה אסור לכם להעסיק חברה שעושה פינוי דירה חינם, נציג את עצמנו. חברת "צוות פינוי דירה" מבצעת פינוי דירות, פנוי ירושות ופינויים נוספים בתשלום הוגן ולא מופרז. אנחנו שולחים לביתכם נציג שיבדוק את ההיקף עבודות הפינוי ויוכל מראש להגיש הצעת מחיר וצפי של כל מה שקשור לעבודות הפינוי, כוח אדם נדרש, משאיות לפינוי ועוד. לאחר מכן יגיע לביתכם צוות פינוי שבמקצועיות ומיומנות יבצע את כל עבודות הפינוי. 

פינוי תמורת חפצים בבית

ישנן חברות שמבצעות פינוי דירת ללא תשלום שמראש מצהירות שהן עושות עבודות של פינוי דירה בחינם בגלל הרווח הצפוי להן ממכירת החפצים שפונו לשווקים של יד שנייה. השאלה האם אתם מוכנים לשכור את שירותיה של חברה שמראש מצהירה שמה שמעניין אותה אלו החפצים שיישארו בדירה ולא איכות וטיב העבודה שהיא מעניקה ללקוחותיה. הצהרות מסוג זה אינן מעידות על חברה שמשקיע משאבים בהעסקת עובדים מקצועיים ומיומנים וברמת השירות שהיא מעניקה ללקוחותיה. אל תיקחו סיכון בהעסקת חברה שמעושה פינוי דירה שכזה. הזמינו לביתכם חברת פינוי דירה רצינית שזהו העיסוק והמקצוע המוצהרים שלה. בחברת "צוות פינוי דירה" מועסקים עובדים מקצועיים, מיומנים שכבר שנים רבות עוסקים בתחום של פינוי דירות.

אחריות על פינוי של דירה בחינם

אם החלטתם להעסיק חברה שמבצעת פינוי דירה ללא תשלום, כדי לחסוך בעלויות כדאי לפני שאתם סוגרים עסקה לשאול את נציג החברה, מי נותן אחריות על טיב העבודה שהם עושים? ומה קורה במקרה של גרימת נזק במהלך הפינוי לדיירי הבניין או לבניין עצמו? מי נושא באחריות במקרה כזה? לאן הם מעבירים את הפסולת שמפונה? ומי יבצע את עבודות הניקיון של הכלים הסניטריים? על השאלות האלה נציג של חברה מקצועית ורצינית צריך להשיב מיד.

כדי להימנע מנזקים או מתביעות של העירייה או השכנים, אל תתעסקו עם חברות שעושות פינוי דירה ללא תשלום. עדיף להזמין חברה שמבצעת עבודות פינוי דירה מקצועית, בעלת מוניטין שלוקחת אחריות על העבודה של עובדיה ומשאירה בידכם דירה מפונה נקייה וראויה למגורים. כזאת הי חברת "צוות פינוי דירה". חברה מקצועית, מנוסה שאינה חוששת להעניק אחריות על עובדיה וטיב עבודתם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו