פינוי דירה בחגור

שי פינוי דירה בחגור

פינוי דירה בחגור – אם אתם מכירים מישהו בחגור, או באזור, ויודעים שהוא סובל מאגרנות כפייתית, בדידות ודאגות, בעיות כלכליות וצורך בניקיון, סדר, חיטוי הדירה וארגון החיים מחדש, אל תזניחו והתקשרו מיד. רבים היו נבהלים מהמשימה הזאת, אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אם אתם מכירים אספן כפייתי או אדם קשיש / נכה שגר שזקוק לפינוי דירה בחגור, הגעתם לצוות הנכון. התקשרו אלינו כבר היום ונהיה אצלכם בבוקר. 

מושב חגור

 מושב חגור הוא ישוב שקם ב-1949 בין ג'לג'וליה וראש העין. הוא היה מושב שיתופי, והיום הוא מושב עובדים. כשחל השינוי במבנה המושב, הוא הפך גם למקום הרבה פחות שוויוני ולכן יש הרבה מאד אנשים שגרים בתנאים לא טובים שם, וכך מתחילות הבעיות. מייסדי המושב היו יוצאי גדוד 9 של הפלמ"ח, בעיקר תורכים ובולגרים, והיום המצב שלהם לא טוב. מי שעוד בחיים, חלקם גרים בתנאים לא טובים, ואם אתם מכירים מישהו באזור שהוא במצב לא טוב, התקשרו אלינו כבר היום.

למי אנחנו נותנים שירותים

לרוב העבודה שלנו מתמקדת בלקוחות הבאים:

  1. יתומים שזה עתה הוריהם הלכו לעולמם והם צריכים סיוע בפינוי הבית מתכולה ומתקשים מן הסתם לעשות זאת
  2. קשישים ונכים עריריים שאין להם מי שיסייע להם לזרוק תכולה לא רצויה, לפנות את הבית מזבל ולנקות
  3. אספנים כפייתיים שקרוביהם מתקשרים בשמם כדי לפנות את הדירה מזבל ואשפה שכבר אי אפשר לסבול יותר

פינוי דירה מוזנחת

דירות מוזנחות לא חסרות בישראל, כאמור גם במושבים שהיו אמורים להיות אמידים. לכן, אם אתם מכירים מישהו שגר בתנאי הזנחה, התקשרו כבר היום. אנחנו מגיעים בבוקר, כדי לפנות משם את כל התכולה הבעייתית: זה יכול להיות ממוצרי חשמל ועד מראות שבורות, שעונים וגם ספרים וצעצועים. הכול. אנחנו מפנים באמצעות הצוות החזק שלנו, הכלים, הידע והניסיון, ומשענים את התכולה באמצעות משאית. אם הדירה מוזנחת, אנחנו חוזרים גם כדי לסדר ולשפץ אותה קצת, כדי שאפשר יהיה להתחיל בה חיים חדשים ונורמליים.

מיון תכולה וחפצים

העבודה שלנו מתחילה במיון התכולה והחפצים כדי שנוכל להעריך את המצב וגם את השווי של החפצים. ההנחה היא שבעלי הבעית או ילדיהם לא רוצים את התכולה כולה, ולכן צריך להוציא אותה מהבית באמצעים שיש לנו. אנחנו ממיינים אותה כדי שאת התכולה השווה אפשר יהיה למכור בשוק הפשפשים, את התכולה המשומשת אפשר יהיה לתרום לנזקקים ואת התכולה שאינה שווה דבר אפשר יהיה לזרוק לזבל. את כל זה אנחנו עושים על מנת שהעבודה שלנו תהיה מסודרת, ותתן לכם מענה פשוט ומהיר לצרה שאתם נמצאים בה.

סידור דירה

 לאחר פיזור התכולה אנחנו חוזרים אליכם כדי שנוכל לשפץ, לצבוע, לנקות ולסדר, וככה אנחנו מבטיחים למי שגר בבית להתחיל חיים חדשים, במקום מסודר, נקי והיגייני ולא בתת תנאים כפי שהיה עד כה.

 התקשרו היום!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו