פינוי דירה בזיתן

שי פינוי דירה בזיתן 

מכירים מישהו באזור המרכז שזקוק לסיוע? אספן כפייתי או קשישים ונכים שלא יכולים לנקות את הבית? אל תתמודדו עם המצב הקשה לבד. אנחנו כאן בעבורכם, ונשמח להעיד לרשותכם את הניסיון שלנו, בכל אזור לוד, לרבות פינוי דירה בזיתן והישובים הסמוכים לאזור זה. אם אתם בהתמודדות מסוג זה, אתם לא לבד. צרו קשר היום!

מושב זיתן

מושב זיתן הוא מושב סמוך לנמל תעופה בן גוריון, בצמוד ללוד. הוא הוקם ב-1950, בעיקר על ידי עולים מצפון אפריקה ולוב, ושמו על שם העיירה זליתן. מדובר בעולים חדשים שחיו בתנאים של הזנחה, ומאז ועד היום המצב שם לא תמיד טוב. לכן, אנשים רבים חיים בתנאים של הזנחה, והשם "מושב" אינו זוהר כמו שהוא נשמע. ההזנחה בישראל, בוודאי המשמעות החברתית שלה, אינה פשוטה, ובשל כך אנשים אלו צריכים מיידית. אם אתם מכירים מישהו כזה, אל תהססו – והתקשרו אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל לסייע לכם!

מי אנחנו

חברת מומחה פינוי דירה הוקמה בדיוק למטרה החברתית הזאת, כדי למגר את תופעת האנשים שגרים בתנאים מכפירים. בישראל קשישים ונכים רבים מדי, חלקם אספנים כפייתיים או אנשים חולים, שגרים בתנאי תברואה והיגיינה ירודים. בשביל זה אנחנו כאן. ראינו את כל האתגרים, והתמודדנו עם מצב קשים מאד. המצב הזה חישל אותנו, ואנחנו יכולים להציע את הניסיון שלנו בשמחה רבה, לכל מי שזקוק לעבודת פינוי דירה בזיתן ואזור לוד ושדה התעופה. אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר לבצע עבודה מקצועית, רגישה ואיכותית, עם צוות גדול, חזק וצעיר, עם ציוד וכלים, מנוף ומכולת שינוע. לנו הכלים הלוגיסטיים הטובים ביותר כדי להציע לכם את העבודה המקצועית והמהירה ביותר. התקשרו היום! 

מפנים חפצים מדירה

 אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר כדי למיין, להעריך, לארוז ולפרק את התכולה. גם אם מדובר באספן כפייתי שבביתו רק זבל, וגם אם מדובר בחפצים ישנים שהנכדים לא רוצים, אנחנו יכולים לפנות אותם בקלות. אנחנו מפנים את התכולה בדרך כלל על פי השווי שלה: תכולה משומשת נתרמת, תכולה שווה נמכרת ותכולה שאינה שווה דבר נזרקת לפח, כמובן בהתחשבות באיכות הסביבה וברגישות הסיטואציה.

פינוי ירושה – אנחנו מגיעים ולוקחים את הכול בשבילכם לאיפה שתרצו

אנחנו מגיעים גם כדי לסייע ליתומים שזקוקים לפינוי דירת ירושה במקום להתמודד עם הזיכרונות וכאב לב, השאירו לנו, הצוות המקצועי ביותר שגם יש לו ריחוק מהסיטואציה ולכן לא ידחה אותה, את העבודה. אנחנו יכולים להציע את הניסיון וקור הרחוב שלנו, כדי למיין, לארוז ולשנע את מה שצריך, בין אם לבתים אחרים ובין אם למכירה, תרומה או זריקה לפח. אנחנו יכולים להציע את הניסיון הרב שלנו, כדי לאפשר לכם להתמודד עם הסיטואציה הקשה, ללא עוגמת נפש.

 אם אתם צריכים עבודת פינוי דירה בזיתן התקשרו היום!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו