פינוי דירה בגן חיים

שי פינוי דירה בגן חיים

יש לכם מישהו שמוכר וסובל מאספנות כפייתית? דואגים לו ולא יודעים איך להתחיל? אותו אדם מתגורר בגן חיים? הגעתם למקום הנכון! אנחנו בחברת מומחה פינוי דירה מציעים לכם את האפשרויות הטובות ביותר בפינוי דירה בגן חיים, ולכן אין סיבה שתתמודדו עם הבעיה לבד. מדובר בבעיה חברתית ידועה – ואנחנו כאן כדי לסייע! התקשרו היום! 

גן חיים

גן חיים הוא מושב ליד כפר סבא, ששייך למועצה האזורית דרום השרון. הוא משתרע על פני 1500 דונם, והוקם ב-1935 על שמו של נשיא המדינה הראשון לימים, דוקטור חיים ויצמן. המושב, כמו רוב הישובים של אותה התקופה, קם במטרה ליישב את הארץ וכמו רבים, גם הוא סובל מהזנחה, בעיקר של הדור הקשיש, שגר פעמים רבות בתנאים מכפירים. הוא הוקם על ידי משקיעים אמריקאים, ביוזמת ויצמן שעל שמו נקרא המושב, במטרה להפוך אותו לחורשה, שהחלה להיווצר כבר ב-1928.

מי אנחנו

אנחנו חברת מומחה פינוי דירה, מתמחים בעבודות פינוי דירה בגן חיים והאזור, מכירים כל אבן במושב, ויכולים לסייע בכל מקרה, קל או קשה. העבודה שלנו משתרעת על פני סוגים שונים של מקרים. אנחנו מאמינים בעזרה חברתית ולא רק בפרנסה, ולכן אנחנו בעלי ניסיון רב של מקרים לא פשוטים. אין אתגר שגדול עלינו. אנחנו מכירים את העסק שנים רבות, ועם הניסיון הזה, וגם אהבת אדם ורגישות, אנחנו מגיעים לעשות את העבודה בעבורכם. בין הלקוחות שלנו בגן חיים והארץ כולה:

  1. קשישים
  2. נכים
  3. אספנים כפייתיים
  4. יתומים שזקוקים לפינוי בית של הוריהם שהלכו לעולמם 

אם אתם מכירים מקרה כזה, אל תהססו. אנחנו מגיעים עם צוות גדול, חזק ומצויד, יש לנו מכולה, מנוף, את כל האישורים והקשרים וכמובן את הידע והניסיון. אם אתם צריכים צוות חזק ומנוסה – אנחנו בחברת מומחה פינוי דירה יכולים לסייע.

מפנים חפצים מדירה

הפינוי של הדירה הוא העבודה המקצועית שאנחנו יכולים להציע. לא משנה אם מדובר בחפצים שווים, לא שווים או אפילו אשפה ולכלוך, את הכול אנחנו עושים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו כדי לקבוע איתנו את ההגעה שלנו לסיוע עבורכם. אנחנו מציעים את השירותים הבאים:

  1. אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר, ממיינים ומסדרים את התכולה כדי לקבוע את ערכה, ואז מפרקים, אורזים ומסדרים את הכול. לאחר מכן אנחנו מורידים את התכולה לאוטו שלנו, בין אם בידיים באמצעות סבלות וכלים, בין אם במעלית אם יש ובין אם באמצעות מנוף, ומסדרים במשאית ובמכולה. אז אנחנו משענים את התכולה של הבית לאחד משלושת היעדים הבאים: זבל אנחנו מפזרים באשפה בתוך התחשבות באיכות הסביבה, חפצים משומשים אנחנו תורמים לנזקקים, וחפצים שווים אנחנו מוכרים בשוק הפשפשים.
  2. לאחר גמר העבודה אנחנו חוזרים אליכם כדי לנקות, לסדר, לחטא, וגם לצבוע, לשפץ ולתקן את החשמל בבית.

 התקשרו היום! אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו