פינוי דירה בגבעת חן

שי פינוי דירה ברמת חן

פינוי דירה בגבעת חן – נפלה עליכם דירה בירושה בגבעת חן ואין לכם מושג מה עושים עם כל הציוד שנשאר בה? התשובה במאמר שלפניכם .

דירה בירושה יכולה להניב לכם תמורה נאה אם תחליטו למכור או להשכיר אותה, אולם לפני כן עליכם לעשות כמה דברים לפני הכל אם אתם לא היורשים היחידים עליכם להגיע לכלל הסכמה עם היורשים האחרים לגבי ייעוד הדירה .

משסיכמתם על כך, בין אם הוחלט שהדירה מיועדת למכירה, להשכרה ובין אם אתם מתכוונים לגור בה הדבר בראשון שעליכם לעשות הוא לפנותה מתכולתה.

פינוי דירה בגבעת חן – לא לשגות בחלומות

אם לרגע חשבתם לבצע את פינוי הדירה בעצמכם כדאי לחשוב על כך שנית .

אל תשכחו שמדובר בפעולה מורכבת שדורשת לא רק כוח פיזי רב שנדרש כדי לרוקן את הדירה מכל הריהוט כולל הריהוט הכבד כמו מקרר, ספות, מכונות כביסה ועוד, אלא גם לציוד הובלה גדול מספיק כדי להוביל את התכולה ליעדה, בין אם מדובר באתרי פסולת מורשים, בין אם לתרומה ובין אם לביתכם הפרטי חברת "מומחה פינוי דירה" תספק לכם לא רק פינוי מהיר ומקצועי אלא גם ציוד הובלה שבעזרתו תוכלו להעביר את הרהיטים לאחר הוצאתם מהדירה .

הפתעות

בבואכם לפנות את הדירה, גם אם מדובר בדירה שירשתם מהקרובים לכם ביותר, לעתים קרובות מתגלעות הפתעות רבות וחפצים משונים שלא הבחנו בהם קודם לכן 

אנחנו מדברים על ארונות בגדלים שונים, מגירות, שידות אחסון, קלסרים עם מסמכים שונים ועוד במעבר על החפצים של אדם שנפטר לא פשוט להחליט מה כדאי לשמור ומה כדאי לזרוק .

כאן נכנסים לתמונה העובדים המנוסים שלנו בחברת "מומחה פינוי דירה" שיעזרו לכם להחליט אילו פריטים כדאי לשמור ואילו פריטים אל תזדקקו להם עוד.

ניסיון רב

כשמדובר על מסמכים שונים, שלכם ייקח זמן רב להבין מהם ולהחליט האם יש צורך לשמור אותם, לעובדים בחברתנו שנים של ניסיון בהתנהלות מול ירושות ולכן הם יכולים להחליט תוך מספר שניות באיזו מידה נחוץ או לא נחוץ לשמור מסמך כזה או אחר. בעזרת מיון נכון וקפדני של החפצים ביום הפינוי לא תדרשו בעצם לעשות דבר.

בשלב מיון התכולה כדאי לכם להחליט לאן יפונה הציוד .

חלק מהתכולה בוודאי תישלח לאתר פסולת באזור, חלק תוכלו לתרום לנזקקים ועמותות חסד וייתכן שחלק מהתכולה תרצו למכור גם כאן ניתן להיעזר בשירותינו .

שינוע התכולה לאתרי הפסולת יתבצע בקלות בעזרת המכולות שלנו העברת ציוד לתרומה גם היא תתבצע בעזרתנו על ידי משאיות גדולות ואנו נשמח בעת הצורך גם לקשר אתכם לעמותות שונות שזקוקות לתרומתכם .

קונים ירושות

שירות מיוחד שאנו מציעים בפינוי ירושה כולל קניה של הירושה או חלק ממנה, כך שייתכן שבמקרה כזה תוכלו ליהנות משירותינו המקצועיים בחינם.

יום הפינוי

למעשה בעזרת הכנה נכונה ושיטתית, כשנגיע ליום הפינוי עצמו לא תדרשו לעשות דבר .

מאחר שהכל כבר ממוין לפי קטגוריות שונות, יהא זה מדהים לראות עד כמה מהר תתבצע מלאכת הפינוי כוח האדם שיבצע את הפינוי יהיה לפי מספר האנשים שעליהם סיכמתם עם נציג החברה בפגישת הייעוץ הראשונה כאשר לכל אחד מאנשי הצוות תפקיד ומשימות שהוגדרו מראש מה שיאפשר פינוי חלק ומהיר .

הפינוי לכשעצמו כאמור לא יארך זמן רב ולאחריו דירת הירושה שלכם תישאר ריקה לגמרי.

פינוי דירה בגבעת חן – לא רק פינוי

אף על פי שמלאכת פינוי דירה בגבעת חן הושלמה באופן סופי והדירה ריקה מכל תכולתה, עבודתנו עדיין לא הסתיימה מאחר שעדיין נדרשת מלאכה לא פשוטה של ניקיונה .

גם את העבודה הזו נבצע עבורכם בצורה מקצועית ויעילה אנשי הצוות שלנו יגיעו שוב וישמחו לבצע ניקיון וחיטוי יסודיים בדירה שלכם לאחר שבוצע פינוי דירה בגבעת חן .

דירות ירושה עומדות בדרך כלל סגורות זמן רב ולכן הן מאד מאובקות הניקוי שנבצע בדירתכם כולל כמובן סילוק של מצבורי האבק ואם תרצו נבצע גם צביעה יסודית ואף החלפת דלתות ותריסים .

פינוי דירה בגבעת חן לקראת מכירה או השכרה

כל התהליך מובנה כך שהדירה שתקבלו בסופו, לאחר פינוי דירה בגבעת חן , תהיה שונה מזו שקיבלתם בירושה .

אנו נביא את הנכס שלכם למצב טוב יותר מבחינה תחזוקתית וגם מבחינה ויזואלית, כך שערכה יעלה בצורה משמעותית ותוכלו להשכיר או למכור אותה ללא כל מאמץ מאחר שהדירה תהיה ראויה ומתאימה למגורים, אם תרצו תוכלו גם אתם לגור בה .

הכל תחת אתה מטריה

אנו עושים הכל כדי לאפשר ללקוחותינו לקבל שירות מהיר ויעיל והכל תחת אותה מטריה .

אין צורך לרוץ לצבע או לאיש מקצוע אחר כדי לבצע תיקונים שונים וביעה של הדירה מרגע שפניתם לחברת "מומחה פינוי דירה" אנו נבצע עבורכם את כל התהליך כך שתוכלו להיות שקטים ובטוחים שתקבלו דירה ריקה ומוכנה למגורים .

לסיכום, ברור לנו שאבדן קרובים אינו דבר קל, ולכן בעת פינוי ירושות אנו לא רק נוהגים בלקוחותינו ברגישות הראויה אלא גם מבצעים את העבודה בצורה עניינית כך שאלו לא יצטרכו להיות טרודים בעניין הדירה.

כאמור, פינוי דירה בירושה, מוטב שייעשה בידי מקצוענים לא רק בגלל שהם הגורם שיכול לבצע את הפינוי בצורה הטוב ביותר אלא בגלל הצורך לבצע את הפינוי כמה שיותר מהר והקושי שבביצוע פינוי של דירה בירושה לבד. חברה מתמחה בביצוע פינוי יכולה לתת את המענה הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר ולפתור כל בעיה שעלולה לצוץ במהלך הפינוי.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו