פינוי דירה בבני ציון

שי פינוי דירה בבני ציון 

מכירים מישהו במושב בני ציון שזקוק לעזרה? אולי מדובר באדם קשיש, שהיה פעם ממקימי המדינה והיום חי מהיד לפה? אולי מישהו עם טראומה ממלחמות ישראל? אנחנו כאן בעבורכם, גם אם מדובר בקשיש, נכה, אספן כפייתי, חולה נפש, לוקה בטראומה, אנחנו כאן. כבר ראינו הכול ואנחנו מכירים את כל המקרים הקשים. אם אכפת לכם מהסביבה, אל תזניחו מקרה של צורך פינוי דירה בבני ציון, התקשרו היום!

בני ציון

בני ציון הוא מושב שהוקם בקרבת רעננה ב-1947. הוא קרוב למושב בצרה וחרוצים, והוא שייך לחוף השרון. רוב התושבים המקוריים הם עובדי אדמה, ולכן יש בעיה רבה עם שטחים חקלאיים, מחסנים ועוד. הבעיה גם בהקשר של בנים ממשיכים, שטחים נטושים, דירות ובתים במצב ירוד, וגם בהקשר מחסנים, דירות או חלקות חקלאיות במצב לא טוב. אם אתם מכירים מישהו שנמצא בבעיה שכזו – אל תזניחו את הבעיה, והתקשרו היום!

למה אנחנו

אנחנו חברת מומחה פינוי דירה, החברה המובילה בישראל, בתחום פינוי הדירות. אנחנו מעניקים שירותים ועבודות פינוי דירה בבני ציון ברמה הגבוהה ביותר, ואם אתם זקוקים לעזרה אנחנו הכתובת שלכם. אנחנו מבטיחים לכם שירות מקצועי מכיוון שהצוות שלנו גדול, מגוון, חזק ובעל ניסיון. יש לנו את הכלים והציוד הנדרש לעשות את העבודה, לרבות מנוף ומכולה, והרבה רגישות לסיטואציה.

פינוי ירושה

פעמים רבות הילדים של אותו מקים המדינה שנפטר, זקוקים לפינוי דירת ירושה, הן כדי להשתמש בה שוב ולפעמים גם כדי למכור אותה כדי להשתמש בקרקע. בגלל שלתכולה יש בדרך כלל כתובת אחת: החוצה, אנחנו הפתרון בעבור אותם אנשים שזה עתה הוריהם הלכו לעולמם והם מתקשים לעמוד במשימה מבחינה נפשית. אל תתמודדו עם זה לבד, הריחוק שלנו מהסיטואציה היא בדיוק מה שאתם צריכים.

פינוי דירה מוזנחת

פעמים רבות הקשישים עדיין בחיים, אבל הם נכים או מוגבלים פיזית, והמצב של הבית קשה מאד. תברואה לקויה, תשתית גרועה, הכול במצב לא טוב. בשל כך אנחנו מגיעים ועושים את העבודות בעבורכם. אנחנו מסדרים, צובעים, מנקים, מתקנים את החשמל וכמובן גם מפנים את התכולה. אם אתם זקוקים לעבודת פינוי דירה מוזנחת בבני ציון אנחנו הכתובת בעבורכם!

מיון תכולה וחפצים

אנחנו עושים מיון של התכולה והחפצים כדי להעריך את השווי שלהם ולהבין מול מה אנחנו מתמודדים. בדרך כלל האפשרויות שלנו הן פינוי התכולה לאחת משלושת המטרות הבאות: תכולה שלא שווה דבר אנחנו זורקים לזבל, תכולה שאפשר להשתמש בה אנחנו תורמים לנזקקים ותכולה שיש לה ערך כלכלי אנחנו מוכרים בעבורכם בשוק הפשפשים. באמצעות הניסיון שלנו אנחנו מחזירים את כבוד האדם, משפרים את החיים של האנשים וגם עושים עבודה מקצועית ברמה גבוהה שמפרנסת אותנו. אל תתלבטו, אם אתם מכירים אדם שזקוק לפינוי דירה בבני ציון אנחנו האנשים עבורכם. התקשרו היום!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו