פינוי דירה בבני דרור

שי פינוי דירה בבני דרור

אם אתם מכירים אתם שסובל ממצוקה בבני דרור וזקוק לסיוע, אל תזניחו את המצב. יתכן שזה קשיש או נכה, יתכן שמדובר באספן כפייתי, ויתכן ביתומים שזקוקים לרענון הדירה. חבל להשאיר את אותם אנשים חשופים במצוקתם, ולכן פינוי דירה בבני דרור היא עבודה למקצוענים. אנחנו כאן בעבורכם, התקשרו אלינו כבר היום כדי שנוכל לעזור!

בני דרור

בני דרור הוא מושב קרוב לנתניה, השייך למועצה אזורית לב השרון. הוא הוקם ב-1946, על ידי חיילים יהודיים שהיו חלק מהצבא הבריטי, ונלחמו בצפון אפריקה ואיטליה בעת מלחמת העולם השנייה. כפי שאתם מבינים מדובר באנשים שלקו בטראומה, והקושי הגיע גם לא רק לשגשוג אלא גם לקושי בהמשך, וחלקם – במיוחד דור ההמשך, חי בהזנחה. רוב הישוב התעסק בחלקאות וגם בתעשייה ועבודות טכניות, ובשל כך רבים מהם חיים היום – עם שוך הצורך בסוג כזה של עבודות, בתנאים לא קלים. אם אתם מכירים אדם שזקוק לסיוע בבני דרור, ונמצא באחת הקטגוריות המוזכרות לעיל, התקשרו היום.

מי אנחנו

למה דווקא אלינו? אנחנו חברת מומחה פינוי דירה, החברה המובילה בישראל בעבודות פינוי של דירות מוזנחות, ומומחית בעבודות פינוי דירה בבני דרור. אנחנו מגיעים עם צוות חזק ומיומן, עם כל הכלים ואפילו מנוף, כדי לנקות ולסדר, לפנות ולשנע את התכולה. לצערנו ראינו את כל המקרים הקשים, בכלל בארץ ובפרט באזור השרון ואנחנו יודעים להתמודד עם כל האתגרים, לא משנה אם מדובר בקשיש, נכה או אספן וגם בילדים שרוצים לסדר את הדירה של הוריהם שהלכו לעולמם. התקשרו היום!

מפנים חפצים מדירה

אם יש לכם דירה או בית עמוס בבני דרור, אך גם חצר, מחסן או חלקה חקלאית, אל תהססו והתקשרו היום. המושב בבני דרור עמוס ומלא כאלו. אנחנו מגיעים בבוקר מוקדם, בודקים ומעריכים את המצב, ואז אורזים, ממיינים, מפרקים, מעמיסים לרכב, ומשנעים את התכולה. לאיפה? לאחת משלוש האפשרויות הבאות:

  1. תכולה שלא שווה דבר אנחנו משליכים באשפה המקומית תוך התחשבות במחזור ואיכות הסביבה
  2. תכולה שלא שווה הרבה, אבל אפשר להשתמש בה, אנחנו תורמים לנזקקים בהנחה ואתם לא רוצים אותה
  3. תכולה ששווה כסף, אנחנו מוכרים בשוק הפשפשים ולוקחים את הכסף, ואתם מקבלים עבודה בחינם

מיון תכולה וחפצים

 כמובן שאנחנו עושים מיון תכולה וחפצים, וזאת על מנת להעריך את השווי שלהם, אבל גם כדי שנוכל לתת לכם מענה מהיר ואיכותי. ללא ספק העבודה שלנו מהירה, רגישה ומקצועית יותר בגלל היכולת שלנו לעשות אותה מסודרת: ממיינים, מפנים, משנעים, מפזרים. לאחר גמר העבודה אנחנו חוזרים לדירה כדי לקנות, לחטא ולסדר אותה, לשפץ ולצבוע וגם לתקן את החשמל.

זוהי עבודה כבדה, מסורבלת ואשר דורשת הרבה כלים מקצועיים ולוגיסטיים. השאירו את העבודה לנו, ואל תתמודדו איתה לבד. אנחנו כאן בעבורכם, ונשמח לעמוד לשירותכם. מחכים לשמוע מכם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו