פינוי דירה בבית עובד

שי פינוי דירה בבית עובד

אם יש לכם צורך בעבודת פינוי דירה בבית עובד, אל תתמודדו עם העבודה לבד. מדובר בעבודה כבדה, מלוכלכת ולא נעימה נפשית, ואין סיבה שתעשו אותה ללא ידע, כלים וניסיון. בנוסף, אתם לא צריכים להזניח את המקרה ולתת לנו לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. אנחנו כאן בשבילכם, תנו לנו לעזור! התקשרו אלינו לחברת מומחה פינוי דירה כבר היום.

בית עובד

בית עובד הוא מושב לא רחוק מנס ציונה, ויש בו מעט תושבים, כ-400 איש. הוא הוקם ב-1933 ולכן, הוא מכיל גם הרבה מאד קשישים וגם הרבה בתי מוזנחים. אם אתם צריכים לפנות אותו בגלל ירושה, בגלל מצב כלכלי קשה או בגלל בריאות נפשית או פיזית לקויה – אנחנו כאן בעבורכם! אל תזניחו את המצב. המושב בנוי על חורבה ולידו יש גם חורשה לזכר מאורעות 1936. ב-2016 הורחב הישוב, ואז התחילו להתגלות הפערים בין המצב של תושבי הישוב הוותיקים לאלו חדשים. מה עושים? מתקשרים אלינו!

 מי זקוק לנו?

  1. אנשים שרוצים למכור את הבית הישן, להרוס אותו ולבנות חדש או להפוך דירת ירושה לשימושית
  2. אנשים בעלי נכות פיזית ונפשית שזקוקים לסיוע לצאת מהמצב, ולהתרענן באמצעות עזרה מקצועית ברת השגה
  3. אספנים כפייתיים וקשישים שגרים במצב הזנחה

חברה מומלצת לפינוי דירה

אנחנו חברת מומחה פינוי דירה, המנוסים ביותר בעבודות פינוי דירות. אם אתם זקוקים לעבודות פינוי דירה בבית עובד, הגעתם לכתובת הנכונה. אנחנו מציעים לכם את השירות הרגיש, המקצועי ומהיר ביותר בכל הקשור לעבודות מסוג זה, ולכן אל תהססו והתקשרו מיד. אנחנו מגיעים מוקדם בבוקר, מסיימים את העבודה מהר, ומשאירים לכם ראש נקי מדאגות. הצוות שלנו חזק, מנוסה ורב אנשים, יש לנו כל הכלים לפנות, לשנע ולנקות את הדירה ואנחנו עושים עבודה מקצועית ברמה גבוהה, מהירה ואיכותית. לכם אין את הכלים לעשות את העבודה, תשאירו אותה לנו.

מפנים דירות מאספנות כפייתית

אחד הדברים הנפוצים ביותר בישובי השרון הם אנשים מבוגרים, זכר לאותו דור של מקימי המדינה, שגרים בתנאי הזנחה ואוספים חפצים ללא היכר. אנחנו כאן כדי לסייע להם, ביחד עם שירותי הרווחה ושירותי הבריאות של האזור. אנחנו מגיעים בבוקר, ממיינים, מפרקים, אורזים ומסיעים את התכולה לאיפה שנקבע:

  1. תכולה שלא שווה דבר, כמו מה שקורה בדרך כלל אצל אגרנים כפייתיים, אנחנו משליכים לזבל
  2. תכולה ששווה מעט מאד, אנחנו תורמים לנזקקים
  3. תכולה שיש לה שווי כלכלי, נדיר יחסית אצל אספנים כפייתיים, אנחנו מוכרים בשוק תמורת עבודה בחינם מצדנו ושלשול הכסף לכיסנו

סידור דירה

לאחר סיום פינוי הדירה אנחנו חוזרים, מנקים בחומרים מיוחדים שדוחים זיהומים כדי שהדירה תישאר נקייה להרבה זמן, צובעים, משפצים, מתקנים את החשמל ומחזירים את הדירה למצב מושלם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו