פינוי דירה באבן יהודה

שי פינוי דירה באבן יהודה

פינוי דירה באבן יהודה – אם יש לכם מכר או מישהו שאתם יודעים שסובל מהזנחה של הדירה, מצב נפשי קשה או איסוף חפצים אובססיבי באבן יהודה, אל תזניחו את המקרה. התקשרו אלינו כדי שלא תצטרכו להתמודד עם המצב לבד. מדובר על מצב קשה הדורש התערבות אנשי מקצוע, ובין היתר, שלנו. מחכים לשמוע מכם!

אבן יהודה

אבן יהודה היא מועצה מקומית בשרון, החל מ-1950. היא מחולקת למספר שכונות, עם הרבה מאד אנשים וותיקים, חלקם אמידים אבל חלקם ממש לא. בשל כך יש הרבה מאד בתים ישנים, דירות ומחסנים מוזנחים מאד, הדורשים התערבות שירותי הרווחה ובין היתר גם שלנו. המקור של הישוב הוא הכנסה חקלאית, כשהוקם באמצע שנות ה-30, ושני חלקי הישוב הפכו להיות ממש הפרדה בין עשירים לעניים, בעיקר החלק של העולים מתימן שהגיעו עוד בזמן השלטון הבריטי. רבים מאלו גרים בתנאים קשים, עד היום.

פינוי ירושה / פינוי דירה מוזנחת

אם אתם מכירים מקרה קשה, של אדם שחי בתנאים לא טובים וזקוק לעבודת פינוי דירה באבן יהודה, הגעתם לכתובת הנכונה. מדובר על עבודה קשה מאד, שצריכים בעלי מקצוע איכותיים כמונו לעבודה זו. לא משנה אם מדובר בבית, במחסן או בדירה – אם מדובר במצב של הזנחה קשה, שמגיעה עוד מהיסטוריה של אפליה של 70 שנה, אל תזניחו ותנו לנו לסייע.

  1. דירה מוזנחת מאופיינת בדרך כלל בתנאים תברואתיים קשים, היגיינה ירודה ובעיקר הכול שבור, חלוד ובלתי ראוי למגורים.
  2. דירה של ירושה, אפרופו המקימים של שנות ה-30, הרבה פעמים דורשת פינוי מהיר על מנת שאפשר יהיה להפוך אותה לשימושית. מדובר על קרקע יקרה מאד, ושיפוץ יכול להפוך את הילדים היתומים למיליונרים. 

אם אתם זקוקים לסיוע במקרה דומה, אל תהססו להתקשר!

מיון תכולה וחפצים – למה דווקא אנחנו?

אנחנו חברת מומחה פינוי דירה, המתמחים והמנוסים ביותר בכל הקשור בפינוי דירה באבן יהודה ובפריסה ארצית. אנחנו מגיעים בבוקר מוקדם, ממיינים את התכולה והחפצים שלכם, מסדרים לפי ערך ושווי, ואז מפרקים, אורזים ומורידים למכולה. אם צריך, אנחנו גם עושים שימוש במנוף. לאחר מכן, אנחנו משנעים את התכולה לאיפה שנקבע ביחד: תכולה שווה אפשר למכור בשוק הפשפשים, תכולה שאיננה במצב טוב אך ברת שימוש אפשר למסור לנזקקים ואת האשפה, אנחנו זורקים למטמנה הקרובה, תוך התחשבות במצב, וכמובן באיכות הסביבה. לאחר מכן אנחנו חוזרים, עם הצוות שלנו, הכלים והניסיון ומנקים ומשפצים את הבית.

באמצעות שירות זה אנחנו מאפשרים לכם לחזור לחיים נורמליים, בין אם אתם יתומים, נכים, קשישים או אספנים כפייתיים שגרים באבן יהודה. אנחנו רואים בעבודה זו שליחות חברתית ולא רק פרנסה, ולכן אנחנו משקיעים את מירב המקצועיות, הידע והרגישות שלנו למצב על מנת שתוכלו לחזור לחיים נורמליים, בהקדם!

 מחכים לשמוע מכם!

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו