פינוי דירה אפשר לאחי האגרן לחיות

הפינוי שהציל את אחי

אבא שלי נהג לאגור לא מעט דברים שהיינו ילדים, לא חשבתי שגם אחי יהיה כזה, לאחר שהתגרש הוא התנחם באוסף של חפצים שלא שירתו אף אחד אבל באופן מוזר לאחי זה דווקא עשה טוב. מישהו מכיר את זה? אחים שלכם גם כאלו? לא משנה מה עשיתי, לא הייתי ערוך לזה, לא ידעתי בכלל מה זה אגרנות והמצב של אחי רק הלך מדחי לדחי עד ש… פגשתי את שי מצוות פינוי דירה, מוזמנים לקרוא את המאמר, ליישם ולהתקשר אליו בפרט אם יש לכם בעיות של פינוי מסוג זה.

אני מכיר את זה, אני בדיוק כמוכם, לא שונה. אחי היה אגרן כפייתי שאם לא היה מקבל את העזרה בזמן, לא הייתי מספר את הסיפור הזה. אחי חי בשביל חפצים מבוקר ועד ערב, הוא לא נישא מעולם ולא הייתה לו זוגיות בשל הבחירה בחפץ. כל כך רציתי לעזור לו, לילות שלא ישנתי, יום אחד, השכנים התלוננו ואז הגיע המפץ הגדול, אז נכנסתי לגוגל, רשמתי את המילה פינוי אגרנות כפייתית והראשון שהופיע היה שי פינוי דירה. סיפרתי לו את המקרה שלי, ממש התחננתי לעזרה, באופן מפליא הוא רצה לעזוב הכול ולהיפגש איתי מיד. פתאום, הרגשתי שמישהו באמת רוצה לעזור לי. הרגשתי שאני לא לבד בסיפור הזה עם אחי.

לעולם אל תצעד לבד

בתחילה, פגשתי את שי, כבר מהשיחה הראשונה הרגיש לי כי מדובר באדם ישר ונאמן שעושה מלאכתו נאמנה. ברגע שאמר לי את המשפט "אתה לא חייב לצעוד לבד" הבנתי שיש לי על מי לסמוך. הוא ישב איתי הרגיע אותי- בלי זה אני לא חושב שהייתי נכנס לכל ההליך הזה. הייתי חסר אונים, היחס והשיחה והזמן שהקדיש לי נטעו בי תקווה לא שגויה ולימים גם לא טעיתי. ראשית, הוא הציע לי לעשות רשימה של מה מותר לזרוק ומה להשאיר, זו למעשה הייתה נקודת ההתחלה כי לא רצינו להסתבך עם אחי האגרן ורצינו שהכול יהיה בהסכמה והבנה וכמובן שבעדינות רבה. רשימת כלים, רשימת משימות, אישור מהשכנים, חנייה והרשימה עוד ארוכה. מה שכן? הייתי די מופתע, חשבתי שפינוי זה לקחת ולזרוק לפח אבל הבנתי שאצל שי גולד וצוות פינוי דירה אין קיצורי דרך אל הלב.

מישהו לקח אותי ברצינות

בשלב הזה עברנו כבר להליך של הביצוע, צוות של שי פינוי דירה קפצו על המשימה כמו נמרים, לא מדברים, רק מחייכים ורציניים ביותר, עובדים ונכנסים אל בית מלא בטחב, לכלוך שאין לתאר, פינות שאי אפשר להתמודד איתן לבד, זוחלים, נמלים, תיקנים, אשפה עד לתקרה, הכול נארז בשקיות גדולות ואטומות ומשם ישירות אל מכולה שהועברה אל אתרי אשפה מורשים על פי חוק.

היה לי קשה להיות שם, לא הבנתי איך אחי חי שם בכלל, אחרי כמה שעות השארתי את שי והצוות להמשיך במלאכת הפינוי שלו.

כשחושבים על כך, בתחילת התהליך הייתי עצוב ושבור, פחדתי פחד מוות שאני הולך לאבד את אחי נוכח הסכנה בה הוא חי. לא ידעתי מי יכול לעזור, כבר לא האמנתי באף אחד. היה לי חלום בו אני יושב עם אחי בחגים, מטייל אתו ומרוויח את מה שנשאר לי לאחר פטירת ההורים. שי גולד מצוות פינוי דירה הוכיח לי ששירות טוב יכול להפוך עולמות, חיים שלמים של אנשים. כשהוא אמר לי "צלצל ואנחנו נעשה את כל השאר" הבנתי כמה עמד מאחורי מילותיו. אין ספק שמגיע לו הקרדיט הזה- הוא השיב לאחי את החיים ובעיקר השיב לנו את השלווה ואת השגרה שאבדה.  הבית היה נקי, מאוורר, פתאום היו בו חיים, פתאום הייתה תקווה.

חפשו מישהו שיש לו את כל מה שאתם צריכים

יש לזה פתרון, אם יש לכם מישהו שאתם אוהבים ואתם מרגישים שהוא מוותר על החיים בשביל החפצים, הקשיבו לי, קבלו טיפ, אחי ניצל לא בגלל נס אלא בגלל תושייה, בחירה מדויקת של שירות עם חיוך, שירות שמרוכז בלקוח, שירות שמאפשר לחיות ובסופו של דבר שי פינוי דירה עמד בכל הסטנדרטים הללו.

לחיות מחדש

כאן המקום לבקש מכם, העניקו למי שאתם אוהבים את הזכות לחיות ללא חפצים ,זה בהחלט אפשרי ובפרט שתבחרו מפנה דירות או צוות שישרת אתכם טוב, שיהיה ערוך לכל תרחיש ובעיקר יגיד לכם כי שביעות רצון שלכם זו הפרנסה שלו. מוזמנים להרוויח את השקט הנפשי שלכם- שי גולד מצוות פינוי דירה יעבוד קשה עבורכם וזו לא קלישאה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו