פינוי דירה אחרי פטירה

פינוי דירה אחרי פטירה רק עם הצוות של שי 

פינוי דירה אחרי פטירה – נפטר לכם קרוב משפחה? קיבלתם לידיכם דירת ירושה? מרבית דירות הירושה מתקבלות אצל הילדים ברגשות מעורבים. מצד אחד חוויתם זה עתה אבדן של הורה, מצד שני מגיע לידיכם נכס בעל שווי רב שמגדיל באופן משמעותי את הרכוש שלכם. אבל יש גם צד שלישי, הצד השלישי זו התכולה שהבית מכיל. לרוב מכילות דירות כאלו תכולה רבה של חפצים רבים ופריטים ששימשו את ההורים בימי חיותם. אלו הרהיטים הישנים שמרהטים את הבית, מכשירי החשמל העתיקים ברובם, מוצרי מזון מגוונים, ביגוד, כלי בית, קישוטים ואביזרי נוי ועוד ועוד. מה עושים עם כל זה?

השימוש בבית שקיבלתם

הדירה הזו שהגיעה לידיכם חייבת להיות מפונה, ומה יותר מהר כך עדיף. כי אתם מעוניינים לעשות בה שימוש. איך משתלטים ביום אחד בהיר על כמות כה גדולה של חפצים שונים. החל מבגדים ונעליים וכלה ברהיטים מסיביים וכבדים? זו אכן משימה מורכבת שדורשת הרבה מאד אנרגיות. האם יש לכם את הזמן לעשות זאת בכוחות עצמכם? האם יש לכם את הפניות הרגשית בשביל להתחיל בפינוי החפצים של ההורים הבלתי נשכחים שלכם? אל תעמיסו על עצמכם, לא רגשית ולא טכנית. אתם יכולים פשוט לפנות לקבל עזרה אצל חברה מקצועית. קראו הלאה והבינו מה תוכלו לקבל אצל שי שטיקגולד מחברת פינוי דירה.

שרות מקצועי ואחראי על ידי עובדים מיומנים

אצל שי תקבלו שירות מקצועי ביותר על ידי מפנים מקצועיים ומנוסים במיוחד, אשר להם ידע רב בתחום של פינוי דירה אחרי פטירה. הללו יוכלו לבצע גם עבורכם פינוי יסודי של כל תכולת הבית בצורה הטובה ביותר, כיוון שיש להם את הידע הנדרש בשביל להיכנס לבית ולמיין את כל התכולה שבו בצורה יעילה ביותר ובעזרת הכלים המתאימים. כך תגלו שהדוב אינו גדול כל כך והבית יוכל להיות מפנה מכל וכל בפרק זמן לא ארוך בכלל.

שרות אדיב על ידי עובדים אנושיים

חשוב כל כך להרגיש את הלב של העובדים! כי במיוחד בשלב כזה שיש בו סערה של רגשות לצד פעולות טכניות מורכבות, חשוב כל כך שהעובדים יהיו אנושיים ויבינו את רגישות המצב, רק כך הם יוכלו לספק את הבודה בצורה נעימה ומבינה לנפשם של היורשים. בלי לדרוך על יבלות ובלי לזרות מלח על פצעים. ממקום של הבנה למורכבות העניין ולרגישות של המצב יגיעו העובדים של שי ויבצעו את העבודה בדיוק כמו שאתם רוצים. ימיינו את החפצים בצורה יסודית ומקצועית, ימצאו מען עבור כל חפץ, יטפלו בכל דבר בצורה הטובה ביותר בשביל לנצל את החפצים ולא להשליך פריטים הראויים לשימוש, והכל בצורה הטובה ביותר עבורכם. בשקט, בנעימות ובלי הרבה לכלוך או בלגן יפנו את כל הדירה מתכולתה. לשביעות רצונכם המלאה מעבודת הפינוי.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו