פינוי דירה אחרי מעבר דירה

שי שירותי פינוי דירה אחרי מעבר דירה

מומחים לפינוי דירה מבצעים עבורך את הסדר הנדרש לפני מעבר דירה וכן פינוי דירה אחרי מעבר דירה. פעמים רבות נדרשת עזרה במיון כל החפצים בבית, בקטלוגם לקבוצות ולאריזתם באופן מהיר ויעיל. רוב הכבודה חבויה בתוך הארונות ובמקרים רבים, כאשר מתחיל תהליך המיון והאריזה מגיע הרגע בו מובן כי נדרשת כאן יד מקצועית, אחרת ההתנהלות תהה מכבידה ומייגעת. פינוי על ידי מומחה פינוי דירות יכול להיות עניין פשוט, מהיר ויעיל.

צוות מקצועי הינו צוות אשר ביצע את תהליך המיון, האריזה והפינוי פעמים רבות. פינוי ושינוע מקצועי מקנה ללקוח את שלוות הנפש ואת מהירות העשייה. כמו כן, נחסכת ממנו הטרחה המרובה בעניין, הזמן, הכוח הפיזי המושקע וכן עלות הארגזים, השקיות והקרטונים. חברתפינוי דירה מאפשרת ללקוח את האפשרות למיין את כל הציוד לכמה וכמה קטגוריות ולהחליט באופן נינוח במה הוא מעוניין ומה הוא מעוניין להשאיר מאחור. מעבר דירה הוא הרגע בו ניתן להשתחרר מכמות רבה של ציוד שאין בו צורך.

כיצד מתנהל פינוי דירה אחרי מעבר דירה?

פעמים תוהים אנשים מדוע נדרש פינוי דירה אחרי מעבר דירה. זהו הזמן להבין כיצד תהליך פינוי דירה יכול להתנהל על ידי חברת פינוי דירות. מעבר דירה על ידי חברת פינוי היא ההזדמנות עבור אדם להשיל מעצמו ציוד שאין בו צורך יותר אך לפנות את הדירה אותה עזב, כשהיא נקייה ומוכנה עבור כל דורש.

חברת פינוי דירות מגיעה אל בית הלקוח ומסייעת בידיו למיין את כל הציוד אשר ברשותו ולארוז את כל מה שנחוץ לו. השינוע מתבצע על ידי החברה באופן מסודר אל היעד המתבקש. בדירה הקודמת של הלקוח נותרת התכולה בו הוא אינו מעוניין. מכיוון שכל התהליך מתבצע על ידי חברת פינוי, יחד עם הלקוח, נארזים גם כל החפצים שאין להם דורש.

מהן האופציות העומדות בפני הלקוח?

תכולת הבית נחלקת לכמה קטגוריות. קטגוריה ראשונה היא הכבודה בה מעוניין הלקוח. קטגוריה שנייה היא הכבודה אשר הלקוח אינו מעוניין לשנע עמו וקטגוריה אחרונה הינו הציוד אותו מעוניינת חברת הפינוי לרכוש ממנו. תכולת בית בה הלקוח אינו מעוניין, יכולה להוות הכנסה חביבה עבור הלקוח. חברת פינוי רוכשת מגוון של חפצים, שטיחים טובים לשימוש, כלי נוי שונים, אוספי מטבעות, אוספי בולים, תמונות וחפצי אומנות, כלי כסף וכלי זהב, ביגוד במצב טוב וכדומה. הלקוח יכול לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ובמידה ויסכים לחוזה החוקי, תרכוש חברת הפינוי את הציוד ותפנה אותו.

פינוי אל אתרים מורשים

כאשר מדובר בנושא פינוי דירה אחרי מעבר דירה עבור תכולת דירה בה הלקוח אינו מעוניין, חשוב להדגיש כי מדובר על פינוי אל אתרים מורשים בלבד, אליהם מותירה מדינת ישראל להשליך חפצים וציוד, כולל חומרי בנייה. מי אשר אינו מפנה אל אתרים מורשים אלה, צפוי לקנס. כל ציוד אשר נמצא בחזקת הלקוח בו הוא אינו מעוניין, מועבר אל אתרים אלה, המצוינים בהסכם בין הלקוח לבין החברה. יתרה מכך, חברת פינוי מבצעת שיתופי פעולה עם עמותות שונות אשר מאפשרות סיוע למשפחות נזקקות. במידה ואכן כך יתנהלו בפני הדברים, יצוין פרט זה בחוזה הנחתם בין הלקוח לבין חברת הפינוי.

הצעת מחיר הוגנת

על מנת שתוכל חברת פינוי דירה לבצע את עבודתה על הצד המקצועי ביותר, יש צורך בפגישה בין נציג החברה לבין הלקוח, בבית הלקוח או בדירה אשר מיועדת לפינוי. הסיור אשר יתרחש בדירה יוכל לשפוך אור על כמות הכבודה שיש לשנע. נציג החברה יוכל לאמוד את הכבודה ולהציע ללקוח את שירותי החברה המגוונים, כולל שינוע של ציוד שאין בו צורך ומכירת ציוד לחברה עצמה. כאן המקום לציין מה מתוך הכבודה מחויב העברה אל מקום אחר שאליו הלקוח מבקש להעביר. לאחר סיור בדירה, יוכל נציג החברה להעריך את כל הציוד נדרש עבור ביצוע שינוע מהיר. דירה במיקום בעייתי להעברה תדרוש מנוף או עגלות מיוחדות, ציוד כבד שאינו עובר בדלת ידרשו פירוק או אולי אף ניסור, אלה נדרשים עבור כלי עבודה מיוחדים.

כל הדרוש עבור שינוע מהיר ומקצועי

חברת פינוי מסייעת בידי הלקוח לבצע את התהליך במהירות הן בשל הניסיון שברשותה והן בשל כלי העבודה החדישים והמגוונים אשר עומדים לרשותה. כלי העבודה נדרשים עבור פירוק, עבור שינוע, עבור אריזה יעילה ועבור ניקיון, חיטוי והדברה. קיימת האפשרות לשיפוץ על ידי החברה עצמה.

מהם שירותי חברת פינוי דירה?

חברת פינוי דירה, מעבר לאריזה, פינוי ושינוע, מציעה כמה שירותים נוספים אשר על פי רוב נדרשים לכל דירה. האפשרות לאגד את כל השירותים תחת קורת גג אחת, מאפשרת ללקוח את ההזדמנות לבצוע מהיר על ידי חברה אחת ולחסוך ממנו את ההתנהלות המורכבת אשר נדרשת כדי לבצע את כל שלבי הביצוע: פינוי, ניקיון, הדברה, שיפוץ וצביעה.

לדוגמה, דירה אשר קיבל הלקוח בירושה ואין הוא מעוניין בתכולה שבה, יכול לעשות שימוש בחברת פינוי דירות אשר תפנה את כל הנדרש. הדירה שבבעלותו יכולה להפוך לנכס מניב כאשר ירענן הלקוח את פניה. שיפוץ הדירה יכול להיעשות מיד לאחר הפינוי, ללא התמהמהות מיותרת. לאחר גמר השיפוץ, בו תפונה כל אשפת הבנייה אל האתרים המורשים, תבצע החברה ניקיון יסודי הנדרש בכל מקרה לדירה אשר פונתה. לעיתים נדרש גם חיטוי יסודי של השירותים וחדר הרחצה. הניקיון כולל חלונות, תריסים וכל הנדרש.

דירה נקייה נדרשת לאחר צביעה להדברה. זו נעשית על ידי החברה בחומרי הדברה מורשים בחוק. כעת עומד הנכס מוכן עבור השכרה, מכירה או דיור מחודש של אחד מבני המשפחה. הסכם ההתקשרות בין הלקוח לבין החברה מעמיד את הפרויקט במבחן הזמן ובהצלחה מרובה. אחד מסעיפי החוזה מציין את תחילת הפרויקט ואת תום הפרויקט. כך יכול בעל הדירה להתארגן נכון עם זמנו והחברה מבצעת את התהליך באופן מאורגן ויעיל.

פינוי דירה אחרי מעבר דירה של אגרן כפייתי

חברת פינוי דירה נותנת מענה גם עבור מקרים קשים של שינוע דירה. כאשר עולה הצורך לפינוי של אדם שלוקה באגרנות כפייתית, יש צורך במקצועניות ראויה לשמה. דירה של אגרן כפייתי מאופיינת בכמות אדירה של ציוד. פעמים רבות נאסף הציוד מפחי האשפה השכונתיים. לעיתים הציוד נרכש באופן כפייתי. דירה של אגרן כפייתי עלולה להוות גורם תברואתי בעייתי עבור בעל הדירה ועבור הסביבה. היות ובעייתי מאד לנקות בדירה כגון זו, גדלות פטריות וגדל עובש בתוך הארונות ועל הקירות.

אגרנים כפייתיים אשר אוגרים גם מזון רך (מוצרי בשר, דגים וחלב וכדומה) ובמקרים חמורים יותר, אוגרים גם גללים של חיות, על פי רוב גללים של חיות המחמד שלהם, מסכנים את בריאותם. במקרים כגון אלה תבצע חברת הפינוי את האריזה והשינוע תוך כדי שמירה על בריאותם ושימוש באביזרים נדרשים. גם מקרה זה מבצעת החברה מיון על פי סוגי החפצים ופינוי אל האתרים המורשים. השיפוץ, הניקיון וההדברה מחויבים במקרה זה עבור דיור מחודש בדירה ועדיף לבצע זאת על ידי חברה מקצועית שכבר התנסתה בנושא.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו