פינוי דירה אחרי "מלחמת" יונים

היונים ביקרו אצלכם בדירה?

אנשים תמימים עושים טעויות לפעמים, וזה עלול להגיע למצב מאד לא נעים. ראשית נגיד שמדובר בעיקר בטעות טכנית, שהנזק שנגרם איתה הוא לרוב טכני, אז אין צורך להיבהל. אבל עדיין, כדי לדעת איך להתמודד עם טעויות טכניות, הכי טוב לבדוק את האפשרויות שלכם בהקדם או לפחות להכיר אותן. הכוונה בטעות טכנית היא למשל שנסעתם לחופשה בחו"ל והשארתם את החלון פתוח כי רציתם שיכנס קצת אוויר צח הביתה. הטעות היא – שביחד עם האוויר, יכולות להיכנס גם ציפורים שיעשו לכם בלגן שלם בבית. אם זה נשמע לכם מאד לא נעים, אתם צודקים. בהחלט זה לא נעים, זה מסב הרבה נזק והרבה מאד עגמת נפש. נכון שהיה עדיף אם הייתם משאירים את החלון פתוח, אבל יש רצוי ויש מצוי. השאלה מה עושים כעת?

הדירה שלכם מלוכלכת מלשלשת של יונים? הגעתם למקום הנכון!

 

אתם צריכים מישהו שינקה לכם את הדירה. זוהי משימה לאנשי מקצוע בלבד, וזאת בגלל שהניקיון הוא מסובך טכנית, וגם מסוכן בריאותית אם עושים אותו לא נכון. אנחנו בשי פינוי דירה נשמח לעשות את העבודה עבורכם. בהמשך נסביר מהי העבודה ומה אנחנו מציעים לכם. אתם אם אתם זקוקים לסוג כזה של עבודה, שי פינוי דירה הוא הצוות המתאים לכך.

 

באיזה מצבים צריכים לנקות את הדירה משלשלת של יונים?

ישנם שלושה מצבים נפוצים בהם צריכים לנקות את הדירה מלשלשת של היונים. הראשון הוא השכיח ביותר, אנשים עשו טעות תמימה וטכנית, והשאירו בעת נסיעה לחו"ל חלון פתוח. הפרצה קוראת לגנב, ובמקרה הזה ליונה, שנכנסה פנימה ועשתה בלגן בבית. מה שנקרא, "בית יונות". סיטואציה שכיחה נוספת – בעלי הדירה הלכו לעולמם והדירה עומדת ריקה ומוזנחת. סיטואציה שלישית, בעלי הדירה מתפנים ממנה, למשל בית אבות, וזקוקים לניקיון משמעותי של הדירה שעומדת ריקה על מנת שאפשר יהיה להחזיר אותה לשימוש.

למה הלכלוך הזה מסוכן?

  • ראשית הסכנה היא בריאותית. אם מעוניינים לגור בדירה, בהנחה ומדובר בדירה בה אתם גרים, או עומדים להתגורר, אי אפשר לחיות במקום מזוהם ברמה כל כך גבוהה. זה זיהום חריף, מסריח, מלא חיידקים. לא ראוי למגורים, נקודה.
  • הסכנה הנוספת היא פציעה –כלומר, לא רק מחלה או מוות כפי שאולי עלול להשתמע מהסעיף הראשון, אלא גם פציעה בעת ניקיון שיכול להיעשות בצורה לא מקצועית
  • בנוסף, סכנה לחפצים בבית. בדיוק בשביל זה אנחנו בשי פינוי דירה יודעים איך לנקות כל ריהוט או חפץ בבית מלשלשת וגם לפנות אותו אם צריך. נפרט על זה בהמשך.
  • דבר אחרון, נזק תשתית או נזק כלכלי. הדירה שווה פחות ואי אפשר למכור אותה או להשכיר אותה במצב כזה. בשביל זה אנחנו כאן!

השארתם את החלון פתוח? אתם מסתכנים בנזקים רבים – בין היתר: לשלשת, הרס של מזון, קינים מלוכלכים, שבירת חפצים וזכוכיות, ועוד. בנוסף, צריך לפנות לעיתים גוויות של חיות. כמובן, בנוסף לכל אלו – צריך לפנות דירות גם במצבים "פחות" קיצוניים, ולפעמים עקב הנזק צריך לזרוק הרבה דברים. בשביל זה אנחנו כאן. דירות של נפטרים או אספנים כפייתיים, לעיתים קשות מאד לניקיון לאחר "פריצת" יונים, בגלל כמות האבק, הלכלוך, לצד החושך והצפיפות – ולכן צריכים עזרה מקצועית.

 

מה עושים אם צריך להיפטר מהלכלוך מהר?

בכל אחת מהסיטואציות צריך לנקות את הדירה וכמה שיותר מהר. גם אם מעוניינים למזער נזקים כלכליים כי ההורים נפטרו ו/או היו אספנים – וצריך דירה מפונה ונקייה לטובת מגורים / מכירה / השכרה – או גם אם מעוניינים לחזור לגור בה בעצמכם וצריכים שהיא תחזור לניקיון ורמה תברואתית טובה, אתם צריכים לנקות את הדירה כמה שיותר מהר. כאמור, המכשלה לעשייה של פעולה זה לבד היא גדולה ומסועפת. ראשית, אין דרך אחרת להגיד: זה מגעיל. לכן סביר להניח שלא תעשו את העבודה טוב או שתרצו לדחות אותה. שנית, זוהי עבודה מסוכנת כי היא מזוהמת ואפשר להיפצע או לחלות. שלישית, זוהי עבודה מסובכת לוגיסטית – גם ברמת הניקיון עצמו וגם ברמה של ניקיון של חפצים. זה הופך כמעט לבלתי אפשרי אם צריך לפנות דברים שניזוקו. צריכים סבלים, אין מה לעשות. פה אנחנו נכנסים לתמונה.

מה אתם צריכים שיעשו עבורכם?

אם קרתה לכם אחת הסיטואציות המתוארות לעיל, ואתם זקוקים לעזרה – אנחנו כאן לשירותכם. אנחנו יכולים להציע לכם שני סוגים של שירותים.

הראשון, שירות פינוי דירה "רגיל", כלומר – אם הדירה שלכם פשוט עמוסה בלכלוך וחפצים מכל סיבה שלא תהיה אתם רוצים אותה ריקה, אנחנו נפנה אותה עבורכם. אנחנו בעלי נסיון ומקצועיים מאד בכל הקשור לפינוי דירה, ונשמח לעמוד לרשותכם. יש לנו צוות מקצועי וזריז, שיפרק, ירכיב, יעמיס, יוציא (גם עם מנוף) כל מה שתרצו להיפטר ממנו בבית. את התכולה נמכור, או נזרוק על פי חוקי הרשות המקומית, תוך התחשבות בניקיון, רעש, מנוחת השכנים ואיכות הסביבה. את הדברים נזרוק לפח או נמכור בשוק הפשפשים. גם פינוי לתרומה אפשרי. יש לנו סבלים, נהגים, כלי רכב ומכולה – וכל מה שצריך לפנות נוכל לעשות בזריזות.

השני, פינוי במצב של חדירת חיות הביתה. בהנחה ונכנסו יונים, הטילו ביצים, הטילו לשלשת מזהמת, הרסו חפצים שיש לפנות ואפילו שהביאו בעקבותיהן חתולים, וכל הבית שלכם נראו כמו "מחנה מוות", אנחנו נתמודד עם הסיטואציה עבורכם. כל דירה מביאה איתה אתגר ייחודי – ואנחנו, עם הצוות והכלים שלנו, יכולים להתמודד איתו בצורה הטובה ביותר. אנחנו ננקה עבורכם את הדירה, נסלק את המפגעים ואת הריח – ועיקר אם החלטתם להשאיר דברים בדירה, נוודא שהם מנוקים בצורה טובה. אם תנקו לבד אתם עלולים להרוס רהיטים או האת הרצפה, דבר שיעלה לכם אלפי שקלים לתקן וגם יעציב אתכם מאד. השאירו את העבודה לנו!

למה לא כדאי לבד?

  • לשלשת מלאה חיידקים, פטריות, תולעים, פרעושים. אתם לא רוצים לגעת בזה. זה עלול לזהם, לעשות לכם פצעים או נזקים, לגרום למחלות וחלילה לאשפוז ואף חמור מכך. אל תגעו בזה ללא הידע התברואתי המתאים ו/או הכלים לכך. זה נכון גם לפינוי פגרים.
  • אתם לא רוצים להרוס את הרהיטים או הרצפה והשטיחים בגלל ניקיון לקוי. חומרים לא נכונים, טכניקה לא נכונה, עלולים להרוס לכם את הבית. חבל, זה יעלה הרבה כסף לנקות. השאירו זאת לנו!
  • העבודה מגעילה ומסריחה, ולכן ללא כלים מתאימים של שמירה על בריאות / בטיחות ובעיקר עשייה זריזה של העבודה, זה יקח זמן רב וזה נוראי. חבל, לנו הכלים לעשות זאת מהר!!

 

למה לעבוד דווקא עם שי פינוי דירה?

אנחנו מציעים לכם פינוי זריז, הגייני ומקצועי של הבית. באמצעות כלים כמו V12, שימוש מבוקר בחשמל וכלים שמוציאים ריחות מהבית – אנחנו ניקח את המפתחות ובתוך שעות נחזיר לכם בית נקי ומסודר. בנוסף לפינוי נוכל להציע לכם גם צביעה ותיקונים קטנים שיחזירו את הברק הביתה. אם אתם זקוקים לפינוי דירה עקב נזקים ביולוגיים, אנחנו הפתרון עבורכם במרחק שיחת טלפון אחת!
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו