פינוי גרוטאות מדירה

פינוי גרוטאות מדירה – לשקט הנפשי שלכם

פינוי גרוטאות מדירה הוא חלק משירות של פינוי דירות על תכולתן וכן פינוי פסולת מדירה.

ההבחנה בין גרוטאות לפסולת איננה מוחלטת ורוב הגרוטאות הם אכן פסולת או אשפה שיש לפנותם לאתר פסולת מורשה. בניגוד לפסולת שיכולה להיות כל דבר שיש להיפטר ממנו ולזרוק לאתר מתאים, הרי שגרוטאות הם רהיטים ישנים צעצועים ישנים, מכשירי חשמל מקלקלים, כלי אוכל פגומים או חלודים, כלי עבודה שבורים וכל חפץ בעל נפח שמיועד לפינוי. מי לא צובר גרוטאת בביתו? בשביל השקט הנפשי שלכם מומלץ לכם להסתייע בשירות של פינוי דירות כדי להיפטר מכל הגרוטאות הישנות שלכם.

פינוי גרוטאות מדירה – למי זה מתאים?

גרוטאות נמצאות בכל מקום. ירשתם דירה על תכולתה? סביר להניח שתמצאו בה יותר גרוטאות ממציאות. יש ברשותכם מחסן וצברתם בו דברים ישנים כולל רהיטים? יש סיבה להאמין כי כל אלה מיועדים לזריקה מהיותם גרוטאות. אספנים כפייתיים שהולכים לעולמם משאירים אחריהם ערמות של גרוטאות ופסולת לפינוי, וכך גם אנשים שגרו בדירתם כמה עשרות שנים טובות ומעולם לא טרחו לזרוק דבר.

היכן נמצאות הגרוטאות?

פינוי דירות מגרוטאות יכול להפוך דירה קטנה וצפופה לדירה פתוחה ומרווחת. גרוטאות נמצאות בכל מקום ומצטברות כל הזמן.

דירות ישנות מלאות בגרוטאות, מרתפים, עליות גג וחדרי בויידם מלאים בגרוטאות וכן מחסנים ישנים, מרפסות גדולות, מעל ומתחת לארונות, בחצר, מתחת לגרמי מדרגות וכיוצא באלה. גרוטאות מצטברות בהמוניהם ורק כשתתחילו להוציא אותם מכל החורים לא תאמינו כמה צברתם או כמה נצברו בדירה שירשתם.

רוב הגרוטאות הן אכן ישנות ומיועדות לפינוי סופי, ורק לעיתים נדירות ניתן למצוא בינהם חפצים בעלי ערך כזה או אחר. בדרך כלל זה יהיה חפץ בעל ערך רגשי ולא כספי או אספני.

פינוי פסולת מדירה

בנוסף לפינוי גרוטאות השירות של פינוי דירה כולל גם פינוי פסולת. פסולת הם כל החפצים והדברים שהצטברו בדירה והם מיועדים לזריקה לאתר פסולת מורשה. מדובר בכמעט כל דבר. החל מבגדים ונעליים ישנות, עיתונים ומגזינים ישנים, מכשירי חשמל מקולקלי, קופסאות פלסטיק ושקיות ניילון מלאות בכל מיני חפצים שלאיש אין צורך בהם.

כל דבר כזה נחשב לפסולת. גם כשאתם עוברים דירה וגם כשאתם מעבירים משרד תגלו כי כמות הפסולת או האשפה בהצטברה אצלכם היא ענקית, וכי יש צורך במישהו שיעזור לכם לפנות את כל הדברים הללו. פינוי פסולת מדירה הוא חלק מהשירות הכולל של פינוי דירה שבסופו כולל גם ניקוי הדירה, חיטוי, הברקה, ואם יש צורך צביעה והכנת הדירה לקראת מכירתה או השכרתה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו