פינוי גני משחקים וגינות שעשועים

שי מפנה גם גני משחקים וגינות 

פינוי גני משחקים וגינות שעשועים הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם ב-שי פינוי דירה, צוות הפינוי

המוביל והמקצועי ביותר בישראל.שירות פינוי זה מיועד לרשויות מקומיות, עיריות וחברות לאחזקת גינות ומבנים ציבוריים והוא כולל עבודות פינוי של כל סוגי המשחקים והמתקנים המוצבים בשטח הגינה או גן השעשועים.

כצוות פינוי מוביל בתחומו, אנחנו ב-שי פינוי דירה, מעמידים לרשותכם צוותי פינוי מתוגברים ומנוסים בכל רחבי הארץ. צוותים אלו מאובזרים במיטב מערכות הציוד הנדרשות להשלמת הליכי הפינוי, לרבות, מנופי זרוע טלסקופיים, מכולות פינוי בכל גודל אפשרי, רכבי ומשאיות פינוי וציוד טכני המסייע לנו לפרק מתקני שעשועים בשטח.

במסגרת עבודות הפינוי אנו שמים דגש מקצועי על ההיבט הבטיחותי ודואגים לתחם את שטח הפינוי ולמנוע מעבר הולכי רגל במקום במהלך שעות הפינוי. כמו כן, אנו מקפידים להעביר את פריטי התכולה המפונים לאתר פסולת ומחזור המיועדים לכך או לכל נקודת איסוף לה אנו נדרשים.

בשלב הראשון של הפינוי אנו מתכננים את דרכי הגישה לשטח הגן ומציבים מכולת פינוי בצמוד אליו. בשלב השני אנו דואגים לפרק את כל מתקני השעשועים ומתקני הישיבה הנדרשים לפינוי ולאחר מכן אנו מתחילים בביצוע מלאכת הפינוי הבטיחותית שלנו.

השירות מיועד בעיקר לרשויות מקומיות, עיריות וחברות לאחזקת גינות ומבנים ציבוריים והוא מיושם בהתאם לתכנון פינוי מקדים המתבצע אל מול מזמין השירות.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו