פינוי בתים

פינוי בתים רק עם שי פינוי דירה 

בשנים עברו, לא כל כך רחוקות מהזמן הנוכחי, אם דירה שהייתה מושכרת על ידינו הייתה מתפנה והיינו מגלים שהיא נראית כמו אחרי הפצצה, לא הייתה לנו ברירה, אלא לפנות אותה בעצמנו, כולל עבודות הפינוי, החיטוי והניקוי היסודי. אם היה לנו מזל, היינו משלמים סכום ניכר לאדם זר שיפנה וינקה עבורנו את הדירה ועדיין לא היינו מקבלים אותה נקייה לשביעות רצוננו. אבל מאז השתנו הדברים, וקמו להן חברות פינוי שאמונות על עבודות פינוי של בתים ודירות. אין להקל ראש על ההיקף והקושי של פינוי של בתים שהם אחרי תקופה של שכירות לאנשים שלא שמרו על הבית, לא מבחינת הסדר או הניקיון. קשה לתאר במילים את המצב שלפעמים אנחנו מוצאים דירות שהיו מושכרות כמה שנים לאנשים שלא דאגו לתחזוקה הדירה בשום היבט. המצב גרוע במיוחד, עבור משפחות שבמשך מספר שנים גרו בחו"ל, במסגרת של שליחות והשאירו את הדירה מושכרת לשוכרים, שהבינו שאין מי שישגיח על מצב הדירה והשאירו אותה במצב של סדום ועמורה לאחר יציאתם.

צוות פינוי יגיע לביתכם, ויחזיר את ביתכם למצב שזכרתם אותו, בית נאה, מוקפד, בית ראוי למגורים ולא מזבלה עמוסה בזבל וברהיטים שבורים.

ההבדל בין פינוי בתים לבין הובלת דירות

עבודות של פינוי בבתים נבדלות בכמה פרמטרים לעומת תהליך של הובלת דירות. נתחיל בעבודות של הובלת דירות. צוותים של הובלת דירות, מגיעים לבית שתכולת הדירה עומדת לעבור ממקום למקום. תפקידו של צוות הובלת הדירה, היא להעביר את הדירה הארוזה מהדירה אל המשאית ומהמשאית אל הדירה החדשה. ישנן חברות הובלת דירות, שגם מטפלות בנושא של האריזה, תמורת תשלום, כמובן ובנוסף, הן גם מפרקות ומרכיבות רהיטים שעוברים מדירה לדירה. כל הנושא של הובלת הדירה, קשור במעבר של החפצים עצמם, כשמה שנותר בדירה שממנה עוברים, אינו קשור למובילים. ברגע שהם מסיימים את עבודות הפירוק והפינוי של החפצים שעוברים, עבודתם בבית הישן מסתיימת.

בפרויקט של פינוי בתים, העבודה שונה מאד וההדגש הוא על הדירה הקיימת, שבה נמצא כל הציוד, שאת כולו, אבל את כולו, צריך לפנות למקומות שונים, את מרביתו, למעשה, צריך לפנות למכולת אשפה. צוות המפנים של חברה של פינוי, מגיע לדירה שצריכה לעבור תהליך פינוי, בודק את היקף העבודה, מחליט כמה אנשים יהיו בצוות הפינוי ולאחר ההחלטות הטכניות, התהליך של פינוי הבית מתחיל.

מה כולל תהליך של פינוי בתים ?

תהליך של פינוי בבתים מתבצע במספר שלבים. בשלב הראשון, לאחר שאחד מאנשי צוות הפינוי אומד את היקף העבודה, מתחילים מיד בעבודות הפינוי. לאחר שהצוות של הפינוי, מקבל הנחיה לפנות את הבית כולו, הוא מתחיל בעבודות הפינוי של הזבל, שאין כל ספק שהוא זבל ואין מה להציל בערימות שנערמו במשך השנים בבית. תהליך של פינוי הינו תהליך ארוך ומורכב וכדי שהוא יבוצע כהלכה חייבים לבצע אותו אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. אנשים שיודעים את מהות העבודה שלהם, מה הן הציפיות של מי ששכר אותם, וכיצד הם רוצים שהבית שלהם ייראה בתום תהליך הפינוי.

חשוב לזכור, שהבית שעובדים על פינויו ברגעים אלו, לא מזמן היה בית ראוי למגורים, ולאחר עבודות של פינוי המטרה היא להחזיר אותו למצב שהוא יהיה שוב, ראוי למגורים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו