פינוי בתים מוזנחים עמוסים תכולה ורהיטים

פינוי בתים עמוסים ומוזנחים עושים רק עם מומחה פינוי דירה 

זה דבר אחד לפנות דירה מריהוט ישן, מהמקרר המיותר, מהשטיח הבלוי ואף מכמה ערימות של אוספים ובגדים, אך כאשר לא ניתן להבדיל מה רצוי ומה עומד לקראת פינוי, המצב הרבה יותר מאתגר.

ועל כן טוב לדעת שאם גם אתם מבקשים ליהנות משירותי פינוי של בתים עמוסים בתכולה רבה, אנו בהחלט הכתובת המתאימה, וזאת כי אנו יודעים לסייע לסנן ולמיין, להפנות חלק למיחזור וחלק למכולה, אנו יודעים לפנות כל סוג של תכולה (גם כזאת אשר מצריכה שירותי מנוף), אנו שמים את הפן האנושי מעל הכול ואנו מקפידים בכול מה שנוגע לבטיחות. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות משירותי פינוי מתקדמים עבור דירה מוזנחת ועמוסה ברהיטים, טוב לדעת שאין צורך לעשות זאת לבד.

לחוש בנוח להזמין לדירה מוזנחת

בין היתר אנו מפנים דירות עם בעלי חיים, מפנים דירות אחרי פטירה  מפנים דירות מוזנחות ששייכות לאגרנים ובאופן כללי עובדים בדירות מוזנחות, מצחינות ובעלות בקטריות ועובש, כך שלא רק שאין צורך לחוש בושה להזמין אותנו חברת "שי פינוי דירה", אלא גם יש לדעת שניתן לצפות לקבל בתמורה דירה נקייה, מחוטאת ואף לאחר הדברה וצביעה, וזאת כי אנו יודעים להציע מגוון שירותים משלימים וחשובים.

שואפים לשביעות רצון מלאה

מה הלקוחות שלנו אומרים? ובכן אין זה מקרה שאנו מחזיקים בתו אמון הציבור ואין זה מקרה שלקוחות קיימים מובילים אותנו לעוד לקוחות מרוצים, וזאת כי ראשית כל הצוות אנושי ואכפת לו מאיכות השירות.

מבקשים לכך דוגמאות? ובכן אנו לא חונים במקום השכנים, לא תופסים את המעלית בשעות הבוקר, מקפידים להחזיר את כל אזור הפינוי להיות נקי ומסודר, איננו משאירים דבר ברחוב, אנו עובדים עם חומרי ניקיון מתקדמים, הצוות נבחר בקפידה, אנו מקפידים שהצוות יהיה מבוטח (כולל ביטוח צד ג') והצוות מנוסה וקבוע.

מידע נוסף? אנו תמיד נשאף לתת את השירות הטוב ביותר, לא נעזוב לפני שנוודא שביעות רצון מלאה ואנו תמיד מעניקים מחיר הוגן. מבקשים פרטים נוספים? אנו חברת "שי פינוי דירה" פה עבורכם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו