פינוי בתים ודירות אשר מלאים בתכולה ופסולת

פינוי בתים ודירות 

לרוב בתים ודירות אשר עמוסים בחפצים, עיתונים, בגדים, פסולת ועוד, יהיו שייכים לאנשים הסובלים מהפרעה של אגירה. אותה הפרעה שממנה סובלים אותם אנשים נקראת אגרנות כפייתית, כאשר הפרעה זו גורמת להם לאגור חפצים שונים באופן שהוא כפייתי ואובססיבי. חשוב להבין כי אותם אגרנים כפייתיים מפתחים רגשות ותחושות שונות לחפצים שנמצאים בביתם או דירתם, והדבר גורם לכך שנהיה להם קושי ממשי ובמיוחד נפשי לפינוי ביתם או דירתם. על כן, כאשר אדם פונה אליהם ומבקש או דורש את פינוי הדירה או חפץ מסוים מתוכה, האגרן הכפייתי יסרב לכך בשלל של תירוצים, סיבות ותשובות מדוע יש להשאיר את החפץ בדירה או אפילו את הדירה כפי שהיא.

 

מה עוד כדאי לדעת על אגרנות כפייתית?

אגרנות כפייתית כפי שציינו היא הפרעה, אשר נובעת מהנפש של האדם הסובל ממנה, הרי אותו אדם לא באמת צריך את כל החפצים, הפריטים והפסולת שהוא אוסף בדירתו או ביתו, אלא הדבר נעשה עבורו באופן כפייתי ולעיתים אינטואיטיבי. חשוב לדעת כי הפרעת האגרנות הכפייתית נובעת לרוב מחוויה, זיכרון או טראומה שחווה האדם הסובל מההפרעה במהלך חייו. שכן, לחיות עם חפצים ופריטים שנחוצים לנו זה מגיע מהטבע ההישרדותי שלנו, אולם כאשר יש לנו דברים בכמויות אשר אינם נחוצים לנו, ואף לעיתים עשויים להיות מסוכנים עבורנו, זה מגיע מהפרעת האגרנות הכפייתית. יצוין כי ניתן לטפל בהפרעה זו על ידי טיפולים שונים, ובין היתר על ידי פסיכולוג, פסיכיאטר או איש מקצוע שמבין בתחום.

 

אגרנות כפייתית בדירות- מה עושים?

פינוי דירה של אגרן כפייתי נעשית במספר שלבים, אולם בטרם נספר לכם אודות השלבים, חשוב להבין כי דירה של אגרן כפייתי עשויה להיות מאוד מסוכנת, ועל כן חשוב לדעת בדיוק איך לטפל בדירה מסוג זה. פנו למקצוענים, הרי הם יודעים את עבודתם ואף מגיעים עם ציוד מגן נדרש. דירה של אגרן כפייתי לרוב תהיה סגורה זמן רב, ועל כן תוכלו למצוא בה המון אבק, חיידקים, בקטריות ולעיתים אף מזיקים, חרקים ומכרסמים. שכן, האגרן הכפייתי מלבד שהחפצים שהוא אוסף לדירתו עשויים להיות מזוהמים, הוא גם בדרך כלל מתקשה בניקוי הדירה בשל העומס הרב של הפריטים, החפצים והפסולת המצויה בה. השלבים לפינוי הדירה הם: ראשית נתחיל במיון תכולת הדירה, בדירות של אגרנים כפייתיים, לרוב יהיה קושי במציאת חפצים, ועל כן נעדיף להוציא את החפצים מהבית ואז נמיין אותם בצורה מסודרת. לאחר מיון הפריטים שנמצאו בדירת האגרן, כאשר במסגרת המיון נחליט את מה לזרוק, להשאיר, לתרום ולמכור, מה שהוחלט שנשאיר, נסדר באופן אינטואיטיבי ולפי דרישות ורצונות בני הבית והאגרן בארונות, בשידות, במדפים ובכל אמצעי האחסון השונים. לפני הכנסת כל החפצים לדירה, נבצע ניקיון כללי לדירה, על מנת להסיר כל אבק ומזהם. שכן איננו מעוניינים שהחפצים שנחזיר לדירה יזדהמו על ידי החיידקים הקיימים בה. בסופו של דבר נבצע ניקיון יסודי ומעמיק, נסיר את כל שכבות הלכלוך והזוהמה מהדירה, כאשר לבסוף נראה את הדירה במצב שהוא ראוי למגורים נקייה ומסודרת.

 

לאן מעבירים את שאר החפצים, שהאגרן הכפייתי לא צריך עוד?

את החפצים, הפריטים והפסולת, אשר הוחלט שלא להשאיר בדירת האגרן הכפייתי, נעביר למשאיות ומכולות. כאשר בשלב המיון עליו דיברנו לעיל, נחלק את הפריטים שלא נשארים בדירה, להשלכה לאשפה, תרומה או מכירה. את הפריטים אשר הוחלט לגביהם שהם לא ראויים לשימוש, מזוהמים, שבורים, חסרי כל שימוש או צורך, נעביר למכולת האשפה. את המכולה חברת שי פינוי דירות מעבירה לאתר אשפה מורשה איתה אנו עובדים בקביעות. שכן, השלכת החפצים או הפריטים לחדר הזבל בבניין או למקום אחר ברחוב עשויים לגרום לכך שאותו אדם יקבל קנס כספי על כך שפוזרו החפצים. את שאר החפצים שהחלטנו למכור או לתרום, נעביר למשאיות שונות, כאשר המשאיות יחולקו לתרומה או למכירה. את המשאיות של התרומה נעביר לארגונים ועמותות מתאימים, שזקוקים לפריטים שהאגרן אסף במהלך חייו. לגבי הפריטים שהוחלט למכור נעבירם למשאית אחרת, כאשר נתייעץ עם האגרן הכפייתי, בני משפחתו או קרוביו, מה לעשות עם החפצים הללו.

 

מי מבצע פינוי דירות או בתים של אגרנים כפייתיים?

שמי שי ובבעלותי חברת שי פינוי דירות, החברה מתעסקת בפינויים של בתים, דירות ומשרדים במקרים שונים ומגוונים, אנו מטפלים במצבים גם כאשר מדובר בדירה או בית של אגרן כפייתי. אנו מבינים שפינוי דירה או בית של אגרן יכולה להיות מסובכת וקשה יותר, אך זוהי עבודתנו , זה האתגר שלנו, וכאשר אנו מבצעים פינוי שהוא לשביעות רצון הלקוח שלנו, אנו מרגישים מסופקים. החברה עוסקת בתחום הפינויים ובתחום סידור וניקיון כבר למעלה משני עשורים, כאשר ראינו וחווינו כבר הכל, לאור כל זאת, יש לכם על מי לסמוך, ואין לכם במה להתבייש או להרגיש רע עם עצמכם. צוות העובדים המיומן של החברה נבחר בקפידה וללא כל פשרות, אנו יודעים כמה חשוב לאנשים הבית והדירה שלהם, הרי זהו כל עולמם, שם מאוחסן האוצר שלהם וכל היקר להם. השירות שאנו מעניקים הוא האיכותי, המקצועי והיסודי ביותר, בנוסף לכך החברה עובדת בפריסה ארצית, ועל כן אנו מגיעים לכל מקום בארץ.

 

למה לפנות לחברה מקצועית לפינוי בתים ודירות?

פנייה לאיש מקצוע או לחברה שאיננה מקצועית עשויה להיות דבר שישפיע מאוד על חייכם, גם אם זה לא יהיה כרגע זה יכול לקרות לאחר מספר שנים, שכן מלבד העובדה שמדובר בבית או בדירה שלכם או של קרוביכם, יש מספר דברים שחשוב שתדעו בטרם בחירת חברה או איש מקצוע. בדקו היטב על אילו מסמכים אתם חותמים. אנשי מקצוע רבים וחברות ללא ניסיון או שאינן מקצועיות דיין, לא מבטחות את העובדים שלהן במהלך הפינוי, כתוצאה מכך אתם אלה שעשויים להיתבע, ולשלם על נזקים שנגרמו לעובדי אותה חברה או לאיש המקצוע, הרי הדבר נעשה בשטח שלכם, בבית שלכם. כמו כן, ישנן חברות שלא מודעות לסיכונים הגלומים בפינוי דירה או ניקיון הדירה, הרי ידוע כי חומרי ניקוי הם רעילים, ובדירות יכולים להיות מזהמים כאלה ואחרים שיכולים לפגוע פגיעה ממשית בבני האדם. פנייה לחברה שהיא מקצועית, תעשה את הפינוי וכן את השימוש בחומרי הניקיון בצורה שהיא בטוחה, עם אמצעי מגן. כמו כן, החברה לא תחסוך ותבטח את עובדיה בביטוחים המתאימים.

 

פנו עוד היום לחברה מקצועית, אשר יודעת לבצע את עבודתה בצורה הטובה ומיטבית ביותר, חברה שלא חוסכת באמצעים השונים וכמובן שלא על עובדיה. חברת שי פינוי דירות עומדת לשירותכם, אנו מבצעים פינוי במגוון רחב של דירות ובתים, גם בדירות שנמצאות בקומות גבוהות וללא מעלית. חומרי הניקוי שאיתם אנו משתמשים הם מהטובים בעולם, שנות הניסיון שלנו לימדו אותנו שעל הדברים החשובים אסור להתפשר. התקשרו אלינו, קבעו איתנו פגישה ונצא יחד אל דרך חדשה, אל בית נקי עם ניחוחות נעימים ומכניסים. גם אם לא מדובר לאו דווקא בכם, עזרו לקרוביכם לעשות את השינוי הגדול.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו