המומחה מפנה את הדירה עבורכם – גם ברמת גן

שי מפנה דירה ברמת גן – חברה וותיקה ומובילה

פינוי בתים ברמת גן – חברת מומחה פינוי דירה מציעה לכם את שירות פינוי בתים המקצועי ביותר בישראל, שירות שנבנה לאורך שנים של פעילות בתחום הפינוי, ובהתבסס על סטנדרטים גבוהים של מקצועיות ושירות. מומחה פינוי דירה הינה חברת הפינוי הוותיקה והמקצועית ביותר בישראל, המעניקה שירות למגוון רחב של לקוחות בכל אזור המרכז, השפלה והשרון הן מהמגזר הפרטי, והן המגזר העסקי, המוסדי והתעשייתי.

שלל שירותי פינוי

פעילות החברה נשענת על צוות ועבדים אחראיים, איכפתיים ונאמנים שעוברים הכשרה יסודית סביב השימוש בכלי עבודה מקצועיים, אמצעי שינוע מתקדמים, ומתודולוגיות פינוי מותאמות לכל לקוח ולכל סוג של פינוי. החברה מציעה מגוון רחב של שירותי פינוי לרבות:

וכן פינוי של כל מבנה או חלל אחר הדורש פינוי מכל סיבה ולכל מטרה.

ביטוח מלא על כל פעילות החברה

כל פעילות החברה מבוצעת עם ביטוח מלא המכסה את כל המקרים הביטוחיים האפשריים וכולל ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח עובדים, ביטוח נזקי גוף וביטוח צד ג'. עבודת הפינוי מבוצעת בצורה רגועה ושלווה, מתוך מטרה למזער את ההפרעה לשכנים, ולהימנע מכל פגיעה בתכולה ובמבנה עצמו. אנו מתחייבים על מועד ושעת הגעה, ומקפידים לסיים את תהליך הפינוי בזמן הקצר ביותר, בדרך כלל בתוך שעות ספורות עד יום עבודה אחד.

פינוי ליעדים מורשים בלבד

את כל הפריטים המפונים במסגרת שירות פינוי בתים ברמת גן, אנו מעבירים ליעדים מורשים בלבד על פי תקנות וחוקי הגנת איכות הסביבה ובכלל זה:

  • ארגוני צדקה ומשפחות נזקקות
  • מפעלי מיחזור
  • אתרים מורשים להטמנת פסולת

מומחה פינוי דירה לעולם לא משליכה פריטים מפונים בצד הדרך או בפח האשפה השכונתי, ותמיד מקפידה להעביר את הפריטים השונים ליעדים המתאימים להם בהתאם לסוגם, החומר מהם הם עשויים ורמת השימושיות שלהם.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מומחה פינוי דירה עוד היום, לקבל את כל המידע אותו אתם צריכים אודות השירות, מידע אודות השירותים המשלימים שאנו מציעים לרבות ניקיון וחיטוי מקצועי לאחר פינוי, ובהתאם לכך אנו נערוך ביקור בביתכם על מנת להעריך את היקף העבודה הנדרשת. בהתאם לכך, נפיק עבורכם הצעת מחיר עבור שירות פינוי בתים, ונקפיד לשמור על רמת מחיר תחרותית ואטרקטיבית בליווי של שירות מהיר ומלא מקצה לקצה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו