גם ברחובות – בתים מפנים רק דרך מומחה פינוי

שי מפנה בתים ברחובות

אם יש לכם דירת מחסן, אם יש לכם דירה שאתם מעוניינים להעמיד להשכרה או למכירה, או לכל מטרה אחרת, מומחה פינוי דירה מציעה לכם שירות פינוי בתים ברחובות ברמה הגבוהה ביותר בשוק הפינוי הישראלי. מומחה פינוי דירה היא החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בשוק הישראלי, ומציעה לכם שירות מקצועי על ידי צוות עובדים מיומן ומנוסה, ביטוח מלא, אחריות מלאה, ניקיון יסודי לאחר הפינוי, עבודה יסודית אך רגועה, ועם כל האחריות והאיכפתיות כלפי מטרותיכם.

עבודה מקצועית ואחראית

מומחה פינוי דירה מבצעת מגוון רחב של שירותי פינוי לכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי, ולאורך שנות פעילותה צברה ניסיון רב סביב מאות רבות של משימות פינוי בכל אזור המרכז, השרון ושפלת החוף. עובדי החברה מקפידים על עבודה יסודית מצד אחד, ורגועה ואחראית מצד שני עם מינימום הפרעה לשכנים, הקפדה על לוחות זמנים וביצוע שקט ורגוע שיבטיח את התוצאות הטובות ביותר, ובסביבה הבטוחה ביותר.

רמה גבוהה של בטיחות

מומחה פינוי דירה מיישמת מדיניות בטיחות וביטוח קפדנית הכוללת יישום של כללי בטיחות מובנים, שימוש באמצעי מיגון נדרשים לרבות כפפות עבודה, משקפי מגן, קסדות, נעליים גבוהות, בגדי עבודה וכל אמצעי מיגון אחר על פי הנדרש, וכן מבצעת את כל המשימות במסגרת חבילת ביטוח הכוללת ביטוח נזקי גוף, צד ג', מבנה, תכולה ועובדים. רמת בטיחות זו נדרשת במיוחד במשימות פינוי בתים מקומות גבוהות, פינוי באמצעות מנוף או משטחי הרבה וכדומה, אך מיושמת במלואה בכל משימת פינוי שמבצעת החברה.

סט שלם של שירותים משלימים

לצד שירות פינוי בתים, מציעה מומחה פינוי דירה שורה של שירותים משלימים המיועדים להחזיר ללקוח דירה ריקה, נקייה וריחנית על מנת שיוכל לקחת אותה אל השלב הבא בחייה במהירות ובקלות. שירותים משלימים אלה כוללים את כל השירותים הבאים:

  • מיון חפצים על פי דרישות הלקוח
  • עיטוף ואריזה בחומרי אריזה חדשים ובצורה מקצועית
  • סידור חפצים מחדש לאחר פינוי ובכל יעד נדרש
  • ניקיון יסודי של הדירה עם חומרי ניקוי וכלי ניקוי מקצועיים
  • חיטוי מקצועי לאחר פינוי באמצעות כלור
  • תיקוני בית קלים

צרו קשר עוד היום לביצוע הזמנה

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מומחה פינוי דירה עוד היום, לקבל את התשובות על כל השאלות המעסיקות אתכם בנושא, ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית והוגנת שתופק עבורכם לאחר ביקור של נציג החברה והערכת היקף העבודה הצפוי. יחד נוכל לקבוע את מועד הפינוי בהקדם האפשרי, ולהעריך את משך הפינוי, בדרך כלל שעות ספורות עד יום עבודה שלם.

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו