מומחה פינוי בתים – נותן שירות גם בקרית אונו

כל שירותי הפינוי – שי מפנה בתים בקרית אונו

פינוי בתים בקריית אונו – חברת מומחה פינוי דירה מציעה לכם שירות פינוי בתים ברמה מקצועית ועל סמך ניסיון שנצבר בחברה לאורך שנים של פעילות בשוק הפינוי הישראלי. חברת מומחה פינוי דירה היא החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בשוק הפינוי הישראלי, ומציעה מגוון רחב של שירותי פינוי למגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. החברה מציעה שירותי פינוי מחסנים ומקלטים, פינוי גגות ומרפסות, פינוי דירות של אגרנים כפייתיים, פינוי בתי עסק, חנויות ומשרדים, פינוי מפעלים, פינוי בתי ספר, גני ילדים ובתי מלון ופינוי של כל מבנה בכל קומה ובכל היקף.

פעילות מקצועית בכל היבט

פעילות הפינוי מבוצעת על ידי צוות עובדים בוגרים, אחראיים ומנוסים המבצעים את עבודתם באיכפתיות, ועל פי הכשרה יסודית שקיבלו בחברה כבר ביום תחילת עבודתם בחברה. אנו מיישמים שורה של כלי עבודה ואמצעי שינוע ופינוי מקצועיים לרבות מנופים המופעלים מן הקרקע או מגג המבנה, משטחי הרמה גדולים, משפכי פסולת בניין, מכולות פינוי ורכבי פינוי מותאמים להיקף הפינוי. כל החפצים מפונים ליעדים מורשים בלבד ובכלל זה:

  • ארגוני צדקה
  • משפחות נזקקות
  • מפעלי מיחזור אלומיניום, זכוכית, ניילון, פלסטיק, נייר, עץ ומתכת
  • אתרים מורשים להטמנת פסולת

סט שלם של שירותים משלימים

פעילות החברה מבוצעת בצורה יסודית ומקצועית תוך הקפדה על מינימום הפרעה לשכנים, עמידה מלאה בלוחות הזמנים, ובסטנדרטים גבוהים מאוד של שירות. אנו מציעים סל של שירותים משלימים שיאפשרו לכם לסיים את משימת הפינוי כמה שיותר מהר ולקחת את הדירה אל השלב הבא בחייה. בין השירותים המשלימים שאנו מספקים לצד שירות פינוי בתים תוכלו למצוא את השירותים הבאים:

  1. מיון חפצים
  2. אריזה ועיטוף
  3. סידור חפצים
  4. ניקיון יסודי
  5. חיטוי מקצועי
  6. תיקוני בית קלים

ביטוחי שירות פינוי בתים

פעילות החברה מתבצעת במסגרת מדיניות בטיחות קפדנית וכן מכוסה בשורה של פוליסות ביטוח לכל אירוע ביטוחי שעלול לקרות במהלך הפינוי ובכלל זה: ביטוח צד ג', ביטוח עובדים, ביטוח נזקי גוף, ביטוח מבנה וביטוח תכולה. אנו נוקטים בכל האמצעים לשמירה על תכולת הדירה ועל קירות המבנה, ובוחרים בטכניקות הפינוי המתאימות ביותר לכל משימת פינוי על פי מאפייניה הייחודיים.

צרו קשר לביצוע הזמנה

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, ואנו נשלח אליכם את נציג החברה שיבחן בגוף ראשון את היקף העבודה שיש לבצע במקום, ובהתאם לכך יפיק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית. כמו כן נקבע מועד לביצוע הפינוי ונספק לכם הערכת זמן לסיום המשימה, פרק זמן שאמור להימשך שעות ספורות עד יום עבודה מלא.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו