גם בלוד – בתים מפנים רק דרך מומחה פינוי

שי מפנה בתים בלוד

אם אתם מחפשים חברה מקצועית לביצוע פינוי בתים בלוד, מומחה פינוי דירה היא החברה שאתם מחפשים. מומחה פינוי דירה היא החברה הוותיקה ביותר בשוק הפינוי בישראל, ועובדת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק זה. פעילות הפינוי מבוצעת על ידי צוות עובדים מקצועי ומיומן שעובר הכשרות תקופתיות ועובד על פי מדיניות שירות ומקצועיות סדורה של החברה. כל משימות הפינוי מבוטחות במלואן, ומסופקות עם אחריות מלאה ללקוח.

רמה מקצועית גבוהה מול כל אתגר פינוי

מומחה פינוי דירה היא חברת פינוי וותיקה המציעה מגוון רחב מאוד של שירותי פינוי לכל מגזרי המשק לרבות מגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי. מגוון משימות הפינוי של החברה מאפשר לה לרכוש יכולות מתקדמות ולעמוד בכל אתגרי הפינוי בהם היא נתקלת, לרבות פינוי בתים מקומות גבוהות בבתים משותפים, פינוי באמצעות מנוף המופעל מן הקרקע או מותקן על גג המבנה, פינוי באמצעות משטחי הרמה ועוד. לרשותנו סט שלם של כלי עבודה מקצועיים, אמצעי שינוע מתאימים ומכולות פינוי לביצוע כל היקף של פינוי.

שירות פינוי בתים עם שירותים משלימים

כמו כן, אנו מציעים שורה של שירותים משלימים המאפשרים לכם הלקוחות, ליהנות מהיכולת להשלים את המשימה בזמן הקצר ביותר והכל תחת קורת גג אחת. בתוך כך, אנו מספקים שירותי קדם פינוי ושירותי פוסט פינוי מהם תוכלו לבחור את השירותים המתאימים לכם על מנת להניח את כל העניין מאחוריכם ולקחת את הדירה אל השלב הבא בחייה:

  • מיון חפצים על פי הגדרות הלקוח
  • עיטוף ואריזה באמצעות חומרי אריזה מקצועיים
  • סידור חפצים מחדש בכל יעד
  • ניקיון יסודי של הבית לאחר הפינוי
  • חיטוי מקצועי לסילוק נגעים, ריח רע וזיהומים
  • תיקוני בית קלים לאחר פינוי

סטנדרטים גבוהים של שירות ומקצועיות

את כל הפריטים המפונים אנו מעבירים ליעדים מורשים בלבד הכוללים ארגוני צדקה, מפעלי מיחזור ואתרים מורשים להטמנת פסולת. מדיניות השירות שלנו מוגנת באמצעות שורה של ביטוחים לרבות ביטוח מבנה, תכולה, עובדים, נזקי גוף וצד ג', וכן אנו מקפידים ליישם סטנדרטים גבוהים של שירות לטובת הלקוח לרבות עמידה מלאה בלוחות זמנים, חניה במקומות מותרים בלבד, מינימום הפרעה לשכנים, ביצוע מהיר ויסודי של הפינוי במטרה לסיים אותו מהר, אך גם לייצר את התוצאה הטובה ביותר.

צרו קשר לביצוע הזמנה

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם מומחה פינוי דירה. אנו נספק לכם תשובות לכל השאלות, ונשלח אליכם את נציג החברה שיבצע הערכה של היקף העבודה ובהתאם לכך נפיק עבורכם הצעת מחיר תחרותית והוגנת, ונקבע את מועד ביצוע הפינוי בהקדם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו