מפנה בתים בכפר סבא – בתים מפנים רק דרך מומחה פינוי

שי מפנה בתים בכפר סבא

מפנה בתים בכפר סבא – חברת מומחה פינוי דירה מציעה לכם סל של שירותי פינוי לביצוע פינוי בתים ופינוי של כל חלל או מבנה אחר לכל מטרה ומכל סיבה, לרבות שורה של שירותים משלימים שיסייעו לכם לסיים את המשימה כמה שיותר מהר ולהניח אותה מאחור. מומחה פינוי דירה היא החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בשוק הפינוי הישראלי, ולאורך שנים ארוכות מספקת מגוון רחב של שירותי פינוי למגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי.

צוות עובדים מיומנים ומקצועיים

פעילות החברה מבוססת על צוות עובדים מיומנים, אחראים ואיכפתיים המבצעים את עבודתם בצורה מקצועית ועל סמך הכשרות מקצועיות תקופתיות. עובדי החברה צועדים איתנו לאורך שנים ארוכות, צברו ניסיון בכל סוגי משימות הפינוי, ומסוגלים להתמודד עם כל אתגר פינוי לרבות פינוי בתים בקומות גבוהות של בנייני משרדים, פינוי באמצעות מנוף המופעל מהקרקע או מגג הבניין, פינוי באמצעות משטחי הרמה גדולים וכמובן פינוי באמצעות אמצעי שינוע מגוונים דרך חדר המדרגות.

סל של שירותים משלימים

לצד שירותי פינוי בתים בכפר סבא, מציעה לכם חברת מומחה פינוי דירה שורה של שירותים משלימים המיועדים לסייע לכם לסיים את המשימה כמה שיותר מהר ולקחת את הדירה אל השלב הבא בחייה. בין שירותים אלה תוכלו למצוא את השירותים הבאים:

  • מיון חפצים
  • אריזה ועיטוף
  • סידור חפצים מחדש
  • ניקיון יסודי לאחר פינוי
  • חיטוי מקצועי באמצעות כלור
  • עבודות תיקון קלות ברחבי הבית

כל השירותים הללו מיועדים להעניק לכם חבילת שירות שלמה מקצה לקצה, והכל מספק אחד המבצע את כל מגוון השירותים ברמה מקצועית גבוהה, באמצעות כלי עבודה מקצועיים וחומרים מקצועיים על פי הצורך.

כיסוי ביטוח מלא

כל עבודות הפינוי המבוצעות על ידי מומחה פינוי דירה מבוצעות בכיסוי ביטוחי מלא הכולל ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח צד ג', ביטוח נזקי גוף וביטוח עובדים, וכן כל פעולות הפינוי מבוצעות על פי מדיניות בטיחות קפדנית המיועדת להבטיח את בטיחותם של העובדים, העוברים והשבים, וכן את שלמותם של החפצים המפונים והמבנה. הפריטים המפונים מועבר ליעדים מורשים בלבד על פי כל תקנות וחוקי הגנת הסביבה הרלוונטיים.

צרו קשר לקביעת מועד ביצוע הפינוי בהקדם

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם מומחה פינוי דירה, לברר את כל הפרטים החסרים לכם ולשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא. אנו נשלח אליכם נציג מקצועי שיבחן את היקף העבודה במקום, ויפיק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית וכן יקבע יחד איתכם את מועד הפינוי המתאים לכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו