פינוי בתים בבית שמש ששייכים לאספנים זו עבודה רק לצוות מומחה פינוי דירה

שי פינוי בתים בבית שמש

פינוי בתים בבית שמש ששייכים לאספנים – אם אתם מכירים אספן כפייתי שמתגורר באזור בית שמש ואתם מעוניינים להגיש לו עזרה, תוכלו לפנות אלינו ואנחנו נטפל בעניין. אצלנו בחברת מומחה פינוי דירה תוכלו לקבל את כל השירותים המעולים שלנו שקשורים לפינוי דירות, בין אם מדובר על פינוי דירות של אספנים ובין אם מדובר על פינוי דירות אחרות. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת שירות לטלפון מספר: 03-9240718, כי מגיע לכם הטוב ביותר!

אם השכן שלכם מתנהג מוזר ויש לכם חשד שמדובר על אספן כפייתי, סביר להניח שאתם צודקים .

קשה מאוד לפספס את האספנים הכפייתיים, גם אם בהתחלה, לפני שמכירים אותם, רובנו לא יודעים על מה מדובר אם השכן שלכם כבר מתחיל להגזים וחורג מגבולות הבית שלו עם כל הציוד והחפצים שהוא מביא, ואם הוא התחיל כבר למלא את חדר המדרגות המשותף או את החצר שלכם, הגיע הזמן שדאגו לו, ויפה שעה אחת קודם .

הדאגה שלכם אליו יכולה להציל לו את החיים, ותוכלו לעשות זאת על ידי טלפון אחד שתרימו אלינו, אל חברת מומחה פינוי דירה יש לנו הרבה ניסיון בתחום של פינוי בתים בבית שמש, ולמרות שמדובר על משימה מאוד קשה, נוכל לעזור לכם לעזור לשכן שלכם .

מיותר לציין שברור לכם כי שירות של פינוי בתים בבית שמש הוא לא הפתרון היחיד והוא לא מה שירפא את המצב של השכן שלכם, אך זה בהחלט שלב משמעותי וראשוני שכדאי ואף צריך לעשות.

אספנות או אגרנות כפייתית הינה מחלת נפש אשר שייכת למחלות הנפש של אובססיביות .

במסגרת מחלה זו ישנן מחשבות טורדניות אשר מטרידות את מנוחתו של האספן הכפייתי במשך של היום, והפתרון שלו, או הדרך שלו להתמודד עם המחשבות האלה, הוא לאסוף חפצים אם נלך צעד אחד אחורה כדי להסביר במה מדובר, נוכל לומר בבירור שיש כמה סוגים של אנשים .

יש אנשים שאין להם שום בעיה לזרוק שום דבר, כלומר אין להם בעיה לזרוק מזכרות או מכתבים שונים, ויש אנשים שיש לה בעיה לזרוק, ולכן הכל אצל מסודר במגרות והכל מתויק לפי סדר פנימי שיש להם שני המקרים האלה הם מקרים נורמטיביים שאין בהם שום דבר חריג .

החריגות מתחילה כאשר אדם לא יכול לזרוק שום דבר כי יש לו מחשבות מפחידות בראש כמו לדוגמא מה יקרה אם אחר כך יחסר לו הדבר שהוא זרק אספנות כפייתית היא מחלה קשה, אשר הולכת ומחמירה עם השנים, והאדם שסובל ממנה הוא לרוב אדם מאוד בודד .

אם השכן שלכם הוא אספן כפייתי אתם הם האנשים שיכולים לעזור לו, כי הזמנת שירות של פינוי בתים בבית שמש עבורו, זו ממש הצלה.

ממה נובעת המחלה

קשה להגיד ממה נובעת המחלה ומדוע אדם מסוים סובל ממחלת האספנות הכפייתית ומדוע אדם מסוים לא סובל ממנה .

המומחים טוענים כי חלק ממה שמשפיע על המחלה הוא מבנה אישיות, ודבר נוסף שעלול להשפיע על קיום המחלה הוא טראומות כאלה ואחרות שהאדם עבר חשוב להבין כי אומנם פינוי בתים בבית שמש הוא לא הטיפול היחיד, אך יש מקרים שאם לא יפנו את ביתו של האספן הכפייתי הוא עלול להגיע למצב מאוד קיצוני, כי הדירה שלו היא מאוד עמוס .

מדהים לגלות שיש אספנים כפייתיים שכבר מלאו את כל הבית שלהם בציוד, עד כי הם נאלצו לשכור מחסנים ברחבי הארץ כדי שיוכלו להמשיך לאגור בהם דברים כמו כן, יש לא מעט אספנים כפייתיים אשר מלאו כבר את כל הבית שלהם בחפצים, ואיש לא הזמין להם שירות של פינוי בתים בבית שמש, ולכן הם עברו לגור ברחוב, פשוט כי בבית שלהם כבר לא היה להם מקום .

מה הם אוספים

אספנים כפייתיים יכולים לאסוף הכל, כי זה בכלל לא משנה להם מה הם אוספים, הקו המנחה שלהם הוא לאסוף כדי שלא יחסר להם.

כתוצאה מכך, אנחנו רגילים לראות אספנים כפייתיים שאוספים ריהוט ישן, בגדים קרועים, בקבוקי פלסטיק או ניירות מסוגים שונים כל אספן יכול לאסוף דברים מסוגים אחרים, ומה שמאחד את כולם הוא אותו פחד נוראי שיום אחד יחסר להם משהו .

התפקיד שלנו

אם תזמינו שירות של פינוי בתים בבית שמש לשכן האספן שלכם, זו באמת תהיה מצווה שאתם עושים, ואנחנו נשתדל לעשות את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר .

חשוב להבין כי עבור אנשי המקצוע שישלחו למקום, מדובר על אחד מסוגי העבודה היותר קשים בתחום של פינוי דירות, כי דירות של אספנים נמצאות במצב קשה מאוד, שמאוד לא נעים לראות בכלל העבודה היא קשה מבחינה פיזית כי צריך לפנות כמויות גדולות מאוד של ציוד, מדובר על סחיבה שהיא קשה מבחינה פיזית .

כמו כן, מבחינה נפשית זו עבודה מאוד לא נעימה כי קשה לראות את המצב של הדירה, וקשה לראות איך אדם חולה חי בה כשהיא כל כך עמוסה יחד עם זאת, אנשי הצוות מבינים שהם חייבים לעשות את העבודה הזו, והם חייבים לעשות אותה על הצד הטוב ביותר, כי אם לא הם, איש לא יעשה את העבודה הזו .

חשוב לציין שכמובן אחרי הפינוי של דירות האספנים מתבצע ניקיון הדירה, וגם עבודה זו מתבצעת על הצד הטוב ביותר וברצינות אנשי המקצוע דואגים גם לצבוע את הדירה ולהשמיש אותה מכל הבחינות, כי הרעיון הוא שהאספן יוכל לחזור לדירתו, ולהתחיל חיים מסודרים ונקיים יותר .

לסיכום, אם תזמינו שירות של פינוי בתים בבית שמש תעשו חסד עם האספן שאתם מכירים, ולכן לא כדאי שתאבדו זמן.

לפני תחילת עבודה על פינוי בתים בבית שמש ששייכים לאספנים חשוב לזכור שמדובר בהפרעה רגשית לכל דבר. אספנות היא בעיה ממשית המתבטאת באי יכולת לזרוק או לפנות את הדירה ולכן מהלך הפינוי חייב להיות בשיתוף האספן ובהסכמתו תוך שימוש בכלים המתאימים לפינוי וניקיון של הדירה והפיכתה לראויה למגורים הן עבור האספן והן עבור בני משפחתו.

מיון חפצים לפני הפינוי

לפני כל פינוי של דירת אגרן כפייתי, חשוב לזכור כי קיימים הבדלים מהותיים בין פינוי אגרנות כפייתית לבין פינוי דירה רגיל. בדירותיהם של אגרנים כפיתיים יש חפצים רבים מאוד אשר ממלאים את הבית עד אפס מקום. ממבט ראשון נראה כאילו כל אותם חפצים הינם מיותרים לחלוטין, אך בפועל הדבר לאו דווקא נכון. בהחלט ייתכן שבין החפצים נמצאים גם לא מעט "אוצרות" שדווקא כן כדאי לשמור, או לחלופין- חפצים שניתן לתרום לנזקקים או למכור.

לכן, השלב הראשון בפינוי הוא מיון יסודי של כל החפצים בדירה. נראה כמו משימה בלתי אפשרית? אל חשש, בעזרת הניסיון של חברת "מומחה פינוי דירה" ניתן להפוך את תהליך המיון ליעיל ומהיר.

פינוי החפצים

פינוי הכמויות האדירות של הפסולת עלול להיות משימה לא פשוטה ואפילו מסוכנת, שכן החפצים נערמו זה על גבי זה וכל ניסיון להזיז אותם עלול לגרום למפולת. לכן, חשוב מאוד לבצע את הפינוי עם אמצעי בטיחות מתאימים על מנת למנוע פגיעה. יתרה מכך, יש לשים דגש על פינוי הפסולת אל אתרים מורשים בלבד, וזאת על מנת להמנע מקנסות.

סידור וניקוי של הדירה

בניגוד למה שניתן היה לחשוב, תהליך הפינוי לא יכול להסתיים כאשר הדירה ריקה מחפצים מיותרים. חשוב מאוד לבצע שלב נוסף של ניקוי יסודי של הדירה. קרוב לוודאי שניקוי גרידא לא יספיק על מנת להפוך את הדירה לראויה למגורים, ויידרשו גם פעולות כגון חיטוי של חלקים מסוימים מהדירה, ואף שיפוצים קלים כגון תיקוני צבע, תיקוני דלתות ותיקוני תריסים. רק בתום התהליך הרב שלבי הזה, אשר מבוצע ביעילות על ידי העובדים המיומנים של מומחה פינוי דירה, ניתן יהיה לגור בדירה בנוחות ובבטחה.


אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו