הבית של אבא כמו מחסן עמוס ומבולגן – מה עושים?

פינוי בית עמוס ומבולגן – שאלה שהגיעה למערכת האתר:

"שלום למפעילי האתר, אני מעוניין לשאול שאלה ולקבל מכם הסבר מקצועי כיצד ניתן לפתור את הבעיה אותה אתאר בשאלתי. אבא שלי שהוא לא איש צעיר, מתגורר לבדו בתוך בית פרטי ישן בן שלושה חדרים. אבי אומנם לא סובל מבעיית האגרנות הכפייתית אך הבית בו הוא גר עמוס בהמון חפצים ורהיטים אותם הוא ואימי שנפטרה לפני מספר שנים רכשו לאורך השנים. הבית נמצא במצב תחזוקתי ירוד והוא עמוס בפריטים וחפצים. רציתי לדעת מה ניתן לעשות במקרים אלו ושוב חשוב לי לציין ולהדגיש שאבי אינו ארגן כפייתי וכל הפריטים והחפצים בבית הם חפצים אותם הוא ואימי ז"ל רכשו במיטב כספם לאורך השנים".

תשובת נציגי האתר:

"בפנייתך אלינו אתה מתאר מצב עימו מתמודדים המון אנשים מבוגרים בכל רחבי הארץ שאומנם אינם סובלים מאגרנות כפייתית אך הם נדרשים להתמודד עם סביבת מגורים עמוסה בפריטים וחפצים ישנים אותם הם רכשו לאורך השנים. במקרים אלו, חשוב לקיים פעולת פינוי מיידית אשר נועדה למנוע הופעת תחלואים בשטח הדירה הנוצרים לנוכח עומס היתר והצפיפות. חשוב לציין שבתים עמוסים בפריטים וחפצים הינם בתים בהם קשה לבצע פעולות תחזוקה בסיסיות ולכן הדבר עלול להוביל להופעת נזקים לאורך זמן במתקני הבית או הדירה."

פינוי בית עמוס ומבולגן בפריטי תכולה

אנחנו עוסקים ומתמחים בהליכי פינוי של בתים ודירות עמוסות בפריטי תכולה, כאשר פעולת הפיני עצמה דומה וזהה באופייה להליך פינוי דירות אגרנות. גם במקרים אלו אנו ממיינים את תכולת הדירה וזאת למטרות קבלת החלטה בכל הנוגע לפריטים אותם נפנה משטח הדירה ונעביר אותם לאתרי מחזור ופסולת. בשלב השני, אנו דואגים לפנות באופן יסודי ויעיל את כל פריטי התכולה המיותרים, ובשלב השלישי אנו דואגים לבצע מספר פעולות תחזוקה בסיסיות בשטח הדירה אשר נועדו להשיב את הארגון והסדר לסביבת המגורים.

חשוב לנו לציין ששירות זה מיועד גם לאוכלוסיות מבוגרות אשר אינן סובלות מאגרנות כפייתית, כאשר מלאכת פינוי התכולה המיותרת נועדה לצרכי פינוי חפצים ישנים אשר אינם נחוצים להם עוד.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו