פינוי בית עם חצר

שי שירותי פינוי בית עם חצר

פינוי בית עם חצר צמודה דורש מיומנות, קודם כול לא לכול בית עם חצר מתאים אותו פינוי, חלק מהחצרות מטופחות ויש לאסוף מהם את הפריטים השונים במשנה זהירות, חלק אחר מאפשר כניסת רכב הפינוי אל תוך החצר, בחלק מהחצרות יש מחסן שגם אותו יש לפנות במסגרת פינוי מחסן ובחלק מהפינויים יש צורך גם בפינוי הגג של הבית וכדומה .

לכן על מנת לקבל את סוג הפינוי המדויק לצורך שלכם כדאי לפנות לחבר מקצועית בתחום, כזו שתוכל לתפור עבורכם את המעטפת המושלמת לפינוי, בסיוע צוות מנוסה, וכלים מכנים יעודיים כמו רכבי פינוי ואף מנוף אם צריך פינוי חצר הוא פינוי מורכב יחסית המקיף גם את פנים הבית וגם את השטח החיצוני של החצר, פינוי חפצים בודדים או פינוי תכולה מלא, ובסיומו המוצלח יעמדו גם הבית וגם החצר מוכנים ומחודשים לשימושים השונים לפי רצונכם .

שאלות ותשובות- פינוי בית עם חצר

ש- כיצד נקבעת עלות הפינוי?

ת- העלות נקבעת לפי מספר גורמים, כמות התכולה המפונה, השטחים השונים להם נדרש הפינוי, סוגי התכולה, אם נדרש מיון מקדים או לא, והגישה לחצר ולבית ממנה נגזר השימוש בכלים השונים, לעיתים תכולה במצב טוב תשיג לכם פינוי תכולת דירה בחינם או לפחות הנחה על מעלות הפינוי, אך זה תלוי ברצון החברה המפנה ברכישה.

ש- כיצד לקבל שירות מייטבי?

ת- קודם כול יש לדאוג שאתם פונים לחברת מומחים בתחום, לאחר מכן כדאי להבין מה אתם רוצים לעשות עם הסוגים השונים של התכולה, למכור את חלקה או לשלוח את כולה לאתרי הטמנה ומיחזור מורשים, ואז לבדוק מה התנועה ברחוב בשעות שונות על מנת לדאוג שרכבי הפינוי יוכלו להחנות בקירבה מקסימלית לבית מבלי לפקוק את הרחוב.

ש- האם לבחור בחברה לקבלת השירות ללא חוזה?

ת- גם אם החברה מקצועית לעילא, אסור לכם להסכים לקבלת שירותיה ללא חוזה מחייב בינכם לבינה, החוזה צריך להיות בכתב ולכולל את הפרטים השונים עליהם הוסכם בעל פה. חוזה פינוי בית עם חצר צריך לכלול את השטחים בהם יבוצע הפינוי, פנים הבית והחצר, מספר העובדים והכלים השונים, העלות, זמן תחילת העבודה וסיומה, כתובתכם, ושירותים נוספים אם הוסכם עליהם.

ש- אילו אופציות עומדות בפני עם התכולה המפונה?

ת- חלק מהפריטים החברה המפנה תהיה מוכנה לרכוש מכם, חלק אחר שעודו תקין תוכלו להוביל אל מרכזי תמיכה בנזקקים, או לחנויות ליד שניה, וחלק אחר להוביל אל אתרי הטמנה ומיחזור מורשים, חשוב מאד לוודא שהתכולה אכן תשלח רק לאתרים מורשים ולא אתם ביודעין נותנים יד לזיהום משאבי הטבע של כולנו ולפגיעה באיכות הסביבה.

פינוי בית עם חצר- התחלה מחדש

כמו פינוי דירה וירושה או פינוי דירה למכירה, פינוי בית עם חצר משדרגים משמעותית את סביבת המחייה, בית שהיה פקוק ומוזנח זוכה בשירות פשוט ויעיל לזריקת חיות שמשפיעה כמובן גם על הדיירים, זהו פינוי אידיאלי אם רוצים לייעד מחדש את החצר, להקים מחסן, או גינה למופת, ובוודאי אם מתכוונים למכור או להשכיר את הנכס לאחר הפינוי.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו