פינוי בית מוזנח

 

שי פינוי בית מוזנח

תהליך של פינוי דירה, הוא תהליך ארוך הכרוך במאמץ פיזי ונפשי. באם זו דירה של קרוב משפחה שנפטר, באם זו דירה שלכם שאתם צריכים לפנות את כל תכולת ויש את מקרה הדירה המוזנחת,שזוהי דירה שלא אוכלסה בדיירים, לעיתים שנים ארוכות פינוי בית מוזנח, זוהי בדרך כלל עבודה קשה וארוכה יותר. לעיתים באם יש ריח רע, או פסולת שהיא רעילה, יש לפנות אותם קודם, על מנת שאותם אנשים המפנים, לא ייפגעו. מומלץ לקחת שירותי חברה מקצועית, המתמחה בעבודה של פינוי בית מוזנח.

שלב הראשון בפינוי בית מוזנח על ידי חברה מקצועית

בית מוזנח, לרוב זהו בית שלא גרים בו אנשים, זמן מה. באם הוא בית הנשאר בירושה וטרם טיפלו בו, באם הוא בית שלא הצליח להימכר שנים ובעליו בחו"ל, בכל מקרה, בית מוזנח תמיד יכול להיות משוקם לגמרי.

פינוי של בית מוזנח זו עבודה, קשה, מורכבת ולעיתים מסוכנת באם ישנם מפגעים תברואתיים בדירה. מומלץ להשכיר נותני שירות של פינוי דירות, כמו חברת שי פינוי דירה.

החברה שולחת נציג מטעמה שמגיע תחילה לראות את הבית ולהעריך את משך זמן העבודה והמחיר שלה. הוא קובע את לוחות הזמנים לפי צרכי הלקוח.

שלבים הבאים בפינוי הבית

לאחר שנציג החברה העריך את העבודה, מגיע יום הפינוי. ביום זה מגיע צוות מקצועי, כמו הצוות של חברת שי פינוי דירה, ומתחיל בעבודה: שלב הראשון והחשוב הוא מיון החפצים.

המיון נעשה בצמוד ללקוח ועל פי דרישותיו. בהמשך, ישנו תהליך פינוי הציוד והחפצים. הציוד הרעיל והאשפה נזרקים לאתרי פסולת המורשים לכך. לבסוף, ישנו תהליך הניקיון היסודי של הבית, עם חומרי חיטוי מיוחדים כך שלא יורגש כלל שהבית היה מוזנח.

מה חשוב ביותר בתהליך פינוי בית מוזנח

ישנם הרבה חברות לפינוי תכולת דירות, וישנה החברה, שי פינוי דירה. חברה זו, מקצועית ובעלת ניסיון.

חברה שבה המחיר הוא הגיוני וסביר לתחום זה, חברה המעניקה את כל השירותים המשלימים לפינוי בית, כמו הניקיון, פינוי הפסולת במקומות המורשים, שירות לקוחות זמין, ומענה אישי ושירותי לכל לקוח.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו