פינוי בית מוזנח בפתח תקוה

שי פינוי בית מוזנח בפתח תקווה

אם אתם גרים בפתח תקוה ויש לכם צורך בפינוי בית מוזנח בפתח תקוה, לשי פינוי דירה יש פתרון עבורכם. לא משנה עם הבית עבר אליכם בירושה במצב ירוד ומוזנח, או אולי חלקתם אותו עם בן זוג או בת זוג מוזנחים ביותר, אין מצב שלא יימצא הפתרון הנכון לפינוי בית מהסוג הזה, רק צריך למצוא את החברה הנכונה שתסכים לבצע את העבודה. בשוק קיימות חברות לא מעטות שמעמידות שירותים מהסוג הזה אבל חשוב מאוד למצוא את החברה הטובה ביותר ולשי פינוי דירה  יש ניסיון רב שנים בתחום, בבתים שונים ובדירות שונות, עם בתים של אגרנים כפייתיים או סתם אנשים שרמת ההיגיינה שלהם נמוכה.

חברות פינוי וניקיון

חברות פינוי וניקיון ערוכות להגיע עם צוות מקצועי ביותר. הצוות חייב להיות מבוטח על ידי החברה וחשוב שתוודאו זאת לפני שתשכרו את שירותיה. אחרי הכול, יש בבתים מוזנחים הרבה חומרים מזהמים ווירוסים שניתן להידבק בהם. חייבים לבטח את מי שבא עם זה במגע, למרות שהצוות לבוש במדים הנכונים ובבידוד הנכון. חברות מקצועניות כמו שי פינוי דירה הן כבר משופשפות בניסיון עם בתים מוזנחים, בתים של אגרנים, בתים של זקנים ותשושי נפש וסוגים שונים של אשפה שלא הושלכה.

הקפידו שכאשר עושים פינוי לבית מוזנח בפתח תקוה למשל, זוכרים את האשפה במקום המיועד לכך ולא חלילה ברחוב.

הצוות הוא לא רק מקצועי, הוא קודם כל קורץ מהחומר שנקרא "להיות בנאדם"

הרגישות לאגרנים או לזקנים, לאנשים שירשו דירות מהורים שהיו חולים והזניחו עצמם שנים גם אם ילדיהם דאגו להם חייבת להיות עצומה. לפני הכול, חובה לדאוג לכך שכל דבר בבית יהיה מכובד ויעיד על כך שהצוות לא מזלזל  חלילה בבני הבית המבוגרים. גם אם מפנים וממיינים זבל, חייבים לתת לאדם את ההרגשה שאתה נוהג כבוד ברכוש שלו. אצל שי פינוי דירה יש הקפדה גבוהה על סוג האנשים שנכנסים לצוות העבודה וכל אחד חייב לעבור את סף הרגישות הנכון לעבודה מהסוג הזה ועם אנשים שצריך אליהם סבלנות מיוחדת וברורה.

איך נערכים לניקוי אחרי הפינוי?

עם המון חומרים. חומרי חיטוי, הדברה נגד רמשים מסוגים שונים, מסירי שומנים, כלור למקרר, אקונומיקה, שטיפת רצפות מבושמת, ניקוי חלונות. המון  חומרים חיטוי, ניקוי והדברה ובאינטנסיביות גבוהה יותר מאשר בבתים נקיים אחרים. כל בית זקוק לחיטוי וניקוי אבל בבתים מוזנחים אי אפשר להניח לשום מרצפת ולאף סנטימטר מרובע להיות לא נקי מספיק. במידה שנשארות ספות בדירה, יש לאבק ולנקות ולשטוף ביסודיות במכונות ובחומרים מתאימים לכך. כך גם עם וילונות מאובקים וריפודים ושטיחים.

יש הבדל בין פינוי בית מוזנח בפתח תקווה או בכל איזור אחר?

באופן עקרוני לכל אזור יש את הייחודיות שלו. הפינוי נעשה לפעמים בבניין רב קומות, ויש מקומות שהפינוי הוא בבית צמוד קרקע וההדברה צריכה להיות גם מפני רמשים ונחשים וזוחלים שנמצאים יותר בסביבת הבית מאשר בבניין רב קומות. לכן, בכל אזור יש את מה שמאפיין את סביבת העבודה שלו וגם זה משהו שצריך להילקח בחשבון כשבאים לפנות דירה.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו