פינוי בית אחרי פטירת ההורים

פינוי בית אחרי פטירת ההורים עושים רק עם צוות מקצועי 

פינוי בית אחרי פטירת ההורים – לפנות את הבית לאחר פטירת ההורים אינה משימה כלל קלה, ולא רק כיוון שמדובר במגע עם ציוד מאוד אישי שמעלה אינספור זיכרונות, אלא גם כיוון שברמה הפרקטית יש להתמודד עם ציוד רב ומי שאין לו משאית, כמה ימי חופש מהעבודה ועזרה מבני משפחה, לא יצליח לבצע זאת לבד באופן מוצלח. מכאן שאתם מוזמנים לקבל את היד שאנו מושיטים לכם לעזרה – אתם מוזמנים ליהנות משירותי הפינוי המקצועיים שלנו אשר מחזיקים בניסיון מוכח ורב בתחום.

פינוי שישאיר אתכם מרוצים ורגועים

אנו חברת "שי פינוי דירה" גאים להציע לכם שירותי פינוי מובילים, גאים להציע לכם שירותי פינוי שישאירו אתכם מרוצים ורגועים ואת הדירה במצבה האידאלי, וזאת כי אנו ידועים לפנות כל סוג של תכולה, כולל פסולת, צואה, ריקבון ושאריות מזון, כאשר אנו עושים זאת באופן מכבד ולצד ציוד ייעודי, ולו כי יש לנו ניסיון עשיר בפינוי דירות של אגרנים. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות מהשירותים המתקדמים שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל עזרה חשובה.

בטיחות לצד יעילות

אנו מקפידים שהשירות יתנהל באופן כמה שיותר חלק, משמע? אנו לא חונים במקום השכנים, מודיעים על שימוש במעלית, לא תופסים אותה בשעות הבוקר העמוסות בתלמידים שבדרכם לבית הספר, עוטפים את דפנות המעלית מפני מכות, מנקים ושוטפים את מדרגות הבניין כולל המעלית, נעזרים בשירותי מנוף על מנת להבטיח פעילות כמה שיותר בטיחותית, מביאים בעת הצורך מכולה לפתח הבניין, לא משאירים דבר ברחוב וכדומה, ועל כן אנו גאים להחזיק בשורת לקוחות מרוצים לצד תו אמון הציבור.

שירות מנצח לצד צוות מנצח

אנו מאמינים ששירות מנצח מתחיל עם צוות מנצח ועל כן אנו עובדים עם צוות קבוע ומנוסה שבין היתר מבוטח (כולל ביטוח צד ג') , עובר הדרכה ובאמת אכפת לו להשאיר עוד לקוח מרוצה. כמו כן, הצוות שלנו גם יעיל בשלבי המיון, שלב קריטי, במיוחד כאשר מגוון פריטים אישיים עשויים להתגלגל לתוך הערימה אשר מיועדת למכולה. פנו אלינו ותצאו מרוצים!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו