פינוי בגדים

שי פינוי בגדים

תמיד מגיע הרגע שאנו מחליטים שדי! די הגיע הרגע שבו עלינו לפנות ושלחרר את כמות הבגדים הבלתי נגמרת הנמצאת אצלנו בארונות. הילדים כבר גדלו, חלקם עזב את הבית ובטח שאין לנו צורך בבגדי תינוקות שלפני עשרים שנה. הדירה הפכה לעמוסה ומבולגנת ועכשיו עם בוא האביב זה בדיוק הזמן להתחדשות וביצוע פינוי בגדים שלא בשימוש. מיון של פריטים בבית, בפרט תכולה כמו בגדים היא משימה ארוכה, וכרוכה במאמץ פיזי ונפשי. היום כולנו עובדים קשה ולא מוצאים את הזמן לעבודה מסוג זה.

אז מה עושים? מזמינים חברה המתמחה בתחום פינוי בגדים

החלטתם לעשות סדר בארונות שלכם ובשקיות אשפה ענקיות, מלאות בתכולה של בגדים, הפזורות בכל מקום בבית. ברוב המקרים, נמצאים שם בגדים שכלל אינם בשימוש ושכנראה, לא יהיו בשימוש בעתיד. אז איפה מתחילים? בשלב הראשון והחשוב, שלב המיון.

אתם יכולים להתחיל למיין בעצמכם אבל יותר ממומלץ, הוא לשכור חברה לפינוי דירות, המפנה גם בגדים, כמו חברת שי פינוי דירה. זוהי חברה המתמחה בפינוי כל סוג של תכולה בבית, וחלק מהשרות, הוא מיון חפצים, במקרה זה בגדים.

מהו השלב הראשוני בתהליך פינוי הבגדים?

בזמן שאנו רוצים לפנות תכולה מהבית, בגדים, כדאי, בעבור בגדים שעדיין במצב טוב, ויש באפשרות אחרים ליהנות מהם, לתרום, למכור או אפילו לתת בגדים לחברים או למשפחה.

במקרה השני בהם הבגדים כבר לא ניתנים ללבישה בשום מצב, עליכם לזרוק אותם.

הכמויות הם גדולות ואתם לא בטוחים שאתם תצליחו להשתלט על כל לבד.. אל דאגה, חברת שי פינוי דירה, תעשה את העבודה עבורכם.

תחילה החברה תגיע לבית שלכם, תראה מהם הכמויות הבגדים בהם מדובר ואז תקבע יום ושעה הנוחה לכם, לפינוי הבגדים.

פינוי הבגדים על ידי צוות מקצועי

השלב הקשה בפינוי בגדים הוא שלב המיון. הוא יכול לערוך שעות וימים. לעיתים בגלל זה אתם דוחים את הפרויקט פינוי בגדים.

חברת שי פינוי דירה, שחלק מההתמחות שלה היא מיון בגדים והוצאתם מהדירה, יכולה לעזור לכם למיין את הבגדים בצורה יעילה, מהירה ואפילו לנקות את כל החללים בהם נזרקו הבגדים.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו