פינוי אשפה

פינוי אשפה רק עם הצוות של שי 

פינוי אשפה הוא שירות הכולל תחומים רבים יש מקרים רבים בהם אתם חייבים לקבל שירותי פינוי אשפה מהירים ואיכותיים. במקרים רבים פינוי האשפה העירוני לא יכול לתת מענה לפינוי האשפה שאתם זקוקים לו. אם גם אתם זקוקים לשירותי פינוי אשפה מומלץ לפנות אל חברה מנוסה, איכותית ומקצועית אשר תבצע עבורכם שירותי פינוי אשפה בצורה חוקית, מסודרת ומאורגת. אנו בחברת צוות פינוי דירה מבצעים גם שירותי פינוי אשפה זריזים מקצועיים ובמחירים משתלמים ותחרותיים. במסגרת שירותי פינוי אשפה אנו מגיעים אל האתר, הגינה, המגרש, השדה או הדירה ואוספים את כול האשפה כנדרש. אנו נותנים מגוון שירותים הקשורים ומשלימים את פינוי האשפה. אנו יכולים למיין את האשפה או לסייע לכם לארגן אותה ולהפריד אותה לסוגים אם כך אתם רוצים. אנו מובילים אשפה לאתרי אשפה מורשים כחוק, כדי שלא תקבלו קנס או כול עונש על אי פינוי אשפה כחוק. להשאיר לאורך זמן אשפה בשדה שלכם או במגרש שלכם או בגינה שלכם עלולה לגרור קנסות עירייה ושאר בעיות. ולכן מומלץ לא להמתין ולבצע פינוי אשפה בזריזות ובצורה מקצועית וחוקית. אזור עמוס אשפה כמו גינה או מגרש עמוס אשפה הם מפגע תברואתי ומאוד מסוכנים וגם לא אסתטיים. כאשר יש אשפה בחצר שלכם או במגרש שלכם מישהו עלול להיפצע או להיפגע מהאשפה אם לא תפנו אותה מה שעלול לגרור בעיות וצרות גם לכם. אשפה לא מטופלת במיוחד במזג אוויר חם היא מקור למחלות לבעיות ואפילו לסכנת שריפה.

חשיבות  פינוי אשפה

אם האשפה נערמת בגינה שלכם היא פוגעת מאוד גם באסתטיקה של הבית ושל הגינה שלכם. ודאי שכנים מעירים לכם והם אף עלולים להתלונן לעירייה אם לא תפנו את האשפה. פינוי אשפה כדין יחסוך לכם תלונות קנסות בעיות ועוגמת נפש. זול יותר לקבל מאיתנו שירותי פינוי אשפה ולהפטר מהבעיה אחת ולתמיד מאשר לחיות בחשש כי תקבלו תלונה או קנס על האשפה בחצר או במגרש שלכם. אנו נבצע פינוי אשפה עבור בתים פרטיים, עבור  בניינים, עבור משרדים, עבור עסקים, עבור חנויות עבור אתרי בנייה, עבור אתרי שיפוצים, אנו נבצע ברצינות את ההוראות שלכם בנוגע לטיפול באשפה וניהולה. יש אנשים אשר רוצים להפנות את האשפה למחזור, או רוצים למיין את האשפה כך שניתן יהיה לשלוח אותה למחזור. אנו יכולים אף למיין את האשפה ולשלוח חלקה לתרומה אם יש בה ערך לתרומה. כל אחד מלקוחותינו קובע לאן הולכת האשפה שלו ומה יעשה בה. 

סוגי הפינוי שלנו

אנו מפנים כול סוג של אשפה. אנו מפנים כול פסולת וגם פסולת בנייה, צמיגים, מכשירי חשמל מכול הסוגים, ציוד ממוחשב, ריהוט, גרוטאות, פסולת חקלאית ולמעשה כול סוג של פסולת שאתם יכולים להעלות בדעתכם אנו לא פוחדים ולא נרתעים מפרויקטים מאתגרים כגון אתרים עם פסולת שיש בהם גישה קשה או פסולת קשה לפינוי. אנו מבצעים גם פרויקטים מסוגים אחרים כמו פינוי מקלטים פינוי דירה מתל אביב או פינוי אגרנות כפייתית. ספרו לנו מה הפרויקט ואנו נציע לכם פתרונות חכמים ויצירתיים עבור פינוי אשפה מקצועי ויעיל. כעת פינוי אשפה הוא זריז ויעיל ואפשרי יותר מתמיד אנו נפנה עבורכם כמעט כול סוג של אשפה. מלבד פינוי אשפה אנו מבצעים גם פינוי חפצים וכן פינוי רהיטים ועוד. כול מה שנכנס למשאית שלנו או ניתן לפירוק יפונה על ידינו במהירות במסירות ובמקצועיות. אנו חברה מבוקשת ובעלת מוניטין רב בתחום של פינוי אשפה. נשמח לשבץ אתכם בלוח הפינויים שלנו ואם יש לכם פינוי אשפה דחוף תוכלו גם לקבל שירות דחוף מיוחד.

צוות מסור ומקצועי

כאשר נגיע אליכם תראו צוות מסור מקצועי וחזק – כול שעליכם לעשות הוא להסביר איזה אשפה זקוקה לפינוי ואיזה שירותים נוספים אתם צריכים ואנו נפנה עבורכם את האשפה בזריזות. אנו נתאים עבורכם צוות מתאים מבחינת גודל הצוות ומאפייניו אם יש צורך בסחיבת ציוד כבד נשלח לכם סבלים חזקים. אם יש צורך בטיפול עדין מאזור שיש להיזהר בו כמו פינוי מתוך דירה וכיוצא בזה נשלח לכם צוות מיומן שישמור על רכושכם ויפנה את הפסולת והאשפה בזהירות תוך הגנה על רכושכם וביתכם. יש לנו משאיות גדולות ומתאימות לאשפה שלכם. המשאיות ייקחו את האשפה לאתר אשפה מוסדר ויזרקו אותו כנדרש בחוק. תוכלו לקבל מאיתנו מלבד שירותי פינוי אשפה גם שירות של ניקוי לאחר פינוי האשפה. אנו מנקים גינות, בתים, מגרשים וכול מה שצריך ניקוי לאחר פינוי אשפה. כך שלא רק האשפה שלכם מפונה אלא אתם מקבלים גם אזור נקי ומצוחצח כאילו לא הייתה בו אשפה מעולם. יש לכם אפשרות לבדוק האם האשפה שלכם ניתנת למחזור או לשימוש חוזר. יש מקרים בהם נוכל לעשות שימוש באשפה שלכם. נוכל למכור אותה או למחזר אותה. אנו בעד מחזור ושמירה על הסביבה. אם יש ביכולתנו לעשות שימוש באשפה שלכם נוכל אולי לתת לכם הנחה על עלות השירות שלנו. וזאת אם אנו רואים כי יש לנו שימוש באשפה שלכם. כך שהשירות שלנו גם משתלם לכם, וגם מגן על הסביבה ותומך בתהליכים ירוקים ובמחזור כאשר מדובר בפינוי בתים תוכלו לקבל מאיתנו פעמים רבות שירות בחינם תמורת הציוד שאנו מפנים מביתכם. שירותי פינוי אשפה של חברת צוות פינוי דירה כוללים פינוי של חפצים מסוגים שונים כגון פינוי של מכשירי חשמל, פינוי מקררים, פינוי של מזרנים, פינוי של שטיחים, פינוי טלוויזיה וכן טלוויזיות, פינוי מגוון רהיטים, פינוי חלקי אמבטיה כגון אמבטיות, מקלחונים, פינוי כיורים, פינוי גינות, פינוי ציוד גינון פינוי מחסני גינה, פינוי מחסנים של בית ובנין ועוד. חברתנו גם מפנה ציוד ממוחשב, ציוד מקיף למחשבים כגון פינוי מדפים פינוי פקסים, פינוי מסכים ומוניטורים ולמעשה פינוי של כול חפץ ומכשיר מהבית.

החזירו לעצמכם בית מרווח ונעים

אם יש לכם בבית ציוד מגוון שסתם תופס מקום בבית ואין בו כול צורך וקשה לכם לפנות אותו בעצמכם כי הוא כבד, או כי אתם לא יודעים כיצד יש לפנותו מומלץ לכם לפנות אלינו ולהתייעץ. אנו חברה שגם מפנה ירושה וגם מבצעת פינוי מחסנים. אנו נסייע לכם ונגיע לפנות את החפצים או את המכשירים שמפריעים לכם בבית, מכערים את הבית ויוצרים חוסר סדר. הדירות היום קטנות בפני עצמן ולא נעים ומיותר להחזיק ציוד מיותר בבית שאין בו שום שימוש. בית עם מכשור וחפצים לא נדרשים הוא בית צפוף ולא נעים. אתם לא צריכים לחוש שאתם חיים כמו במחסן, אתם יכולים בעזרתנו לפנות את הבית ולהפוך אותו מרווח, נעים ואלגנטי כמו שתמיד חלמתם. אנו גם נותנים שירות של ניקוי האזור לאחר הפינוי של החפץ שאתם רוצים לפנות. כך שאתם מקבלים ממש בית מחודש, גם בית מפונה בלי כול החפצים שאתם יודעים כבר זמן רב שיש לפנות אותם וגם אזורים נקיים היכן שהיו אותם חפצים מיותרים. פניה אלינו תמיד תהיה זולה יותר ומשתלמת יותר מלהשיג סבל שייקח מכם כסף רב יותר על פינוי של חפצים. זה נכון גם אם יש לכם לפנות כמה חפצים בודדים לפנות או שאתם צריכים לפנות חפצים רבים או אפילו צריכים לפנות דירה מלאה של חפצים ומכשירים מיותרים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו