פינוי אשפה מדירה

שי שירותי פינוי אשפה מדירה 

פינוי אשפה מדירה – לפעמים יש צורך בעזרת חברת פינוי שתבוא ותפנה מהדירה שלנו אשפה שהצטברה בה, זה יכול לקרות עקב נטיה לאספנות כפייתית, משבר נפשי שבגללו הזנחנו בהדרגה את הדירה, כשרוכשים דירה ודיירי העבר שלה הזניחו אותה, או שלא גרו בה והיא היתה מסתור רגע לפולשים, כשיורשים דירה, או לאחר שיפוצים כשפסולת בניין ממלאת את הדירה .

הסיבות מגוונות אך מה שנשאר יציב וקבוע בכול תסריט היא העזרה הממשית שמקבלים מחברת הפינוי, עזרה זו כוללת פינוי יסודי שישאיר את החלל נקי ומרווח לשימושיו העתדיים פינוי אשפה מדירה מתומחר לפי כמות האשפה שיש לפנות וממנה נגזר היקף כוח האדם שיוקצה לפינוי, הכלים השונים שידרשו וכדומה, הגישה לדירה שצריך לפנות, כשגישה קלה מאפשרת פינוי רגיל וגישה מסובכת דורשת שימוש בכלים מקצועים נוספים כגון מנופים, וסוג האשפה שקובע את יעדי הפינוי והאגרות שמתבקשות כתשלום הטמנה בכול יעד .

פינוי אשפה מדירה – שאלות ותשובות

ש- איך לבחור בחברה המקצועית ביותר לפינוי?

ת- תמיד כדאי להתאמץ ולברר את איכות החברה לגביה מתלבטים, לבדוק האם החברה מעניקה שירות אדיב עם תודעת שירות? האם לחברה נסיון בתחום של שנים? מה איזורי הפעילות של החברה והאם איזור הדירה כלול בהם? מה ההתמחויות שלה?- חברה מקצועית מציגה יכולות לטפל בסוגי פינוי שונים בינהם פינוי משרד, פינוי מגגות ומחצרות, פינוי אגרנות כפייתית, פינוי מקלט, ועוד.

ש- אלו סימנים נוספים מעידים על חברה מקצועית?

ת- אם לחברה אתר אינטרנט מתעדכן ובו צילומי אמת בהם מוצגים עובדי החברה, דירות שהחברה פינתה במצב `לפני` ו`אחרי`, ציוד החברה, ומאמרים שונים שמסבירים את עבודתה, זהו סימן משמעותי שמעיד על השקעה אינטנסיבית בחידוש משאבים והתמחות בתחום. סימן חיובי נוסף הוא המלצות בפורומים בנושא הממליצים על החברה ונכתבו על ידי לקוחותיה בעבר שהסתייעו בשירותיה.

ש- מה לבקש כדי להבטיח ביצוע נאות?

ת- יש להקפיד על בדיקת אתרי ההטמנה הסופיים שהם חוקים ומוכרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה, אתרים אלו מסוגלים להטמין את הפסולת בביטחה מבלי שיזהמו את מי השתיה והאדמה שעליהם אנו חיים. יש לבקש חוזה מחייב ובו יצוינו מספר העובדים ורכבי הפינוי שיוקדשו לפינוי, מועד ומשך הביצוע, כתובת הדירה שלכם, וכמובן העלות עבור הפינוי.

ש- אלו עוד שירותים משלימים פינוי מוצלח?

ת- פינוי אשפה מדירה מושלם בעזרת שירותים נוספים אופציונלים שבמקרה פינוי מסוג זה מומלץ שתבקשו, שירותים אלו כוללים ניקוי מקצועי ומקיף הנעשה באמצעות חומרים מקצועיים שאינם נגישים לקהל הרחב, ובאמצעות מכונות מקצועיות, בנוסף נוצע שירות חיטוי והדברה שדואגים שרמשים וחרקים שמצאו את ביתם בפסולת יועלמו כליל מהדירה, כולל מפגעי ריח שאינם קשורים בתשתית האינסטלציה.

פינוי אשפה מדירה- להחזיר את האור והבריאות

פינוי אשפה מדירה משפר באופן דרמטי את אפשרות המגורים בדירה, וכך מתירה להשכרה, לתחילת מגורים, וכדומה .

הפינוי הנעשה באמצעות חברת פינוי מדירה נפתח לדירה אופק חדש, ולכם שב האור לחיים למידע נוסף ומותאם לכם פנו אל מומחה פינוי דירה ובקשו את עצתו ונסיונו הרב לטובת הצורך שלכם בפינוי .

ש- מה כולל תהליך פינוי הדירה?

באופן הבסיסי ביותר, רוב תהליכי פינוי הדירה מתחילים במיון יסודי של כל החפצים. גם במידה ונראה והדירה מלאה אך ורק בפסולת חסרת כל שימוש, לעיתים קרובות יש לא מעט הפתעות שמתרחשות כאשר ממיינים את כל החפצים. במידה ומדובר בדירה שהתקבלה בירושה, לעיתים בין ערימות ה"זבל" קיימים גם פריטים בעלי ערך סנטימנטלי.

במקרים אחרים, קיימים פריטים בעלי ערך כלכלי מהם מעוניינים להפטר- או אז, קיימת אופציה למכור אותם ולהרוויח מהמכירה. לחלופין, פריטים שימושיים שמצבם פחות טוב עשויים להוות תרומה חשובה לנזקקים. בנוסף לכך, מיון החפצים חשוב גם על מנת לשלוח את החפצים השונים אל אתרי מחזור מתאימים.

לאחר מכן, מפונים הפריטים המיותרים מן הדירה בהתאם לפריט- חלקם מפונים אל אתרי פסולת או אל אתרי מחזור מורשים על פי חוק; אחרים מועברים למכירה או לצדקה. לאחר מכן, ניתן ומומלץ להשלים את הפינוי באמצעות אחד מן השירותים הנלווים והחיוניים שפורטו לעיל.

חשוב לציין כי למרות שנשמע מהתיאור לעיל כאילו מדובר בתהליך ארוך ומורכב, הוא לרוב לא לוקח מיום עבודה אחד או יומיים בלבד.

ש- האם ניתן לעשות שימוש חוזר בדירה מיד לאחר תהליך הפינוי?

התשובה תלויה במה כולל תהליך הפינוי, וכן במצבה של הדירה. במידה ומדובר בדירה מוזנחת מאוד ומלאת אשפה אשר לא נוקתה מזה שנים ארוכות, ככל הנראה שפינוי החפצים כשלעצמו צפוי שלא להספיק על מנת להפוך את הדירה לשימושית וראויה למגורים. במקרים כאלה, מומלץ להשתמש גם בשירותים הנוספים- ניקוי וחיטוי יסודיים של הדירה, שיפוצים קלים וכו'. במקרים אחרים, בהם המצב קל יותר, ייתכן שניתן יהיה להסתפק בניקיון באמצעים ביתיים בלבד, מבלי שימוש בכלים מקצועיים לניקוי, חיטוי והדברה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו