פינוי אנטנות

פינוי אנטנות עם הצוות של שי 

לפני הרבה שנים אנטנות על הגג היו חלק מהנוף הישראלי. לפני שהחלו השידורים באמצעות הכבלים והלווין, לכל בית בישראל הייתה אנטנה על הגג. כבר למעלה מעשרים שנה שידורי הטלויזיה מתבצעים באמצעות הלוויין וכבלים והאנטנות על הבתים הישנים עומדות כאתרי הנצחה לזכר הימים ההם. התהליך של פינוי האנטנות בבתים ישנים נעשה בעצלתיים ולא תמיד אנשים מבינים כמה זה מסוכן שיש להם אנטנות על הגג.

אם יש לכם אנטנות ישנות על הגג, ואתם מעוניינים לבצע תהליך של פינוי האנטנות הזמינו חברה בעלת מוניטין בתחום זה, ואל תתנו לחאפרים לעלות על גג ביתכם, ולעסוק בעבודה שהיא מורכבת ומסוכנת ולא מיועדת למי שאינו מקצוען כמו חברת "צוות פינוי דירה" אשר עוסקת בכל נושאי הפינוי ומבצעת כבר הרבה שנים עבודות של פינוי אנטנות.

פינוי אנטנות מהגג והסכנות של מזג אוויר סוער

אחת הסיבות שבמשך השנים רבים הקפידו על פינוי האנטנות היא מזג האוויר הסוער בימי החורף. גם אם בישראל ימי החורף אינם ארוכים ושלג יורד לעיתים רחוקות רק באזורים מסוימים, לא פעם בעונה זו יש רוחות חזקות וגשמים עזים שעלולים להפיל ואפילו להעיף את האנטנות מהגג. במקרה כזה פינוי של אנטנות מן הגג הוא מהלך שפשוט נדרש. אין ויכוח בכלל שאנטנות על הגג הן מטרד אסתטי, אך מעל הכל הן מהוות סכנה בעת מזג אוויר סוער עם רוחות שמתנהלות במהירות ובעוצמה גבוהות. פינוי של אנטנות במצב כזה מתבקש ואפילו מומלץ מאד להזמין חברה שעוסקת בתחום פינוי  של אנטנות באופן מקצועי ולא להזמין אנשים או חברות שאין לכם המלצות עליהם. אדם שאינו מיומן ומנוסה בתחום זה מסכן את עצמו ואת הסביבה אם הוא עושה את עבודת הפינוי ללא הכשרה מיוחדת. חברת "צוות פינוי דירה" תשלח לביתכם צוות פינוי מקצועי ומנוסה, עם אמצעי הגנה המתאימים ועם הכלים הנדרשים כדי לפטור אתכם מנוכחותו של ציוד ישן חסר תכלית שכבר הרבה שנים עומד חסר תועלת על גג ביתכם.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

החשיבות של פינוי האנטנות מן הגג

אנטנות ישנות על הגג הן כמו פצצה מתקתקת על גג הבית. הן עומדות חסרות תועלת על הגג ובגלל שאף אחד לא צריך אותן, גם לא מתחזקים אותן. אנטנות אלה מעלות חלודה וזו אוכלת את הכבלים שמקשרים בין האנטנות לגג. בסופו של דבר, הכבלים ייאכלו מהחלודה והאנטנות יקרסו. זה נשמע כמו תסריט אימה, אך הוא יכול להתחרש גם בעיתויים מאוד לא נוחים, כמו יום סוער וגשום שבו רוחות עזות משתוללות ופתאום אנטנה אחת שקורסת יכולה לעוף לכל כיוון שתיקח אותה הרוח. כדי למנוע תסריט אימים של אנטנות מתעופפות ברוח כדאי להזמין חברת פינוי אנטנות מקצועית ומנוסה שתפנה באופן מהיר ויעיל את המפגע מגג ביתכם.

חברת "צוות פינוי דירה" מפעילה צוותי פינוי מנוסים ביותר בתחוםפינוי האנטנות מהגג. הצוותים שלנו ערוכים להסרת האנטנות מהגג תוך כדי נקיטת אמצעי זהירות מרביים.

פינוי אנטנות לפני עבודות זיפות גגות

מהלך נכון לעשות אותו לפני עבודות זיפות על הגג, הוא לבצע תהליך של פינוי האנטנות מהגג. אחת לכמה שנים מתבצעות עבודות זיפות על גגות הבתים וכולנו יודעים שכדי לעשות עבודות זיפות על הגג, חשוב לפנות את הגג לגמרי. אז תראו את ההכנות של הגג לקראת עבודות הזיפות כזמן מצוין כדי לעשות תהליך של פינוי האנטנות מהגג. עוד לפני שאתם מזמינים את הזפת להתחיל בעבודות הזיפות, הזמינו את חברת "צוות פינוי דירה" לבצע אצלכם עבודות פינוי כדי להשתחרר סופסוף מהמפגע האסתטי והתברואתי הטמון בקיומן של אנטנות ישנות על הגג.

תהליכי פינוי בתחום הבניה: החשיבות והמשמעות

בעקבות ההתפתחות האורבנית והשיפורים בטכנולוגיות השידור, מצאו את עצמם הרבה בעלי בתים עם אנטנות ישנות ולא פעילות על גגותיהם. כאשר מגיע הזמן לביצוע עבודות שיפוץ, הרחבה או זיפות גגות, נדרשים תושבים לבצע תהליכים של פינוי. האנטנות הישנות, שכזכור, פעם היו הפתרון לקליטת שידורים, הן כיום מטרד שיוכל להתערער ולסכן את הבניין ואת בני המשפחה.

בנוסף לכך, כאשר מגיע הזמן לביצוע עבודות בניה על הגג או בקרבתו, הפינוי של האנטנות הופך להיות בלתי נמנע. זהו מרחב שצריך להיות פנוי מכל עיכוב או פריט שעלול להפר את תהליך הבניה והזיפות. התקנים הבנייניים, במיוחד כאשר מדובר בזיפות גגות, דורשים שפני הגג יהיו חלקים ופנויים מכל אובסטקל, כדי לוודא את הידוק הזיפות ואת איכות הביצוע.

לכן, חשוב להבין את המשמעות שבפינוי האנטנות לפני כל עבודה בניינית. זה לא רק עניין של אסתטיקה, אלא גם של בטיחות והגנה על הנכס. במיוחד בימים בהם עבודות הבניה הן פרט חשוב ושכיח בחיי היומיום שלנו, אין ספק שפינוי האנטנות הישנות הוא השלב הראשון והחיוני בכל פרויקט שיפוץ או בנייה חדשה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו