פינוי אולם מגרוטאות ורהיטים ישנים בגבעתיים

פינוי אולם מגרוטאות ורהיטים – מאין להתחיל כשהכל מבולגן מול העיניים?

פינוי אולם מגרוטאות ורהיטים ישנים בגבעתיים – האולם מלא ברהיטים ישנים ובגרוטאות מיותרות? הכל זרוק על הרצפה? אין סדר בעיניים ולא יודעים מאין להתחיל? שי פינוי דירה נמצא תמיד בפעולה עם צוות עובדים ותיק על מנת לפנות את כל מה שצריך ולהכין את האולם לאירוע הבא עליכם לטובה. בעלי האולם לא צריכים לעשות הרבה, אלא להמתין בסבלנות לגמרי המלאכה.

שירות ארצי

שי מעניק שירות ארצי לפינוי תכולה וארגזים מכל בית, מכל מבנה, מכל אולם, מכל מקום אפשרי. הצוות המיומן מעמיס למשאית את כל התכולה המיותרת ומשליך היישר לאתר פסולת מורשה. אין סימנים ברחובות, אין הפרעות לשכנים כי לא עובדים עד שעות מאוחרות, מטאטאים מבחוץ ומבפנים כל מה שנחשב פסולת.

פינוי אולם מגרוטאות ורהיטים ישנים בגבעתיים – ארגון וסדר

אולם צריך להיות מאורגן ומסודר לאירועים, לכן שי עם הצוות שלו מפנה כל מה שצריך, מחטא את האולם, מסדר את החצר, מעניק למקום אישיות וצבע, מכין אותו לשיפוץ או לאירוע הבא שיבוא לטובה. אין שוני בין סידור בית לבין סידור אולם, למעט הצורך בכוח אדם נוסף. ככל שהמקום גדול כך מגיעים אנשי צוות נוספים לעזרתו של שי. כל אחד מכיר את תפקידו, כל אחד מבין מה מצופה ממנו, וביחד – משיגים את המטרה – אולם מאורגן לתפארת, נקי, מחוטא, מצוחצח, מוכן לשיפוץ או לצביעה לקראת כל סוגי האירועים, והעיקר – שיהיה תמיד בשמחה עד העונג הבא.

מקצועיות ורצינות

שי פינוי דירה נמצא בתחום עשרות שנים לא מבוטלות ועובד בכל חלקי הארץ, מתייחס ברצינות למשימתו ועובד בשיתוף אנשי צוות בעלי מוטיבציה ורצון עז לעזור, כלי המכשור וכלי הניקיון נמצאים לעזר הצוות בכל רגע נתון כך שכל מלאכת הניקיון נעשית ברצינות ובלי לפספס מאום.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו