פינוי אגרנות כפייתית במרכז

שי פינוי אגרנות כפייתית במרכז

פינוי אגרנות כפייתית במרכז – אם לאחרונה גיליתם למרבה הצער שאחד מבני משפחתכם או מקרובכם, סובל מתופעה האגרנות הכפייתית ודירתו נראית כמו דיר חורבות, אין שום ספק שעליכם לעשות דבר מה בנידון .

אחת מהדרכים העדיפות והכדאיות ביותר להתמודדות ראשונית עם דירות של אגרנים כפייתיים מתחילה מפינוי הדרגתי של התכולה בדירה אולם מכיוון שמדובר באנשים אשר סובלים מהפרעה נפשית, הלכה למעשה, ישנו צורך בקבלה של סיוע חיצוני ומקצועי על מנת להבטיח שהליך הפינוי יעשה בצורה המתאימה דרך התחשבות במצבו העדין והרגיש של בעלי הדירה .

פינוי אגרנות כפייתית במרכז- למי יש לפנות?

כדי להבטיח שהליך הפינוי אכן יוביל לתוצאות ראויות וישיב לדירה של האגרן הכפייתי את הסדר שהיה בה קודם לכן, ישנו צורך ראשית לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בתחום הפינוי ובפרט בתחום של פינוי דירות באזור המרכז של אנשים אשר לוקים באגרנות כפייתית. חשוב להקפיד על שני דברים אלו, כלומר גם על רמת ניסיונה והוותק של החברה וגם על האזור שבו היא ממוקמת.

חברת פינוי של מבנים באזור המרכז הינה חברה אשר מכירה היטב את סגנון הבנייה ובכלל את האופי של מבנה הדירות באזור זה, מה שמחייב התייחסות לא קטנה בכלל במסגרת הליכי פינוי מכל סוג שהוא, ובפרט במסגרת הליכי פינוי מסיביים בקנה מידה הרבה יותר גדול של דירות בהם מתגוררים אגרנים כפייתיים. מעבר לכך, חברת פינוי שפועלת באזור המרכז, יודעת אלו אתרים מורשים נמצאים בסביבה אשר מיועדים לפינוי של חפצים ופסולת בלתי שימושית.

הסבר כללי על תופעת אגרנות כפייתית

נתון שני אם כן שיש לוודא מול החברה קשור כאמור ברמת ניסיונה בכל הנוגע לפינוי של דירות בהן מתגוררים אספנים כפייתיים .

ראשית, על מנת להבין מדוע יש להקפיד ראשית על ניסיון מוכח בתחום האמור, נציג הסבר כללי בנוגע לתופעת האגרנות הכפייתית, אשר נחשבת להפרעה נפשית של ממש אגרנות כפייתית שייכת לקטגוריה של מחלות אובססיביות כפייתיות (OCD) ובאה לידי ביטוי דרך קשת מאד רחבה של סממנים בולטים כאשר המשותף לכולם נובע מצורך אובססיבי לאגור חפצים בצורה מוגזמת ובלתי הגיונית בעליל .

כיצד לבצע פינוי אגרנות כפייתית במרכז?

כל מי שסובל מאגרנות כפייתית עומד בפני קשיים מרובים אשר נוגעים למישור החברתי, למישור האישי וכמובן למישור הבריאותי נפשי .

אנשים אלו אוספים חפצים שאין להם שום צורך בהם בצורה אובססיבית ובלתי ניתנת לריסון ולשליטה במישור הבריאותי, התופעה יכולה להביא לכדי נזקים תברואתיים של ממש עקב הימצאות של פסולת מרובה שכבר הרקיבה בחלל הדירה .

פינוי אגרנות כפייתית במרכז הניתן על ידי צוותי עבודה מיומנים מביא בחשבון את כל המצוקות והבעיות של האגרנים הכפייתיים וכן של סביבתם הקרובה בשעה בה מתבצע הפינוי עצמו וטרם לכן.

על מה יש להקפיד במהלך פינוי דירות של אגרנים כפייתיים?

כאשר ישנו צורך לפנות דירות של אגרנים כפייתיים חשוב להקפיד על אתרים מורשים אליהם ניתן לשלוח את כל הפסולת שהצטברה בדירה, שכן מדובר בכמות עצומה שאיננה יכולה להיות מושלכת לרחוב סתם כך. מעבר לכך חשוב גם לבנות תכנית עבודה מסודרת אשר תיקח בחשבון את הקומה בה מתגורר האגרן הכפייתי, את הגודל של חדר המדרגות, אמצעי אריזה הרמטיים לגמרי על מנת להימנע מריחות בלתי נעימים בחלל של בניין המגורים וחדרי המדרגות ועוד.

צוות עבודה מקצועית ידאג לדרכי טיפול נאותות בכל המגעים והתחלואים שישנם בדירה כמו למשל פירוק של רהיטים שהרקיבו , הדבר נגד מזיקים, צביעה מחודשת של קירות הבית שהעלו עובש עקב הזנחה ממושכת ועוד.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו