עם שירותי פינוי דירה אתה לא לבד!

פינוי דירה 

עד לפני שנים לא רבות, כאשר חברות המבצעות פינוי דירה היו חזון רחוק ובלתי נפוץ, המחשבה המאיימת ביותר שעלתה בראשו של כל אדם שנאלץ לפנות את דירתו מסיבה כל שהיא היתה: "איך אשתלט על כל כמות החפצים הזו ואפנה את הדירה". בין אם זה אדם שעוזב לחו"ל לצרכי עבודה, בין אם אלו יורשים המפנים את תכולת דירת הוריהם ובין אם זה אדם העומד בפני שיפוץ יסודי של דירתו ונאלץ לשם כך לבצע פינוי דירה על כל תכולתה, הצורך לבצע באופן אישי פינוי דירה שלמה היה מאיים ומקשה מאוד. כיום בעזרת שירותי פינוי דירה, ניתן לעבור זאת בקלות ולהשאיר את המאמץ למומחים שיעשו זאת בצורה מושלמת עבורך ועל פי בקשתך.

מתי כדאי להזמין פינוי דירה?

אם אתה עומד בפני עזיבת הדירה לתקופה ממושכת מסיבה כל שהיא, סביר שהחפצים הרבים שאגרת כמו גם הריהוט שבו מרוהט ביתך, יישארו ללא שימוש בזמן בו לא תשהה בדירה ובמקרים רבים הם לא יתאימו לך לאחר מכן. לכן, בוודאי תרצה לפנות אותה מתכולתה ובהזדמנות זו להיפטר מחלקי התכולה שאינך מעוניין בהם. גם אם אינך עוזב את הדירה אלא העמדת אותה למכירה או להשכרה, אתה מעוניין כמובן שהדירה תיראה במיטבה כאשר יבואו רוכשים פוטנציאליים לבקר בה ותרצה לפנות את תכולת הדירה או לפחות את חלקה. בזמנים כאלו בהם אתה לחוץ בזמן ועמוס במטלות, אל תנסה לעשות זאת לבד, שירות מקצועי של פינוי דירה יבצע זאת במקצועיות וביעילות עבורך.

איך יעבדו מפני הדירה?

בעת פינוי הדירה בפועל, יעבדו המפנים במספר שלבים. בשלב ראשון, הם ימיינו על פי הוראותיך את חפצי הדירה, על פי חלוקה לקטגוריות, על פי כמות השימוש שנעשתה בהם או על פי שלמותם או התיישנותם, כפי שתבחר. לאחר מכן יפנו בזהירות את תכולת הדירה למקום אליו תרצה שיעשו זאת ו…כן. רגע לפני שהם עוזבים, חשוב לוודאות ולסגור מראש – ניקיון הדירה, שגם התיק הזה לא יישאר עליך. צורת עבודה כזו, תבטיח כי העבודה תיעשה לשביעות רצונך המלאה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו