על גרוטאות וחורבות שהיו פעם רהיטים – טיפים לפינוי רהיטים

טיפים לפינוי רהיטים

כל אחד מעוניין לחדש את דירתו, אם נפתחו לכם כמה קופות חיסכון והחלטתם לחדש את מראה הדירה או הבית, תוכלו לבצע פינוי רהוט ישן.

לפעמים פתאום נו מרגישים כי הדירה שלנו מליאה בחורבות שהיו פעם רהיטים, אבל ישנו הרבה ריהוט אז כיצד נפנה אותו? הריהוט הוא כבד ורב ואין אנו יודעים היכן לזרוק אותו ובטח שאין לנו את הכוח והציוד על מנת לבצע את הפעולה הזאת. אחת המומחיות של פינוי דירה זה גם פינוי רהיטים. אם אתם מפנים דיר מירושה, כדאי כי תחליטו איזה ריהוט אתם מפנים ואיזה אתם מעוניינים להשאיר. יש רהוט שתיקון קטן או ניקוי, יכול להחזיר להם חיים ולעשות אותם מיוחדים וראויים יותר מקודם. כדאי שתזכרו שהרהוט הישן שלכם אם הוא עדיין במצב טוב,  יוכל לשמש אנשים אחרים.  יש אפשרות שנייה שתוכלו אפילו לחסוך את הכסף של הפינוי, אם תפרסמו את הרהיט בלוח המודות ביד 2 או בווין ווין , תוכלו לקבל על הריהוט מחיר טוב ובמכירת הריהוט תוכלו לשלם על פינוי הדירה.  אם תצלמו את הרהוט, תקבלו הרבה יותר פניות. אם אתם מעוניינים לשפץ רהיט שאתם קשורים אחיו במיוחד או שהיה שייך לסבתא שנפטרה, בררו מה עלות התיקון, לפעמים התיקון יהיה במחיר כל כך גבוה שלא ישתלם לכם לתקן אותו ותצטרכו להפטר ממנו.

ריהוט ישן ומקולקל פוגע במראה הדירה

אין ספק כי רהוט ישן ומוזנח יכול לפגוע במראה הבית או הדירה, לכן כדאי לפנות את הריהוט ולתת לחברה לפינוי דירות מה לעשות אתו, הם כבר ידעו היכן למסור אותו. בררו היכן החברה לפינוי דירות זורקת את הפסולת כמו הרהיטים השבורים או הישנים שלכם שהיו בדירה, רק אם החברה זורקת באתר פסולת מורשה באמצעות המכולות שלה ייתן לכם את הביטחון כי לא תקבלו קנס. אם לחברת הפינוי, יש אתר המראה על רקע החברה, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי החברה אכן אמינה ומקצועית לבצע אצלכם את הפינוי. יש חברות פינוי שהן בעלות מוניטין עבור כל סוגי הפינויים כולל פינוי רהיטים כמו למשל שי פינוי דירה , החברה קיימת הרבה שנים והיא בעלת מוניטין ומקצועיות בכל תחומי הפינוי האפשריים.  עדיף כי תעברו מחדר לחדר, על מנת לבדוק איזה רהוט בדיוק אתם מעוניינים לזרוק. ידוע כי חילק של פינוי הדירה שתופס המון מקום זה הרהיטים ומכשירי חשמל גדולים שאין בהם ותר שימוש כמו מקררים, מכונות כביסה תנורי אפייה תנורי חימום ועוד. אם הם עדיין עובדים תעשו מצווה וההרגשה שלכם תהיה טובה אטם תבקשו מחברת פינוי דירה לתרום אותם לאנשים שייהנו לעשות בהם שימוש. ישנם הרבה יתרונות כשאתם פונים לחברה מקצועית ואמינה של פינוי דירה.  החברה יכולה לפנות לכם את דירתכם ביעילות ולבצע ניקיון והדברה ברמה גבוהה, כך שיהיה הרבה מקום לרהיטים החדשים שיגיעו במקום אלו שזרקתם במידה והדירה מיועדת למגורים שלכם.

אל תהססו לשרוק חפצים

 הרבה אנשים המבצעים פינוי דירה הופכים להיות הססניים כשהם מפנים רהוט וחפצים שונים. אל תהססו במידה ואתם יודעים כי לא ייעשה בהם שימוש, לזרוק ולהפטר מדברם מכבידים יעניק לכם תרבות דיור נוחה וטובה יותר ואיכות החיים שלכם תעלה, הלא לשם כך הזמנתם פינוי דירה?… 

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו