סידור דירות

שי סידור דירות 

סידור דירות  – דירה מלוכלכת ומבולגנת היא סיוט של כל אחד, דירות במצב שכזה הן מאוד לא נעימות וכל אדם בריא בנפשו רוצה לחזור לחיות בבית מסודר נקי ונעים.

אם אתם הגעתם למצב שאתם צריכים מישהו שיסדר לכם את הדירה באופן יסודי, אם הבית שלכם הפך למלוכלך בצורה בלתי רגילה, אם אתם זקוקים לעזרה בסידור הבית שלכם- יש את שי פינוי דירה

שי הוא הבחירה האולטימטיבית לבעיות שונות בדירה הקשורות בעומס חפצים וציוד, לכלוך רב, זוהמה או בעיות קשות אחרות שהתרחשו בדירה אפילו בתקופה ממושכת. שי שמח להגיע לכל דירה ולהחזיר אותה למצב נעים ונוח!

נסיון רב בשלל משימות

לשי ולצוות המסור יש נסיון של שנים רבות בפינויי דירה, סידור דירות ושלל משימות קשות שיש צורך לבצע בדירות במצב מורכב.

הצוות מיומן במקרים רבים ושונים של פינויים משלל הסוגים- פינוי לאחר פטירה, דירות ירושה, פינוי מבניין ללא מעלית, פינוי בדירה של אגרן כפייתי ועוד שלל פינויים שונים ולא פשוטים.

הנסיון של השנים של שי והצוות גורם לעבודה להתבצע באופן מקצועי ביותר, באופן זריז ובלי להמרח, המטרה של שי והצוות זה לסדר לכם את הבית באופן מהיר ונפלא וכמובן מהיר.

אתם בוודאי יודעים כמה עבודה יש בבית שזקוק לסידור מקצועי, וכשאתם בוחרים בשי אתם בהחלט בידיים טובות ואחראיות!

סידור שקט ומקצועי

אם אתם חוששים מבעלי מקצוע שירעישו בכל הבניין ויגרמו להמולה, ושהשכנים יראו מה מתרחש אצלכם בבית- אין לכם מה לדאוג! כשאתם בוחרים בשי אתם בוחרים בבעל מקצוע עם רגישות רבה אליכם, וכמובן רגישות רבה לסיטואציה.

הפינוי מתבצע באופן מהיר ושקט ככל הניתן כדי לא להפריע לאף אחד וכדי לא למשוך את תשומת ליבם של השכנים, זאת במידה ואתם מעוניינים בכמה שיותר דיסקרטיות.

משפחות רבות בוחרות לבצע את פינוי או סידור דירות באופן שקט במיוחד על ידי שי וזאת כדי שהסודיות תישמר ואיש לא ידע מה קורה בתוך הדירה ומה היה מצבה.

שי פינוי דירה- לכל בעיה שהיא

כל בעיה שיש לכם בדירה הקשורה בפינוי של דברים כבדים, בסידור הדירה או בנקיון וחיטוי היא עבודה בדיוק לצוות המיומן והמקצועי של שי.

אתם לא צריכים להשאר לבד כשיש צורך בפינוי חפצים כבדים, רהיטים כבדים או כאשר אתם צריכים סידור של דירה במצבים שונים. שי פינוי דירה הוא בעל המקצוע שחיפשתם שיבצע את העבודה הזאת במקצועיות, ביעילות ובמסירות אין קץ.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו