סידור דירה מוזנחת בנתניה, ניקיון וצבע

מה עושים כשהמשבר פוקד גם את הבית? שירות סידור דירה מוזנחת בנתניה

סידור דירה מוזנחת בנתניה – יש דירות מוזנחות כתוצאה ממשברים שבני אדם עוברים, לכן הם אינם מתפקדים כנדרש, הדבר מתבטא גם בהזנחה של ביתם. הם מפסיקים לנקות, זורקים פסולת בתוך הבית שבו הם גרים, לא מסדרים ולא מחטאים את הדירה שלהם, לא כי הם לא רוצים, אלא כי אין להם את היכולת הנפשית והרגשית לנקות ולהתעסק בדירה.

סידור דירה מוזנחת בנתניה – פתרונות ניקוי מקצועי

פתרון שיש להציע הוא חברת ניקיון. שי שטיקגולד מעניק שירותי פינוי דירה וניקיונה. אם צריך לצבוע את הדירה, זה שירות נוסף שאפשר להשיג בקלות כחלק מהעסקה. בכל מקרה שי פינוי דירה מעניק מענה לדירות מוזנחות במיוחד ועמוסות זבל ופסולת. הוא מגיע עם צוות מיומן ששוטף הכל, מחליף את הריהוט הישן בחדש, חלק מן הריהוט יגיע בתרומות. שי מטפל גם בכניסה לבית, מנקה את כל הזבל, מחטא, לא משאיר סימנים ולא מפריע לשכנים. הוא מחטא את כל החדרים, כולל מקלחת ושירותים שבהם רמת הזוהמה משמעותית לא פחות.

המטרה – סביבה נקייה וסטרילית

אנשי הצוות של שי נמרצים ועובדים בזריזות. הם יגיעו בחליפה המגינה מפני חיידקים, יעמיסו הכל בשקים, ימיינו מה שצריך לשימוש חוזר ומה שלא צריך ישליכו בשקית למשאית הזבל. הצוות משקיע מכל מרצו, מנדב רהיטים אם יש כאלה שתורמים לדירות מסוימות, עבודה בדירה גדולה לוקחת ארבעה ימים, אך עבודה בדירה קטנה יותר לוקחת פחות מכך. תלוי בכמות העבודה הנדרשת, תלוי בכמות העובדים, כך או כך העבודה נעשית בצורה הגיונית ומושכלת כשהמטרה עומדת לנגד העיניים תמיד – ניקיון וחיטוי הדירה. הכנתה לקראת הבאות – לקראת מגורים בסביבה נקייה וסטרילית, ללא מזיקים, ללא מפגעים תברואתיים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו