סידור בתים וניקיון ברמת גן

סידור בתים ברמת גן

אם אתם מחפשים סידור בתים וניקיון ברמת גן, כדאי לפנות לחברת פינוי דירה מנוסה וותיקה כמו שי פינוי דירה.

אנו מפנים דירות מכל הסוגים ומנקים את הדירה לאחר פינוי חפצים ממנה. אנו מפנים גם גגות מקלטים וכל שטח או אזור שאתם זקוקים בו לפינוי וניקוי.

מיון תכולת הדירה

ברוב המקרים אתם לא רוצים להשליך לאשפה את כל תכולת הדירה שאתם רוצים לפנות. ברוב המקרים יש גם חפצים שאתם רוצים להשאיר ולשמור. אנו בחברת שי פינוי דירה ערוכים לבצע עבורכם מיון תכולת הדירה, אנו נשלח עובדים מנוסים שימיינו לפי ההנחיות שלכם את חפצי הדירה. מה לשמור ולהשאיר בדירה, מה להשליך ואם אתם רוצים לתרום חפצים נסייע לכם גם בכך.

פינוי פסולת מהבית

פעמים רבות מתאספת פסולת בבית. חפצים ישנים שאין בהם שימוש, מכשירי חשמל מקולקלים שצריך לפנות ועוד חפצים רבים מיותרים שהם בגדר אשפה. אם אתם רוצים פינוי פסולת מהבית תוכלו לפנות לחברת שי פינוי נדירה אנו נפנה בחריצות ויעילות פסולת מהבית.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים

אם יש לכם חבר מכר או בן משפחה שהדירה שלו עמוסה חפצים רבים והוא מתקשה להשליך חפצים מהדירה החוצה, ניתן כעת לסייע לו ולהחזיר את הדירה שלו למצב שימושי ונעים ומאורגן. אנו בחברת שי פינוי דירה מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים. אנו נגיע לדירה, נזרוק אשפה וחפצים מיותרים, ונסדר את הדירה כך שניתן יהיה להיות בה בנוחות ובנעימות כמו כל דירה נורמטיבית אחרת. אנו מנוסים מאוד בפינוי דירות אגרנות כפייתית.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

יש בתים שמסיבות שונות הם מוזנחים ומלוכלכים. אנו בחברת שי פינוי דירה נגיע ונפנה את כל הלכלוך והאשפה מתוך הבתים, נסדר את הדירה וננקה אותה בצורה יסודית. גם בתים מוזנחים ומלוכלכים יכולים להיות נקיים ומבריקים שוב עם עבודה טובה של חברת פינוי וניקיון.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

יש דירות שמסיבות שונות ורבות היו סגורות הרבה זמן. בדירות כאלה נאסף אבק לכלוך וחפצים רבים שהם מיותרים או מקולקלים. אם יש לכם צורך לפנות ולנקות דירות כאלה, אנו בחברת שי פינוי דירה מבצעים פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

יש מקרים בהם נאספו לכם בדירה חפצים רבים שפשוט מפריעים ואין בהם כל שימוש. יתכן גם כי יש לכם בדירה רהיטים ישנים או מכשירי חשמל לא עובדים שכל פעם שאתם עוברים לידם אתם מצטערים ורוצים להוציא אותם מהדירה. אנו בחברת שי פינוי דירה נבצע עבורכם פינוי רהיטים וחפצים מבתים ונסייע לכם ליהנות שוב מדירה מפונה ונעימה.

פינוי דירות ירושה

אם קיבלתם דירה בירושה, יש תמיד עבודות ומטלות הכרוכות בהכנת הדירה לשימוש. בין אם אתם רוצים למכור את הדירה או רוצים להשכיר אותה יש לפנות את הדירה מכל החפצים המיותרים שיש בה לשם כך אתם זקוקים לחברת פינוי דירה שתבצע עבורכם פינוי דירות ירושה. חברת שי פינוי דירה תגיע ותבצע עבורכם פינוי של הדירה במסירות יעילות וחריצות.

פינוי וניקיון מחסן

כולנו נוטים למצוא פתרון קל כאשר נאספים בבית חפצים שאנו לא זקוקים להם. אנו מיד מעבירים חפצים למחסן במחשבה שאולי נזדקק לחפצים אלה פעם. האמת היא שאצל רובינו רוב החפצים במחסן ישנים מקולקלים ולא ניתנים לשימוש. אם גם במחסן שלכם המצב הוא כזה, והמחסן עמוס ויש לפנות אותו, זה הזמן לקרוא לנו, שי פינוי דירה לפינוי המחסן.

פינוי מהגג

הרבה אנשים מאחסנים חפצים על הגג, בין אם זה גג של בית פרטי או גג של בית משותף. מסוכן ולא מומלץ להחזיק חפצים על הגג. הם עלולים ליפול ואפילו חלילה לפגוע במישהו. כדאי לפנות במהירות את הגג על ידי חברת פינוי דירה טובה.

ניקיון הכולל חיטוי לכל שטח הבית

יש מצבים שונים בהם אתם רוצים לבצע בדירה ניקיון הכולל חיטוי לכל שטח הבית. לעתים אתם לא בטוחים מה הייתה רמת ההיגיינה אצל הדיירים הקודמים או שהיה מישהו חולה בדירה. במקרים כאלה מומלץ לבצע ניקיון הכולל חיטוי לכל שטח הבית. שירות כזה ניתן לקבל מחברת שי פינוי דירה, אנו נגיע ובעזרת חומרי ניקוי מיוחדים נחטא את הדירה מחיידקים טפילים ופטריות, מומלץ ליצור קשר עם חברת שי פינוי דירה כדי לקבל ייעוץ חגבי הדירה שלכם ולשמוע איזה שירות אנחנו יכולים לספק לכם

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו