סידור בתים וניקיון בקריית אונו

שי סידור בתים בקריית אונו

אם אתם מעוניינים בשירות של סידור בתים וניקיון בקריית אונו, הרי חברת שי פינוי דירה היא הכתובת עבורכם. אנו חברה ידועה עם מוניטין מצוין שמפורסמת בשירות המצוין שלה ובמקצועיות שלה. אנו מפנים בתים וכל שטח אחר מנקים מחטאים וגם ממינים חפצים לפני פינוי בהתאם למה שנדרש על ידי הלקוח.

מיון תכולת הדירה

כאשר יש ברשותכם דירה שיש לפנות, ברוב המקרים אתם צריכים חלק מהחפצים וחלק מהחפצים אתם לא צריכים. מיון חפצים של דירה עמוסה היא משימה מורכבת ולא פשוטה למי שאין לו ניסיון בכך. אנו נגיע ונמיין לפי ההוראות שלכם את חפצי הדירה, נפנה מה שאתם רוצים להשליך וננקה בעבורכם את הדירה.

פינוי פסולת מהבית

גם אם נדמה לכם שאין באמת פסולת בבית שלכם, כדאי לשקול זאת שוב. פסולת היא לא דווקא אשפה ושאריות אוכל פסולת יכולה להיות ניירות ועיתונים שאתם לא צריכים וסתם נאספים או ריהוט ישן ושבור שקשה לכם להוריד מהבית או מכשירי חשמל לא תקינים. אנו נסייע לכם במסירות לפנות את כל אלה.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים

אם נאגרו בבית שלכם חפצים רבים או בבית של חבר או קרוב משפחה כי קשה לכם או להם להשליך חפצים, אין צורך להילחץ ולהיבהל. נכון, כדאי לחשוב איך לא להביא את הבית למצב בו הוא עמוס כל כך, אך כצעד ראשון חשוב וכדאי קודם כל לסדר את החפצים ולפנות מה שלא נדרש בעזרת חברה נעימה ורגישה שמנוסה בפינוי אגרנות כפייתית.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

אם גם אתם מגיעים לבתים של חברים ואתם תמיד מתוסכלים איך הבתים שלהם נראים תמיד מטופחים ומאורגנים יותר משלכם, ואתם שואלים את עצמכם איך יכול להיות שרק אנחנו לא מצליחים להחזיק בית מאורגן ומטופח? אתם לא חייבים לחוש ככה אנו כאן לסייע לכם להביא את הבית שלכם למצב מפונה נקי נעים ומאורגן.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

אם יש ברשותכם או שאתם מטפלים עבור קרוב בדירה שהייתה סגורה הרבה זמן, אתם וודאי תוהים איך להתחיל ולהתמודד עם הלכלוך והבלגן בדירה. איתנו שי פינוי דירה אתם ממש לא צריכים לעשות דבר או להתאמץ, אנחנו נגיע לדירה, נפנה ממנה כל מה שמיותר, וגם ננקה ונחטא אותה בעבורכם לשביעות רצונכם.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

רבים מאיתנו גרים בדירות קטנות באזורים עירוניים וצפופים לחלקנו אין מעלית בבית. וגם אם ישש מעלית לא כל אחד מאיתנו יכול לסחוב מכשירים ישנים מקולקלים למעלית. ולכן, אצל רבים מאיתנו נאספים מכשירי חשמל לא תקינים כבדים שמפריעים בדירה. אנו בשי פינוי דירה נפנה בזול ובמקצועיות מכשירי חשמל כאלה, וגם נבצע פינוי רהיטים וחפצים ישנים עבורכם.

פינוי דירות ירושה

אם גם אתם נדרשים לטפל בדירת ירושה בתקופה לא פשוטה עבורכם כמו לאחר מות קרוב משפחה יקר, אתם מוזמנים להסתייע בשירות שלנו, חברת שי פינוי דירה, אנו נגיע ונקל עליכם מעט מכל המטלות הלא פשוטות שמוטלות עליכם. אנו נגיע ונבצע עבורכם פינוי דירות ירושה ביעילות ומסירות.

פינוי וניקיון מחסן

אם אתם כבר חוששים להיכנס למחסן כי הוא מוזנח ומלוכלך ולא טיפלו בו זמן רב, אנו נשמח לבצע זאת במקומכם. אנו נגיע נפנה אשפה וחפצים מקולקלים מהמחסן וננקה אותו עבורכם.

פינוי מהגג

כל חורף ברוב הבתים מבצעים זיפות של הגג וסיוד בקיץ. זה חשוב לדיירים ולתחזוקת הבניין. אם הגג לא מפונה אתם לא יכולים לטפל בגג. אנו נגיע ונפנה עבורכם את הגג בזריזות זהירות ומקצועיות.

ניקיון הכולל חיטוי של כל הבית.

יש מקרים שונים בהם מומלץ לבצע ניקיון הכולל חיטוי של כל הבית. אם למשל קרוב מבוגר שלכם הלך לבית החולים וכעת חוזר לביתו, מומלץ לנקות אך גם לחטא את הבית עבורו כשהוא חוזר לביתו למען שמירה על בריאותו.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו