סידור בתים וניקיון בנתניה

שי סידור בתים בנתניה

אם אתם זקוקים לשירות של סידור בתים וניקיון בנתניה אתם מוזמנים לפנות אלינו, שי פינוי דירה. אנו מפנים דירות מסדרים דירות, ממיינים חפצים לצורך פינוי, מנקים מחטאים דירות בכל רחבי הארץ במקצועיות ויעילות.

מיון תכולת הדירה

אנו מציעים לכם שירותים שחברת ניקיון או מובילים לא יציעו לכם. אנו נסייע לכם למיין את החפצים שיש בדירה. לפי ההוראות שלכם נמיין מה לשמור ומה להשליך מדירת הפינוי.

פינוי פסולת מהבית

אם הצטברה לכם פסולת בבית ואתם כבר מיואשים מלנסות ולנצח את הבלגן ואת העומס של החפצים, זה הזמן לקרוא לנו אנו נגיע ונפנה עבורכם את הדירה נבצע פינוי פסולת מהבית. דירה שיש בה הרבה חפצים מיותרים אף פעם לא תיראה מסודרת לא משנה כמה תסדרו ותנקו אותה לכן חשוב לבצע פינוי פסולת מהבית כדי לקבל בית נקי ומסודר שנראה נעים ונוח.

מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים

יש אנשים שמתקשים מאוד לפנות חפצים, הם אוגרים חפצים רבים שהם חסרי ערך וחסרי שימוש הם נקשרים נפשית לחפצים מסוימים אנו בעלי ניסיון בתחום של אגרנות אנו מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

אם יש לכם בתים מוזנחים ומלוכלכים, ייתכן ולא נוח לכם במצב כזה להזמין עוזרת בית רגילה שלא ערוכה לנקות בתים מוזנחים במיוחד, לכן אנו חברת שי ניקיון

חיטוי ופינוי דירה 

הננו הכתובת שלכם במקרה כזה. אנו מנקים ומפנים לכלוך ואשפה ופסולת גם מהבתים המלוכלכים והעמוסים ביותר. אין זה משנה כמה מוזנח או מלוכלך הבית שלכם אנו נגיע נפנה ננקה ונחטא עד שתינו בבית נעים מסודר ומחודש.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

אם יש בבעלותכם דירות שהיו סגורות הרבה זמן אולי אתם חושבים שאין מי שינקה ויארגן אותן דירות שהיו סגורות הרבה זמן יכולות להיות במצב מוזנח מאוד. אין חברת ניקיון רגילה שתסכים לנקות דירות כאלה אנו בחברת שי פינוי וניקיון דירות מנקים ומפנים דירות כאלה.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

גם בבתים רגילים נאספים חפצים מיותרים רבים ורהיטים שאין בהם שימוש. אם אתם זקוקים לשירות של פינוי רהיטים וחפצים מבתים אנו נגיע עם צוות מתאים ננקה נפנה ונחדש את פני הבית שלכם.

פינוי דירות ירושה

אם אתם צריכים לפנות דירות ירושה אתם ודאי יודעים כי מדובר בעבודה רבה ומתישה. בדירות ירושה יש חפצים רבים מאוד. כך כשמתחילים לסדר למיין מגלים כמה כל דירה היא עמוסה בחפצים. אצלנו בחברת שי פינוי דירה תקבלו שירות של מיון חפצים,פינוי דירות ירושה סדר ניקיון וחיטוי הדירה

פינוי וניקיון מחסן

המחסן הוא אזור שרובינו מזניחים רובינו לא תמיד מוצאים זמן וכוח לארגן את המחסן. חשוב מידי פעם לארגן את המחסן אחרת הוא מתמלא חפצים ולא ניתן יותר לעשות בו שימוש חפצים מתישנים ומתקלקלים במחסן כד לבצע בעזרתנו פינוי וניקוי מחסן למחסן נקי ומפונה.

פינוי מהגג

אנשים רבים מאחסנים חפצים על הגג כי הם לא מוצאים שטח אחסון אחרים. יש בכך סיכון וזה לא נוח. לעתים צריך לעשות טיפול לגג או להתקין עליו ציוד ולכן יש לבצע פינוי מהגג. נוכל לבצע זאת עבורכם.

ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית

יש מי שמעוניין ביותר מניקיון רגיל לדירה. ניתן לקבל אצלנו ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית. כך תדעו שאתם נכנסים לדירה נקייה באמת מחוטאת ומבריקה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו