סידור בתים וניקיון בחולון

שי סידור בתים וניקיון בחולון 

אם אתם מחפשים שירות של סידור בתים וניקיון בחולון , אתם מוזמנים לבדוק את השירותים שאנו מציעים.

אנו חברת שי פינוי דירה, חברה ותיקה עם מוניטין מעולה. אנו זוכים לשבחים מלקוחות רבים. אנו מסדרים בתים, מפנים זבל מדירות, מפנים חפצים ומכשירים וריהוט ישן ומיותר, מנקים ומחדשים את פניהן של דירות רבות בכל רחבי הארץ.

מיון תכולת הדירה

לא לכל אחד יש זמן וסבלנות לעבור על חפצים רבים ולמיין אותם מה ייזרק ומה יישאר כאשר אתם מפנים דירה. אם אתם רוצים לשמור חלק מהחפצים וחלק לזרוק נוכל להציע לכם שירות של מיון החפצים לפני הפינוי. כך תצטרכו רק לפקח ולהנחות אותנו לגבי המיון ועבודה רבה תיחסך מכם.

פינוי פסולת מהבית

בין  אם דחיתם זמן רב פינוי של  פסולת מהבית, ובין אם הבית עמוס מאוד, אין לכם מה להתלבט אם לפנות אלינו, אנו מומחים בתחום של פינוי פסולת מהבית ודירות מלוכלכות או עמוסות פסולת לא מרתיעות אותנו כי זה תחום המומחיות שלנו.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ לגבי פינוי פסולת מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית של חפצים  יש בתים עמוסים מאוד בחפצים שרובם לא חפצים בעלי ערך גבוה ובעלי הבית אוספים אותם כי הם מתקשים להשליך חפצים כפי שרוב האנשים עושים. אנו מסדרים בתים עם בעיית אגרנות כפייתית  של חפצים. אנו תומכים באגרן ומשפחתו ומסייעים להם לקבל חזרה דירה מסודרת ומאורגנת.

בתים מוזנחים ומלוכלכים

אנשים רבים ממשיכים לגור בתוך בתים מוזנחים ומלוכלכים כי הם מתביישים מהמנקה שתבוא ותראה כי הבית מלוכלך מאוד. מאיתנו  חברת שי פינוי דירה אין מה להתבייש. אנו רואים הרבה מאוד דירות מלוכלכות במיוחד וזה חלק מהתפקיד שלנו, אנחנו לא שופטים ומנקים במסירות ובסולידיות דירות בכל מצב.

פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן

אם אתם חוזרים ורוצים לעבור לגור בדירה שהייתה סגורה זמן רב, הדבר הראשון שצריך לעשות בה זה לפנות חפצים ישני ולא תקינים או כאלה שאתם לא רוצים ולא צריכים. גם דירה שעמדה סגורה צריך לנקות ולחדש כדי לאכלס אותה שוב. אנו מתמחים בתחום של פינוי וניקיון דירות שהיו סגורות הרבה זמן.

פינוי רהיטים וחפצים מבתים

אנו חברת שי פינוי דירה מבצעים ביעילות ומקצועיות כל סוג של פינוי רהיטי וחפצים מבתים. אנו מפנים רהיטים ישנים וגם רהיטים שבורים או רהיטים כבדים.

אנו נפנה עבורכם גם מכשירי חשמל שונים מקולקלים וכמעט כל חפץ שתרצו לפנות.

פינוי דירות ירושה

פינוי דירות ירושה היא משימה קשה ומורכבת. מדובר לרוב בדירות שבעליהן חיו בהן חיים שלמים ואספו עם השנים בתוכן חפצים רבים. לפנות את כל החפצים האלה דורש זמן רב וסבלנות. אנו נבצע עבורכם פינוי דירות ירושה ונחסוך לכם זמן רב וטרחה רבה.

פינוי וניקיון מחסן

אם הגיע הזמן לארגן את המחסן, והוא נראה לכם עמוס במיוחד ומלוכלך, תוכלו להזמין מאיתנו שירות של פינוי וניקיון מחסן. אנו נגיע עם עובדים חרוצי ואדיבים ונחדש את פני המחסן שלכם.

פינוי מהגג

אם יש חפצים לפנות מהגג, עדיף שלא אחד השכנים יעשה זאת אלא עובד שמנוסה בעבודות בגובה. אנו בחברת שי פינוי דירה מנוסים בעבודות של פינוי  מהגג. ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית אם יש במשפחתכם ותחת קורת גגכם הורים מבוגרים או קרובים חולים במחלות כרוניות, עדיף מידי פעם לבצע ניקיון הכולל חיטוי לשטח כל הבית. זה יגן וישמור על בריאותם של אנשים רגישים או חולים בבית.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו